Eterinis aliejus, plačiai naudojamas medicinos pramonėje, kosmetikoje ir odos plovikliuose, yra žinomas kaip arbatmedžio aliejus. Jis naudojamas labai mažomis koncentracijomis ir imamas iš Melaleuca alternifolia lapų. Jis yra gerai žinomas dėl savo antiseptinių ir antibakterinių savybių. Šis aliejus padeda išvalyti spuogus ir dėmes. Jis naudojamas plaukų problemoms, tokioms kaip galvos odos niežėjimas, pleiskanos, utėlės ​​ir pūslelinė, gydyti ir tt. Šiuos šampūnus galima lengvai įsigyti kosmetikos parduotuvėse, ir mes galime juos užsisakyti žinomose kosmetikos svetainėse.

Kai kurie arbatmedžio šampūnai yra tokie:

1. Avalon ekologiškas arbatmedžio šampūnas:

Arbatmedžio šampūnai 1

Kaip žinome, arbatmedžio šampūnas veikia kaip vaistas nuo visų plaukų problemų, šį arbatmedžio šampūną galima sakyti kaip nugalėtoją. Kadangi tai išsprendžia galvos odos niežėjimo problemą, sumažina odos pleiskanojimą ir pašalina sunkias pleiskanas. Kadangi jame yra pakankamas kiekis arbatmedžio aliejaus ekstraktų, kad jis taptų veiksmingu šampūnu.

2. Avon Naturals arbatmedžio ir mėtų šampūnas nuo pleiskanų:

Arbatmedžio šampūnai 2

„Avon“ pristato naują šampūną, kuris yra ne kas kitas, kaip „Avon Naturals“ arbatmedžio ir mėtų šampūnas nuo pleiskanų. Arbatmedžio aliejaus pagalba jis pašalina pleiskanas, o mėtų turinys atgaivina galvos odą ir sumažina galvos odos niežėjimą..

3. Giovanni šampūno arbatmedžio trigubas gydymas:

Arbatmedžio šampūnai 3

Mes turėjome daug Giovanni produktų, tokių kaip šampūnai be sulfatų, įskaitant net arbatmedžio aliejaus produktus. Naujasis jo gaminys yra trigubas Giovanni šampūnas arbatmedžio, kuris atgaivina pleiskanas. Tai netgi neleidžia išdžiūti galvos odai ir pleiskanojančiai odai. Galima sakyti, kad tai geriausias produktas, tinkantis visų tipų plaukams. Tai taip pat šampūnas be sulfatų. Mes gauname naudą dviem būdais.

4. „Fabindia“ arbatmedžio pleiskanų kontrolės šampūnas:

Arbatmedžio šampūnai 4

„Fabindia“ arbatmedžio pleiskanų šampūnas yra efektyvus šampūnas, kuris valo pleiskanas ir netgi sumažina pleiskanojančią odą. Tai švelnus šampūnas, jį galima reguliariai naudoti be jokių problemų, pavyzdžiui, galvoti, ar jis kenkia plaukams, ar ne. Plaukų slinkimą galima sumažinti naudojant šį šampūną.

5. Specialus Paul Mitchell arbatmedžio šampūnas:

Arbatmedžio šampūnai 5

Paul Mitchell savo produktais laimėjo daugelio moterų širdis. Būdamos šampūnu iš Paul Mitchell, moterys ją apninka, nes tai išsprendžia pleiskanų problemas. Tai ne tik išsprendžia pleiskanų problemas, bet ir gerai tvarko pažeistus plaukus bei suteikia drėgmės.

6. Sveikatos pagalbos arbatmedžio šampūnas:

Arbatmedžio šampūnai 6

Sveikatos pagalbos arbatmedžio šampūnas yra gerai žinomas kaip veiksmingas valiklis, nes jo pagrindinis ingredientas yra arbatmedžio aliejus. Tai suteikia minkštus ir žvilgančius plaukus, taip pat pašalina pleiskanas. Taigi asmenys, kenčiantys nuo sausų plaukų, pleiskanų problemos, gali pereiti prie sveikatos priežiūros arbatmedžio šampūno, nes viena problema gali išspręsti dvi problemas.

7. Aromato lobių arbatmedžio šampūnas:

Aromato lobio arbatmedžio šampūnas turi subalansuotą formulę, kuri valo galvos odą ir pašalina pleiskanas. Valymo veiksmas yra labai subtilus, todėl plaukai tampa minkšti ir žvilgantys.

8. „Jason Natural“ arbatmedžio galvos odą normalizuojantis šampūnas:

Tai normalizuojantis šampūnas, kuris yra pakankamai švelnus, gali būti naudojamas kiekvieną dieną. Tai sumažina sausą, pleiskanojančią odą, susikaupusią ant galvos. Sudėtyje yra greipfrutų ekstrakto, kuris valo ir stiprina plaukų folikulus. Jis atgauna niežėjimo diskomfortą. Šiame šampūne visi ingredientai yra natūralūs ir nėra dirbtiniai.

9. „Hobe Naturals“ arbatmedžio šampūnas:

„Hobe Naturals“ arbatmedžio šampūno sudėtyje yra arbatmedžio aliejaus, žolelių komplekso „Bio-Ferm“, vitamino B5 ir kviečių baltymų. Tai pašalina tokias problemas kaip sudirgusi galvos oda, pleiskanojanti oda ir ramina sausumą. Jame nėra parabenų. Tai visiškai natūralus produktas ir nėra dirbtinių dažiklių. Jį gali naudoti visi.