Jei jūsų kūdikis gimė po Rohini žvaigždės ženklu, laikoma palanki, jei jį pavadinsite idealiai rekomenduojama pradine raide. Šiame procese jums padės „Rohini Nakshatra“ kūdikių vardai berniukams ir mergaitėms. Manoma, kad šie berniukų ir mergaičių kūdikių vardai, turintys prasmingų, kūrybingų, novatoriškų ir įtaigių vardų tiems, kurie gimė po Rohini žvaigždės ženklu, klesti ir jiems sekasi.

Bet prieš pradėdami nagrinėti šiuos Rohini Nakshatra vardus, kas tiksliai yra šis žvaigždės ženklas? Sužinokime daugiau detalių!

rohini nakshatra kūdikių vardai

Rohini Nakshatra ir jo charakteristikos:

Rohini nakšatra arba šis žvaigždės ženklas yra išverstas iš žodžio Rohini, kuris reiškia „rausvas“. Visi gimę po šiuo žvaigždės ženklu visiškai patenka į Jaučio zodiako ženklą su visais keturiais padas (ketvirčiais). RohiniNakshatroje gimę žmonės yra žinomi dėl užuojautos ir dievinančios gamtos, šilumos ir meilės. Jie yra meniški ir žinomi dėl savo turtų, vedančių į materialistinį gyvenimą. Jų charizma ir žavinga prigimtis yra patraukli daugeliui ir visada gali dažnai pritraukti kitų dėmesį.

„RohiniNakshatra“ simbolis yra jaučio vežimas ir vežimas. Simbolis reiškia ir simbolizuoja nuolat judantį žmogų. Dievybė prieš gimusius šioje žvaigždėje yra Brahma, kuri yra visatos kūrėja. Keturis Rohini kvartalus arba padas Nakšatra valdo atitinkamai Marsas, Venera, Merkurijus ir Mėnulis.

Pradžios raidės kūdikių vardams, gimusiems po Rohini nakšatra:

Toms mergaitėms ir berniukams, gimusiems pagal Rohini Nakshatra, palanku, jei vardai turi pradines raides/skiemenis su O, Va, Vaa, Vi, Vee, Vu, Voo, Wa, Wu.

Berniukų ir mergaičių vardai po Rohini Nakshatra:

Štai mes sudarėme kūdikių vardų sąrašą tiems, kurie gimė pagal žvaigždę Rohini Natchathiram. Pažvelk!

Rohini Nakshatra kūdikių berniukų vardai:

1. Ohas:

Tai trumpas ir mielas gražus berniuko vardas tiems, kurie gimė pagal Rohini Nakshatra. Ohas reiškia pagyrimą. Pavadinimas kilęs iš hindi kalbos ir yra naujas šiuolaikinis vardo pasirinkimas.

2. Ojas:

Ojas, taip pat rašomas kaip Ojhas, reiškia kūno jėgą. Tai populiarus daugelio Šiaurės ir Vakarų Indijos diržų pavadinimas, kilęs iš maratų, orisų ir hindi kalbų. Ką manai apie tokį unikalų vardą??

3. Omkaras:

Pavadinimas „Omkar“ yra klasikinis ir tradicinis pasirinkimas Indijos berniukams nuo amžiaus. Tai dar klasikinis vardo pasirinkimas ir tai reiškia ne ką kita, kaip švento skiemens skambesį induistų religijoje

4. „Omkarnath“:

Pavadinimas Omkarnath kilęs iš induizmo mitologijos. Tai reiškia Viešpatį Šivą arba Omkaro Viešpatį. Tai gražus ir tradicinis induistų kūdikio vardas.

5. Oviyan:

Oviyan reiškia menininką. Modernus ir unikalus pavadinimas yra kilęs iš indų kalbų ir kol kas nėra populiarus. Tai modernus ir kūrybingas rishabarasiRohininakshatra kūdikio vardas.

6. Vagesh:

Vagesh yra tikrai paplitęs ir populiarus induistų berniukų vardas Indijoje. Nors jis populiarus, jis vis dar yra klasikinis ir skirtas tiems, kurie ieško kažko tradicinio. Vagesh reiškia kalbos valdovas ir yra kilęs iš sanskrito kalbos.

