„Revlon“ pradėjo veikti kaip Charleso Lachmano, jo brolio ir chemiko Charleso Revsono bendra įmonė. Tai buvo 1931 m., Didžiosios depresijos laikais, kai tai buvo tiesiog nauja revoliucinė nagų emalė, kurioje buvo naudojami pigmentai, o ne spalvoti dažai. Depresijos pabaigoje „Revlon“ jau pateko į vieną iš geriausių kosmetikos prekių ženklų sąrašų, šiuo metu vis dar išlaikanti tokią pačią rinkos vertę kaip ir anksčiau. Tai, kas prasidėjo kaip paprastas kosmetikos prekės ženklas, lėtai išplito į asmens priežiūros produktus, todėl šiandien esame čia. Šiame straipsnyje aptarsime keletą asmeninės priežiūros priemonių, šampūnų, kuriuos turi konkrečiai pripažinti tarptautiniu mastu pripažinta „Revlon“ kompanija, ir pažvelgsime į privalumų, kuriuos galime iš to gauti, knygą..

Populiarūs Revlon šampūnai Indijoje:

1. Revlon Flex Body Building baltymų šampūnas:

revlon šampūnai

„Revlon flex“ kūno šampūnas naudoja baltymų daleles, kurios maitina ir drėkina plaukus, palikdamos nedidelį gaivų lankstumo aromatą. Šis „Revlon“ šampūnas naudoja kūno stiprinimo kompleksą, kad jūsų plaukams suteiktų daugiau gyvybingumo ir gyvybingumo, kartu suteikdami plaukams mitybos ir elastingumo..

2. „Revlon Aquamarine 2 in 1“ šampūnas:

Revlon aquamarine 2 in 1 šampūnas

Egzotiškas šampūnas, kuriame gausu egzotiškų ir sudėtingų ingredientų, akvamarino šampūnas naudoja gaivų turkio aromatą, o aktyvūs jūros dumblių ekstraktai apsaugo ir atkuria plaukus, todėl jie tampa švelnūs. Baltymų kondicionavimo priemonės padidina glotnumą ir maitina.

3. Revlon Professional Equave Volumizing Shampoo:

„Revlon Professional Equave“ apimties didinantis šampūnas

„Equave Volumizing“ šampūnas naudoja geriausias natūralias ir sudėtingas daleles. Vienoje pusėje yra žaliosios arbatos ir vynuogių ekstraktų, o kitoje – hidrolizuotos keratino medžiagos ir kviečių baltymai, kurie suteikia plaukams gyvybingumo, kūno ir pilnumo, o aktyvi apsaugos sistema apsaugo plaukus nuo tolesnės žalos.

4. Revlon Flex keratino šampūnas:

Revlon flex keratino šampūnas

Dar kartą „Revlon“ lankstus asortimentas naudoja kosmetinius polimerus ir antioksidacines savybes, kurios maitina ir suteikia plaukams apimties, o keratino veikliosios medžiagos ir keramidas naudoja savo gerumą, kad jūsų plaukai būtų stiprūs ir aksominiai..

5. Revlon Professional Sebum Balance šampūnas:

„Revlon“ profesionalus riebalų balanso šampūnas

Natūralus aliejus, kurį išskiria jūsų galvos oda, yra atpažįstamas kaip sebumas, kurio gamyboje gali būti per daug arba per mažai. Štai kodėl specialiai riebiems plaukams sukurta hidroskopijos sistema išlaiko drėgmę, sumažina riebalų apsaugą, tuo pačiu ramina ir atpalaiduoja galvos odą.

6. Revlon Outrageous Daily Beautifying Shampoo:

„Revlon“ kasdienį gražinantį šampūną

Įspūdingas grožis visada imasi papildomų veiksmų, o „Revlon“ kasdieniame šampūne šilko sruogų infuzija su „Pro Vitamin B5“ ir gaiviu aromatu sulaiko drėgmę, tuo pačiu suteikdama blizgesį jūsų sultingoms spynoms.

7. „Revlon Professional Equave Hydro Detangling“ šampūnas:

„Revlon“ profesionalus „Equave Hydro Detangling“ šampūnas

Hidroizoliacinis šampūnas naudoja organinę esmę iš vynuogių ir žaliosios arbatos, kuri papildo ir maitina plaukus nuo pačių odelių, o sudėtingi kukurūzai, alyvuogių aliejus ir aminorūgštys suteikia plaukams apsaugą ir malonumą. Atidarius šiurkštumą ir susivėlus, jūsų plaukai bus kruopščiai sudrėkinti.

8. Revlon Orofluido šampūnas:

Revlon orofluido šampūnas

Išlaikydamas galvos pH pusiausvyrą ir užkirsdamas kelią sausumui, „Orofluido“ šampūnas sujungia geriausius iš trijų eterinių aliejų, tokių kaip arganas, sėmenys ir Kipras, kuris pagerina plaukų struktūrą, stiprindamas, stiprindamas ir minkštindamas plaukus..

9. Revlon Uniq One ​​All In One kondicionuojantis šampūnas:

Revlon Uniq One ​​viskas viename kondicionuojantis šampūnas

Pasinaudokite geriausiu iš 10 unikalių kondicionavimo produktų, „Revlon“ unikalus kondicionuojantis šampūnas yra universalus, kuris ne tik stabdo plaukus, pašalina nešvarumus, bet ir išlaiko drėgmę bei eterinius natūralius aliejus, kurie išlaiko plaukus elastingus ir aksominius. Kondicionuojančių dalelių mišinys kondicionuoja ir išlygina plaukus žvilgančiu švelniu švytėjimu.