Nors „Tresemme“ yra palyginti naujas plaukų priežiūros ir grožio produktų prekės ženklas, mes visi turėjome dienų, kai „Tresemme“ išgelbėjo mus su savo modifikuotomis ir pažangiomis technologijomis. Tiesą sakant, „Tresemme“ yra pirmasis pasirinkimas daugeliui profesionalių stilistų, įskaitant „Mercedes Benz“ mados savaitės profesionalius darbuotojus ir „Tresemme“ klesti, kad šie profesionalūs plaukų priežiūros produktai būtų pasiekiami mums, paprastiems vyrams ir moterims, kurie trokšta gauti tokią profesionalią išvaizdą..

Štai keletas geriausių „Tresemme“ plaukų priežiūros šampūnų, iš kurių galite pasiimti pavyzdį. Nuo plaukų pažeidimo taisymo iki plaukų slinkimo ir lūžinėjimo – „Tresemme“ yra sprendimas viskam.

1. „Tresemme Moisture Rich“ šampūnas:

Tresemme drėkinamasis šampūnas

PIRKITE ČIA

Pirmasis sąrašo pradžioje esantis „Tresemme“ šampūnas yra daug drėgmės turintis šampūnas, kurio išorė yra gražiai juodos ir auksinės spalvos, tačiau mus traukia ne tik produkto išvaizda, bet ir kruopštus jo atliktas darbas. Tresemme drėgnas šampūnas sukurtas specialiai sausiems ir šiurkštiems plaukams, kurie pradeda garbanoti ir tampa nevaldomi. Tresemme drėgmės prisotina drėgmę, kad suteiktų mums minkštų ir elastingų spynų.

2. Tresemme giliai valantis šampūnas:

Tresemme giliai valantis šampūnas

PIRKITE ČIA

Giliai valantis šampūnas iš „Tresemme“ yra susijęs su švara ir maitinimu, kai šampūnas suteikia plaukams vitamino C dozę, kad kasdieniniai plaukai, patiriantys taršos ir žalos, galėtų ištaisyti jų išvaizdą. Gilus valymas iš tikrųjų valo giliai, suteikdamas jums lengvesnę galvos odą, kurioje nėra ankstesnių produktų ir pleiskanų.

3. „Tresemme Flawless Curls“ šampūnas:

Tresemme nepriekaištingos garbanos šampūnas

PIRKITE ČIA

Nepriekaištingas garbanų šampūnas yra dar viena klasikinė „Tresemme“ namų produkcija, kurioje šį kartą garbanos yra tikslas, o jų valymas ir priežiūra yra tikslas. Šampūnas padeda pasiekti, kad jūsų garbanotieji plaukai atrodytų tobulai minkšti ir elastingi, o kiekviena sruogos būtų pamaitintos, kad būtų galima lengvai išvengti plaukų susivėlimo ir netvarkos. Šis šampūnas specialiai sukurtas šiurkščioms garbanoms pašalinti.

4. „Tresemme Naturals Radiant Volume“ šampūnas:

„Tresemme Naturals“ spinduliuojančio tūrio šampūnas

PIRKITE ČIA

„Naturals“ spinduliuojančio tūrio šampūnas yra pripildytas būtiniausių citrinžolių ir apelsinų ekstraktų, kurie abu yra vienas iš geriausių šviesinimo elementų. „Naturals“ spinduliuojančio tūrio šampūnas susimaišo su plaukais, kad suteiktų jums profesionaliai atrodantį saloną, tuo pačiu suteikdamas plaukams atšokimo ir kūno. Jūsų plaukai nuo pirmo plovimo atrodys labiau sutvarkyti, sveiki ir žvilgantys.

 5. Tresemme 24 valandų kūno šampūnas:

Tresemme 24 valandų kūno šampūnas

PIRKITE ČIA

Produktų kaupimasis gali ne tik apsunkinti jūsų plaukus, bet ir suteikti jūsų puikiai nusistovėjusiems plaukams sunkią ir matinę išvaizdą. Štai kodėl 24 valandas trunkantis „Tresemme“ kūno šampūnas, pagamintas iš specialių šilko baltymų, užtikrina, kad mano karčiai užrakins apimtį ir kūną, kad galėtumėte spindėti visą dieną kiekvieną dieną, nesijaudindami dėl produktų, kurie sveria jūsų apimtį.

6. „Tresemme Anti-Breakage“ šampūnas:

Tresemme šampūnas nuo lūžių

PIRKITE ČIA

Pavadinimo pakanka, kad žinotumėte, jog šis šampūnas reiškia rimtą verslą. Įprastą dieną mūsų plaukai patiria daugybę formavimo, šildymo ir net taršos poveikių, jei ne kas kita. Plaukai laikui bėgant nusilpsta ir susilpnėja, todėl šampūnas su lūžinėjimu su vitaminu B12 ir želatina giliai kondicionuoja ir maitina plaukus, stiprindamas juos proceso metu..

7. Tresemme Fresh Start atnaujinantis sausas šampūnas:

„Tresemme fresh start“ atnaujina sausą šampūną

Užimtiems žmonėms kasdien šampūnu plauti plaukus įprastu būdu gali būti neįmanoma, todėl šis sausas šampūnas kiekvieną dieną ne tik sutaupys jūsų laiko, bet ir suteiks plaukams žvilgesio. Šis purškiamas šampūnas yra tinkamas to, ko reikia užsiėmusioms moterims anksti ryte.

8. Tresemme klimato kontrolė:

Tresemme klimato kontrolė

Čia yra šampūnas, kuris tinka jūsų kasdieniam klimatui ir kontroliuoja plaukus pagal išorinį klimatą. Dabar pagaliau galima pailsėti vasaros šerpetojimui. Tai ne tik padeda kontroliuoti garbanojimą, bet ir suteikia švarų bei maitinantį jūsų plaukų prisilietimą.

9. Tresemme Color Revitalize šampūnas:

Tresemme color revitalize šampūnas

PIRKITE ČIA

Pripildytas visos natūralios rozmarinų, žaliosios arbatos ir saulėgrąžų augalų priežiūros, spalvas atgaivinantis šampūnas yra galingas produktas, kuris užfiksuoja spalvos gyvybingumą ir neleidžia jai išblukti iki aštuonių savaičių.