7. Vahin:

Vahin vardas vėl kilęs iš induizmo mitologijos ir reiškia Viešpats Šiva. Tai dar vienas Dievo vardas, tačiau jis skamba gražiai ir mielai, lengvai tariant. Ką manai apie šį berniuko vardą Rohini Nakshatra?

8. Vaibhavas:

Dabar visi girdėjome apie Vaibhavo vardą. Vaibhavas reiškia turtingumą. Tai populiarus Indijos berniuko vardas, kuris vis dar skamba moderniai ir mielai, turėdamas gražią reikšmę. Tai klasikinis vardas.

9. Vaikhanas:

Vaikhanas yra dar vienas Viešpaties Višnu vardas. Jis vėl kilęs iš induistų mitologijos ir vis dar skamba unikaliai ir retai. Tai nėra labai dažnas pastebėtas vardas ir yra idealus pasirinkimas tėvams, ieškantiems naujo vardo.

10. Vairat:

Vairat reiškia perlas. Tai taip pat simbolizuoja žmogų, kuris yra labai brangus ir ypatingas. Tai gražus berniuko vardas, kilęs iš sanskrito ir hindi kalbos.

11. Vaishantas:

Taip pat rašoma kaip Vaishanth, tai reiškia žmogų, kuris yra rami ir spindinti žvaigždė. Pavadinimas „Vaishant“ vėl kilęs iš sanskrito kalbos ir yra šiuolaikinis unikalus naujagimių berniukų vardas.

12. Vajendra:

Vardas Vajendra kilęs iš induistų mitologijos ir yra dar vienas Viešpaties Indros vardas. Jis turi unikalų ir neįprastą skambesį, todėl idealiai tinka tiems, kurie nori palankaus vardo, tačiau skamba naujai.

13. Vallabh:

„Vallab“ yra gražus ir užburiantis berniuko vardas. Tai reiškia žmogų, kuris yra mylimas ar brangus. Jis kilęs iš sanskrito ir hindi kalbų ir yra žinomas, tačiau unikalus ir neįprastas vardas, kurį galite rasti.

14. Valmiki:

Valmiki vardą įkvėpė epo ir mitologijos autorė Ramayana. Tai kūrybingas ir novatoriškas vardas berniukams.

15. Vamshidhar:

Vardas Vamshidhar vėl yra populiarus vardas, kilęs iš sanskrito kalbos. Vamshidhar reiškia Viešpats Krišna. Tai įprastas, bet prasmingas ir intensyvus tų berniukų, gimusių pagal Rohini Nakshatra, vardas.

16. Vanraj:

Vanraj yra kilęs iš dviejų žodžių Van ir Raj. Van reiškia „Miškas“, o Radžis – „Karalius“. Vanrajas yra miško valdovas ar karalius. Tai mielas ir dar trumpas puikus vardas berniukams.

17. Varadas:

Jei ieškote trumpo ir mielo berniuko vardo, Varadas gali būti idealus pasirinkimas. Varadas reiškia ugnies dievą. Jis kilęs iš hindi ir sanskrito kalbų ir yra šiuolaikinis vardas.

18. Vardhamanas:

Vardhamano vardas reiškia lordą Mahavirą. Tai induistų mitologinis vardas, tačiau su šiuolaikinėmis ir unikaliomis konotacijomis tiems berniukams, gimusiems po Rohini žvaigžde.

19. Varindra:

Varindra pažodžiui verčiamas kaip vandenyno valdovas. Tai nėra labai įprastas vardas, apie kurį galite girdėti, ir retenybė gali būti geras pasirinkimas tėvams, ieškantiems naujoviško pavadinimo.

20. Vasistha:

Vasistha yra Indijoje populiaraus išminčiaus vardas. Jis kilęs iš induistų mitologijos ir yra prasmingas ir gražus palankus vardas.

21. Varūnas:

Mums labai patinka šis vardas, Varūnas. Varunas reiškia vandens valdovą. Tai taip pat reiškia Nepture. Tai trumpas ir gražus berniuko vardas, kuris skamba gerai ir turi gražią reikšmę.

