Kai sakome „Nizoral“, pirmasis šio pavadinimo žodis yra žodis „Ketokonazolas“. Bendras Nizoral pavadinimas yra Ketokonazolas, ir jei jums įdomu, ką šie pavadinimai iš tikrųjų reiškia, čia yra trumpa įžvalga. Nizoral arba ketokonazolas yra priešgrybelinis antibiotikas, dažniausiai vartojamas grybelinėms infekcijoms gydyti. Tačiau plaukų pasaulyje tai vadinama medicinine liga, kurią įlašiname į šampūnus, kad išvengtume plaukų ar galvos odos problemų. Šis antibiotikas, naudojamas kaip šampūnas, gali ne tik atsikratyti nuolatinių pleiskanų, bet ir padėti atgaivinti negyvus, mirštančius plaukus, gydant galvos odą. Nizoral yra antibiotikas, tačiau taip pat yra prekės ženklas, turintis tą patį pavadinimą ir tas pačias plaukų problemų pranašumus. Sąrašas pateikiamas žemiau.

9 geriausi Nizoral šampūnai plaukų problemoms:

Pažvelkime į geriausius nizoral šampūnus.

1. Nizoral A-D ketokonazolo šampūnas:

nizoraliniai šampūnai

„Nizoral“ ketokonazolo šampūnas yra klasikinis šampūnas nuo pleiskanų, supakuotas į mėlyną profesionalų buteliuką. Šis šampūnas specializuojasi pleiskanų priežiūroje ir kontroliuoja galvos odos džiūvimą, kuris gali būti pagrindinė pleiskanojimo ir niežėjimo priežastis. Kontroliuodamas galvos odos drėgmės kontrolę, klasikinis „Nizoral“ šampūnas yra tikrai vertas pasirinkimas.

2. Nizoral šampūnas nuo pleiskanų:

Nizoral šampūnas nuo pleiskanų

„Nizoral“ pleiskanų šampūnas be kvapiųjų medžiagų ir patikrintas dermatologijoje, supakuotas į skaidrų rožinį buteliuką, kuriame yra būtinų dalykų, skirtų puikiai pašalinti pleiskanas. Išvalydamas minkštą galvos odą ir pašalindamas pleiskanas bei nešvarumus, šis šampūnas palengvins galvos odos sausumą ir niežėjimą.

3. Nizoral 2% ketokonazolo šampūnas:

Nizoral 2 ketokonazolo šampūnas

Ketokonazolas yra antibiotikas nuo grybelių, kuris daugiausia rūpinasi pagrindinėmis plaukų ir galvos odos problemomis, tokiomis kaip infekcijos ar pleiskanos. Štai kodėl Nizoral sudėtyje yra 2% ketokonazolo, kuris pašalina pleiskanų ir infekcijų likučius, sukeliančius bakterijas, leidžiančias jūsų galvos odai išlikti sveikai ir hidratuotai..

4. Nizoral šampūnas nuo pleiskanų:

Nizoral šampūnas nuo pleiskanų

Pleiskanos ar galvos odos problemos dažniausiai sukelia mano mikroskopinius mikrobus ar bakterijas, kurių yra kiekvieno galvos odoje. Sunkiose situacijose, tokiose kaip sausa ar pleiskanojanti galvos oda, šie mikrobai dauginasi, o tai lemia pernelyg pleiskanas. Nizoral šampūnas kovojant su pleiskanomis iš tikrųjų yra jūsų plaukų gydymas, siekiant išsiaiškinti pagrindinę visų problemų priežastį ir išvalyti ją nuo paties ląstelių lygio..

5. Nizoral gelio šampūnas:

Nizoral gelio šampūnas

Be pleiskanų ir odos niežėjimo, kita pagrindinė plaukų problema gali būti įtraukta į pažeistą plaukų trapumą. Paprastai tai atsitinka, kai jūsų plaukai greitai praranda drėgmę dėl galvos odos sausros. Štai kodėl šiame „Nizoral“ šampūne produkto pagrindas pagamintas iš gelio, kuris drėkintų ir įsiskverbtų giliai į plaukus, kad poveikis būtų ilgalaikis..

6. Nizoral šampūnas nuo pleiskanų:

Nizoral šampūnas nuo pleiskanų

„Nizoral“ šampūnas nuo pleiskanų naudoja naudingas priešgrybelines savybes, kad išlygintų ir sušvelnintų šiurkščius pažeistus plaukus, dirbdamas su galvos oda, pašalindamas galimas infekcijos, seborėjos ar pleiskanų priežastis, kad galėtumėte sportuoti sveikai..

7. Farmacijos medicina Nizoral 2% šampūnas nuo pleiskanų:

Farmacijos vaistas „Nizoral 2“ nuo pleiskanų

Be prekės ženklo, „Nizoral“ galima atpažinti ir kitu pavadinimu, būtent „Ketokonazolu“ – priešgrybeliniu plaukų ir galvos odos sutrikimu. Taigi farmacijos medicina naudoja 2% Nizoral naudą pleiskanoms ir kitoms susijusioms problemoms gydyti.

8. Nizoral SS- ketokonazolo 2% galvos odos tirpalas:

Nizoral SS- ketokonazolo 2 galvos odos tirpalas

Pirmas dalykas, kurio reikia jūsų galvos odai, yra nuodugnus valymas, kuris pašalintų pleiskanų likučius ir produkto liekanas, atvertų galvos odos poras, taip padarydamas, kad šio šampūno Nizoral pagaliau galėtų padėti jūsų galvos odai gydyti, kad išvengtumėte tolesnių pleiskanų problemų.

9. Nizoral 1% gydymas nuo pleiskanų:

Nizoral 1 priemonė nuo pleiskanų

1% šampūnas nuo pleiskanų yra labiau gydymo metodas, kurio privalumai yra paprastas šampūnas. Jo priešgrybelinės ir antibakterinės savybės padeda kontroliuoti pleiskanų susidarymą, išlaikant galvos odos pH pusiausvyrą.