Plonų ar plonų plaukų problemos yra paplitusios šiuolaikiniame pasaulyje, ypač kai cheminės procedūros ir toksiški teršalai yra lygtyje. Dažnai nauja tendencija prašo mūsų dažyti plaukus ryškiausiais atspalviais, o paskui pašildyti juos pagal skirtingus modelius ir formas. Užterštumas, karštis ir purvo dalelės kelia ne mažesnį pavojų, o galų gale rezultatas dažniausiai būna nuobodūs, išretėję plaukai. Dabar retėjantys plaukai užleidžia vietą retesniems plaukams, todėl greitai lūžta ir išsilieja. Dėl to labiau išretėja plaukai. Šiuo metu galite nusileisti arba pasinaudoti ekologiškais virtuvės gelbėjimo metodais, kad plaukai sugrįžtų ten, kur pradėjote, arba galite pasiimti pavyzdį iš šių nuostabių plaukų storinimo šampūnų, kad jūsų plaukai būtų tokio tankio, kokio jums reikia, tiesiog nuplaukite plaukus šampūnu. plaukai kiekvieną kartą.

Geriausi šampūnai plaukams storinti:

1. „Kiehl’s Ultimate Thickening Shampoo“:

plaukų storinimo šampūnai

Galutinis tirštinantis šampūnas iš „Kiehl“ apima specialų organinių ir sudėtingų rišamųjų dalelių, tokių kaip omega-6, natūraliai tirštėjančius polimerus ir skaidulinius baltymus, mišinį, kuris pagyvina plaukus ir suteikia apimties bei apimties, o vitaminas E sumaišytas su kedro medžio aliejumi, pipirmėčių ir rozmarinų aliejus maitina ir glotnina plaukus, o tai suteikia apdovanojimą pelniusiems šokinėjantiems plaukams.

2. L’Oreal Paris Vive Pro vyrams kasdien tirštinantis šampūnas:

L'Oreal Paris Vive Pro vyrams kasdien tirštinantis šampūnas

„L’Oreal Paris Vive Pro“ sukurtas specialiai vyrams, kurie gana anksti kenčia nuo plaukų slinkimo ir plikų dėmių. Šis kūną stiprinantis šampūnas papildo jūsų plaukų folikulus mineraliniais baltymais, sustiprindamas jūsų plaukus iš pluošto, kad galėtumėte sportuoti stipriais ir nepriekaištingais plaukais, kurių tankis ir gaivumas.

3. „Pantene“ vidutinio storio lūžimo stiprumo šampūnas:

Pantene vidutinio tirštumo lūžimo ir stiprumo šampūnas

„Pantene“ vidutinio storio lūžinėjantis stiprumo šampūnas tinka retėjantiems ir trapiems plaukams, kai keratino veikliosios medžiagos ir drėgmės prisotinti baltymai suteikia plaukams stiprybės ir kūno, todėl jie tampa stipresni ir mažiau linkę lūžinėti ar išsilieti..

4. „Garnier Fructis Full and Plush“:

„Garnier Fructis Full“ ir „Pliušas“

Gydykite savo brangius plaukus gausybe vaisių veikliųjų medžiagų, iš kurių vienas yra granatas, o fibracilano savybės kaupia pluoštą jūsų plaukų sruogose, vyniojant juos atskirai, kad jūsų plaukai būtų putlūs ir visą kūno tankį.

5. L’Oreal Elvive Fibrology stiprinantis šampūnas:

L'Oreal Elvive Fibrology stiprinantis šampūnas

Kitas „L’Oreal“ namų hitas – „Elvive Fibrology“ yra supakuotas į profesionalų stiprų buteliuką, kuriame yra patentuotų plaukų pluoštą plečiančių savybių, suteikiančių plaukams gyvybingumo ir išlaikant jų storį. Jūsų plaukai bus ne tik lengvi, bet ir santykinai storesni bei gausesni.

6. „Schwarzkopf Bonacure“ plaukų aktyvatoriaus šampūnas:

„Schwarzkopf Bonacure“ plaukų aktyvinimo šampūnas

Paverskite negyvus nuobodžius plaukus naudodami Schwarzkopf Bonacure aktyvatorių, kuris į jūsų plaukų sruogas įpurškia aminorūgščių dalelių, kurios palengvina ląstelių regeneraciją, o tai savo ruožtu suteikia jums stiprius ir storus plaukus. Pripildę oro iš šaknų, taip pat išvengsite nereikalingo plaukų slinkimo ir lūžinėjimo, leisdami jums užauginti storus ir ilgus plaukus.

7. L’Oreal Paris Volume Filler tirštinantis šampūnas:

L'Oreal Paris Volume Filler tirštinantis šampūnas

Šio „L’Oreal“ tirštinančio šampūno akcentas yra „Filloxane“, kuris leidžia į plaukus įlašinti skaidulinių baltymų, giliai įsiskverbdamas į folikulus ir iš vidaus stiprindamas plaukų kūną. Per kelias dienas nuo naudojimo jūs pajusite, kad jūsų plaukai buvo apdoroti daug tankesne ir stipresne versija.

8. Kamanos ir kamanos tirštinantis šampūnas:

Kamanas ir kamanos tirštinantis šampūnas

Plaukų trapumas ir šiurkštumas nedelsiant pašalinami, nes storinantis šampūnas „Bumble and Bumble“ leidžia plaukams nusistovėti salone kaip grakštumas, stilingas ir stiprus dirbant su apatiniais sluoksniais, kad jūsų plaukai būtų tvirti ir pripildytų kūno.