22. Vidarbh:

Vardas Vidarbh iš tikrųjų kilo iš senovės valstijos pavadinimo. Šis Rohini Nakshatra kūdikio vardas yra pavadintas vietovės vardu, tačiau dėl unikalaus garso tono daugelis renkasi šį gražų vardą.

23. Vighneshwar:

Šis vardas taip pat rašomas kaip Vigneswar, šis vardas reiškia aukščiausių žinių valdovą. Eeshwar reiškia pasaulio viešpatį, o vardas kartu simbolizuoja žmogų, kuris turi aukščiausias pasaulietiškas žinias. Jis kilęs iš sanskrito.

24. Vikramas:

Vardas Vikram yra populiarus indų vardas, kilęs iš hindi ir sanskrito kalbų. Vikram reiškia veliūro saulę. Tai trumpas ir gražus berniuko vardas.

25. Vivekas:

„Vivek“ yra garsus Indijos berniuko vardas, reiškiantis „Teismas“ arba kažkas išmintingas. Šie Rohini Nakshatra berniukų vardai turi gražią ir prasmingą potekstę ir yra kilę iš hindi ir sanskrito kalbų.

Rohini Nakshatra kūdikių mergaičių vardai:

26. Ojasvi:

Tai naujos dienos modernus ir unikalus, novatoriškas vardas mergaitėms. Ojasvi reiškia ką nors šviesaus ir panašaus į žvaigždę. Vardas kilęs iš hindi kalbos ir yra gražios merginos vardas.

27. Vahini:

Vahini yra populiarus, bet gražus ir užburiantis vardas mergaitėms. Tai reiškia tekėjimą. Pavadinimas taip pat simbolizuoja tęstinumą ir jėgą. Tiems, kurie nori novatoriško ir kūrybingo pavadinimo, tai gali būti geras pasirinkimas.

28. Vaišnavi:

Vaišnavi yra populiarus Indijos merginos vardas iš kartos į kartą, tačiau jis pasirenka klasikinį vardą. Elegantiškas vardas reiškia Viešpaties Višnu garbintoją. Tai gražus vardas, įkvėptas induistų mitologijos.

29. Valini:

Valini indų kalbomis reiškia žvaigždes. Tai taip pat simbolizuoja žmogų, kuris visada šviečia ir klesti. Mums patinka abi vardo reikšmės ir esame nuostabūs dėl novatoriško ir gražaus vardo pasirinkimo.

30. Vanaja:

Vanaja reiškia miško mergaitę. Van reiškia mišką, o Vanaja yra moteriška versija tam, kas priklauso miškui. Tai įprastas, tačiau kūrybingas ir gražus mergaitės vardas. Mes labai įsimylėję šiuos Rohini Nakshatra moterų vardus.

31. Vanamala:

Vanamala vardas kildinamas iš dviejų žodžių Vana ir mala. Vana reiškia mišką, o mala – girliandą. Vardas yra gražus ir įprastas Indijos mergaitės vardas, kilęs iš sanskrito kalbos.

32. Vani:

Vani reiškia kalbą. Tai taip pat simbolizuoja gražų žodžių derinį. Kūrybinė ir meninė vardo reikšmė yra gana mėgstama daugelio ir yra populiarus vardo pasirinkimas tarp kartų. Tarp kelių Rohini Nakshatra merginos vardų tai yra nesenstantis pasirinkimas.

33. Vandana:

Vandana pažodžiui verčiama kaip „Salute“. Tai taip pat simbolizuoja pagarbą. Pavadinimas kilęs iš sanskrito kalbos ir yra gana žinomas Pietų Indijos merginos vardas.

34. Vanita:

Vanita yra populiarus vardo pasirinkimas; tai reiškia moterį sanskrito ir pietų Indijos kalbomis. Tai nesenstantis ir tradicinis mergaitės vardas Rohini nakšatra.

35. Vanšika:

Pavadinimas „Vanshika“ yra modernus novatoriškas pasirinkimas, reiškiantis fleitą. Jį mėgsta tie, kurie mėgsta muziką ir meną. Tai unikalūs ir reti Rohini Nakshatra merginų vardai.

