Paprastai, kai mes kalbame apie Maroko plaukų produktus, turime omenyje jų egzotiškus plaukų aliejus, kurie įkvepia slaptą Maroko receptą, arba jų rafinuotus Maroko šampūnus, kurie yra ne mažesni nei patys aliejai. Tiesa ta, kad egzotiškoje šalyje yra geriausias argano medis, gaminantis puikų gryną auksinį argano aliejų, kuris yra vienas geriausių plaukų žaidimo žaidėjų ir leidžia jūsų plaukams pasimėgauti auksiniu spindesiu. Išskyrus argano aliejaus naudą, dažniausiai Maroko plaukų gaminiuose yra daug plaukų transformuojančių elementų, kurie atnaujina jūsų plaukus apdovanojimus pelniusiais subtilumais.

Populiarūs Maroko šampūnai Indijoje:

Štai kodėl šiame straipsnyje mes įtraukėme keletą geriausių Maroko šampūnų, su kuriais galite dirbti, kad jūsų plaukai taptų blizgūs..

1. OGX atnaujinantis Maroko argano aliejaus šampūnas:

Maroko šampūnai

Atsinaujinantis marokietiškas argano aliejus iš „Organix“ naudoja gryną auksinį argano aliejų tiesiai iš Maroko, kuris įsiskverbia į sunkiausias plaukų sruogas, kad maitintų iš giliai. Vitamino E ir antioksidantų mišinys neabejotinai yra sveikintinas gestas, skirtas lankstiems satino plaukams, kurie išlieka sveiki ir drėkinami.

2. Maroko aliejaus drėkinamasis šampūnas:

Drėkinantis šampūnas iš Maroko aliejaus

Jūsų plaukams reikia tinkamo drėkinimo, kad jie išliktų švelnūs ir šilkiniai visą dieną, todėl „Moroccanoil“ naudojo turtingas argano aliejaus formules, kurios veikia kaip antioksidantas, pašalina pleiskanas ir nešvarumus nuo jūsų plaukų, o vitamino A ir raudonųjų dumblių gausa įsitvirtina. drėkina, atgaivina žalą, įskaitant priešlaikinį plaukų žilimą.

3. „Moroccanoil“ drėkinamasis šampūnas:

Moroccanoil drėkinamasis šampūnas

Mėgstamiausias dažytiems chemiškai pažeistiems plaukams, „Moroccanoil“ drėgmės atstatymas daro kažką daugiau nei tik drėkina plaukus. Šis argano aliejumi įpiltas šampūnas naudoja keratino veikliąsias medžiagas, suteikiančias plaukams kūno ir gyvybingumo, kartu sulaikydamas drėgmę, todėl ankstesnė žala gali lėtai atsigauti.

4. „Organix“ prabangus Maroko argano kremo šampūnas:

Prabangus „Organix“ marokietiškas kremas „Argan“

Maroko argano kremo šampūnas turi švelnų satino pojūtį, nes sukuria sodrią lygią putą, sudrėkinančią plaukus argano aliejaus veikliosiose medžiagose, kurios maitina ir papildo jūsų plaukus, tuo pačiu atnaujindamos plaukų folikulus. Sultingos lygios šukuosenos dabar gali būti naudojamos kiekvieną kartą plaunant šampūną su šiuo prabangiu „Organix“ kremu.

5. „Suave Maroko“ infuzinis šampūnas:

Suave Maroko infuzinis šampūnas

Maroko infuziniam šampūnui naudojamas argano aliejus, importuotas tiesiai iš Maroko, todėl plaukai tampa minkšti ir elastingi, nesukeliant žalingo šalutinio poveikio. Šis šampūnas išvalys jūsų galvos odą nuo nešvarumų, o į plaukus įlašinsite argano aliejaus ekstraktų, kad jūsų plaukai stiprėtų ir būtų labai gyvybingi.

6. DR. Organinis Maroko argano aliejaus šampūnas:

DR. Organinis Maroko argano aliejaus šampūnas

„Dr.Organic“ pristatė šampūną, įpiltą į marokietišką argano aliejų, į kurį įeina vaisių ekstraktai ir eteriniai aliejai, kurie papildo ir atjaunina išblukusius nuobodžius plaukus, atgaivindami jūsų spynos gyvybingumą ir gyvybę. Argano aliejus ne tik maitina riešutus, bet ir atkuria bei apsaugo plaukus nuo tolesnės žalos.

7. „Tresemme Smooth and Silk“ su Maroko argano aliejumi:

Tresemme glotnus ir šilkinis su Maroko argano aliejumi

Salono profesionalus plaukų priežiūros prekės ženklas „Tresemme“ panaudojo savo intensyvias drėkinimo formules ir šilko baltymus, kad sukurtų egzotišką Maroko aliejaus šampūną. Šilko baltymai išlaiko jūsų plaukus aksominius ir glotnius, tačiau drėkinimo formulės, sumaišytos su vitaminu H ir argano aliejumi, atgaivina plaukus ir užtikrina optimalų maitinimą..

8. „One‘n Only“ marokietiško aliejaus drėkinamasis šampūnas:

„One‘n only“ marokietiškas aliejų drėkinantis šampūnas

Tik Maroko aliejaus drėkinamasis šampūnas iš „One N“ yra švelnus šampūnas, kuriame nėra parabenų ar sulfatų, todėl jis yra tinkamas pasirinkimas chemiškai pažeistiems ar pažeistiems plaukams. Remontuojantis ir atgaivinantis prarastą maistą, Maroko aliejaus ekstraktai kruopščiai ir saugiai drėkina ir drėkina plaukus..