36. Varada:

Varada yra dar vienas deivės Lakšmi vardas. Jis įkvėptas induistų mitologijų ir yra retas pasirinkimas mergaitėms vaikams.

37. Varalika:

Varalika yra gražus mergaitės vardo pasirinkimas. Pavadinimas reiškia deivę Durgą. Turėdama palankią ir gražią reikšmę, tačiau turėdama šiuolaikišką pavadinimą, tai puikus pasirinkimas Rohini Nakshatra mergaitėms..

38. Varnika:

Vardas „Varnika“ yra šiuolaikiškas ir naujos dienos naujagimių vardas mergaitėms. Tai reiškia aukso grynumą. Tai trumpas ir mielas gražus mergaitės vardas, kilęs iš sanskrito kalbos.

39. Vartika:

Nors vardą vartika gali būti įprasta girdėti, jis žinomas dėl savo gražios reikšmės. Vartika reiškia lempą. Tai taip pat simbolizuoja šviesą, šlovę ir laimę. Tai unikalūs mergaičių vardai gimusiems Rohini Nakshatroje.

40. Varunika:

Pavadinimas Varunika kilęs iš žodžio Varuni, reiškiančio lietų. Tai reiškia lietaus deivę. Šis gražus vardas vėl kilęs iš induistų raštų ir mitologijos.

41. Vasanthi:

Vardas Vasanti, kuris taip pat rašomas kaip Vasanti, reiškia pavasario sezoną. Jis kilęs iš Pietų Indijos kalbų ir sanskrito ir yra kūrybingas ir gražus vardas.

42. Vasumathi:

Vasumathi reiškia žmogų, kuris yra gražus visame pasaulyje. Vasu reiškia pasaulį, o vardas simbolizuoja puošnumo apsarą. Argi ne nuostabu su tokia prasminga intensyvia konotacija?

43. Vatsala:

Vardas Vatsala yra garsus, bet dar nelabai paplitęs vardas Indijoje. Vatsala reiškia meilų žmogų. Šie Rohini Nakshatra moterų kūdikių vardai yra iš hindi ir sanskrito kalbų ir yra populiarūs tamilų ir telugų valstijose.

44. Vidhi:

Vardas Vidhi pažodžiui reiškia „likimo deivė“. Tai trumpas ir gražus mielos mergaitės vardas naujos kartos žmonėms.

45. Vidisha:

Vidisha reiškia upę. Vardas yra unikalus ir naujos kartos vardo pasirinkimas tėvams, kurie mėgsta prasmingą, tačiau puošnų ir mielą vardo skambesį ir toną. Ką tu manai?

46. ​​Vihana:

Vardas Vihana kilo iš sanskrito kalbos ir reiškia ankstyvą rytą. Pavadinimas taip pat simbolizuoja naują pradžią ar vilties spindulį. Taip nuostabiai skamba, ar ne! Tai reti Rishaba rasi Rohini nakšatros mergaičių vardai.

47. Vinaya:

Vardas „Vinaya“ pažodžiui reiškia žmogų, kuris visada yra kuklus ir nuolankus. Jis paplitęs Pietų Indijoje ir kilęs iš sanskrito kalbos. Tai idealiai tinka Rohini Nakshatra 3 pada vaikams.

48. Vinodhini:

Vinodhini reiškia žmogų, kuris visada yra laiminga būtybė. Vinodamas sanskrito ir Pietų Indijos kalbomis reiškia linksmintis ar džiaugtis. Tai garsus, tačiau kūrybingas ir prasmingas Rohini nakšatros mergaičių vardas.

49. Vishaka:

Vardas Vishaka, kurį taip pat galima rašyti Vishakha, reiškia žvaigždes. Jis garsėja tiek šiaurės, tiek vakarų Indijos diržais ir yra kilęs iš hindi kalbų.

50. Viswajanani:

Pavadinimą „Viswajanani“ įkvėpė du žodžiai „Visvam“ ir „Janani“. Visvam arba Visva reiškia visą pasaulį, o Janani reiškia motiną. Taigi vardas simbolizuoja viso pasaulio motiną. Koks gražus vardas? Jis įkvėptas sanskrito kalbos.

Unisex vardai Rohini Nakshatra:

51. Višva:

Taip pat rašoma kaip „Viswa“, vardas yra unisex ir gali būti pavadintas tiek berniukams, tiek mergaitėms. Viswa reiškia Visatą arba visą Žemę. Argi ne užburiantis ir prasmingas? Jis kilęs iš hindi ir sanskrito kalbų.

52. Vasugi:

Vardas Vasugi vėl gali būti idealus tiek berniukams, tiek mergaitėms. Tai reiškia Gyvačių karalių. Pavadinimas kilęs iš sanskrito kalbos. Jis taip pat gali būti parašytas kaip Vasuki.

53. Vadžrakantas:

Vajrakanthi yra berniukų ir mergaičių vardas, įkvėptas muzikos sričių. Tai reiškia „Raga“ vardą ir yra puikus pasirinkimas tėvams, kurie mėgsta meną ir muziką

54. Vasumitra:

Vasumitra yra senas tradicinis pavadinimas, įkvėptas induistų mitologijos. Tai unisex vardas ir gali būti tobulas tiems, kurie nori įprasto, tačiau palankaus ir gražaus vardo pasirinkimo.

55. Virinchi:

Vardas Virinchi yra modernus vardo pasirinkimas ir simbolizuoja arba reiškia Viešpatį Brahmą. Jis kilęs iš sanskrito kalbos ir yra unikalus ir retas vardo pasirinkimas berniukams ir mergaitėms pagal Rohini Nakshatra.

Dvynių kūdikių vardai mergaitėms ir berniukams:

56. Oišinas – Oišis:

Kūdikių ir berniukų vardai yra labai modernūs ir unikalūs. Oishi reiškia rožę. Oishinas yra berniuko vardas ir reiškia Dieviškas. Ir rimuojasi, ir prasideda „Oishi“, todėl jie yra tinkamas pasirinkimas.

57. Ojis – Ojayit:

Vardas „Ojis“ ir „Ojayit“ yra dviejų berniukų vardų pasirinkimas. Ojis reiškia Teej, o Ojayit, kita vertus, reiškia žmogų, kuris yra drąsus. Jie abu rimuojasi ir prasideda „oj“ ir yra idealūs kūdikių berniukų vardai.

58. Vaibhavas – Vaibhavi:

Abu vardai prasideda žodžiu Vaibhav ir idealiai tinka dviejų mergaičių ir berniukų vardams. Vaibhavas reiškia turtus ar žmogų, kuris turi didybę ar galią. Vaibhavi yra to paties moteriškoji versija, taip pat simbolizuoja šeimininką ar turtus.

59. Vaišakas- Vaišalis:

Tai ir vėl berniukų ir mergaičių dvynių vardai. Vaishakas yra antras pagal Mėnulio mėnesio eiliškumą pagal induistų tradicijas ir mitologiją ar astrologiją. Kita vertus, Vaishali reiškia princesę. Tai taip pat senovės vardo vardas Indijoje. Jie abu prasideda „vaisha“ ir taip pat rimuojasi. Argi ne puiku!

60. Vaiga – Vaijanti:

Abu yra dviejų mergaičių vardai. Vaiga reiškia deivę Parvathi. Kita vertus, Vaijanthi yra gėlės vardas. Jie abu prasideda žodžiu „Vai“ ir yra puikūs kūdikių mergaičių vardai dvyniai, turintys unikalią ir retą reikšmę.

Tikimės, kad su šiais vardais „Rohini Nakshatra“ jūsų kūdikių vardų paieška bus išspręsta. Sąrašas taip pat yra puikus klasikinių, tradicinių, palankių ir modernių kūrybinių pavadinimų derinys. Išvardinkite juos pagal savo pageidavimus ir pavadinkite savo vaikus kažkuo gražiu ir užburiančiu. Mes lažinamės, kad jiems tai patiks ateityje!

Atsakomybės apribojimas:

Visi aukščiau paminėti vardai ir jų reikšmės gali skirtis priklausomai nuo skirtingų kalbų, regionų ir šalių. Patartina atlikti išsamius tyrimus prieš galutinį kūdikio vardą.