Net ir po trečio plovimo šią savaitę jūsų plaukai vis dar jaučiasi lipnūs ir susipainioję? Dažnai užimti rytai užima didžiąją dalį mūsų vertingo „aš“ laiko, o tarp makiažo pataisymų ir aprangos kodo derinimo dažnai nepaisome savo plaukų. Net po greito 5 minučių šampūno jūsų plaukai vis dar jaučiasi sunkūs ir neplauti, ir tai visų pirma dėl to, kad neskiriate pakankamai laiko, kad plaukai būtų tinkamai nuplauti.

Kaip plauti plaukus šampūnu

Tačiau visiškai įmanoma, kad net 5 minučių šampūnas gali duoti jums geriausią rezultatą, tik jei pasirinksite geriausią metodą. Plaukų šampūnas reikalauja daug strategijos, ko galbūt vis dar nežinote. Štai kodėl labai svarbu sekti šį straipsnį, kuriame mes atskleidžiame tinkamą būdą plauti plaukus šampūnu, visą savaitę nesusidūrus su netvarkingais sulipusių plaukų nešvarumais.

Dirbkite su tinkamais ingredientais:

Dirbkite su tinkamais ingredientais

Prieš pradėdami plauti plaukus šampūnu, įsitikinkite, kad naudojate tinkamas medžiagas. Dažnai gali būti, kad jūsų šampūnas tiesiog nesuderinamas su jūsų plaukų tipu, viena iš priežasčių, kodėl jūsų plaukai niekada nesijaučia taip, kaip turėtų.

Rinkdamiesi šampūną turėtumėte žinoti du dalykus: savo plaukų tipą ir galvos odos tipą. Dažnai riebi galvos oda sumažina puikiai atgaivintus plaukus, o dažnai nuobodūs, suglebę plaukai gali atrodyti drėgni, net jei sportuojate su išvalyta galvos oda. Tada yra įvairių šampūnų, skirtų ploniems ir retiems plaukams. Pasirinkę individualius šampūnus ne tik padėsite gerai išsivalyti galvą, bet ir ištversite šviežius plaukus su šampūnu.

Veiksmai, kurių reikia laikytis:

1. Prieš eidami į dušą, įsitikinkite, kad turite tinkamą ingredientą, su kuriuo galėsite dirbti. Visada lydykite kondicionierių kartu su šampūnu, kad jūsų sruogos būtų valdomos ir minkštos.

2. Jei turite sausų plaukų ar sausos galvos odos problemų, kurios lengvai pleiskanoja ir yra linkusios į pleiskanas, geriau kruopščiai įmasažuokite plaukus šiltu aliejumi, kuris maitintų ir drėkintų plaukų sruogas, tuo pačiu pagerindamas kraujotaką..

Plaukų šampūnas

3. Po dušo pradėkite visiškai sudrėkinti plaukus. Tai būtų lengviau, jei pasuktumėte galvą aukštyn kojomis, o tai leistų vandeniui tekėti per tankius plaukus, tuo pačiu kruopščiai sudrėkindama galvos odą ir šaknis.

4. Supilkite šampūną į delną ir skalavę ranką tolygiai paskirstykite jį rankoje prieš nusileisdami žemyn ir tolygiai tepkite visą galvą. Paprastai pirmuoju bandymu siekite galvos odos, o ne plaukų. Drėgni plaukai padės palengvinti ir suputoti šampūną prieš naudojant papildomą šampūno pagalbą, kad išvalytų plaukų ilgį po pakaušio..

5. Kai tai padarysite, pirštų galiukais masažuokite galvą penkias sekundes, kol dar kartą apversite galvą aukštyn kojomis ir nuplaukite putas. Šį kartą naudokite šiek tiek šilto vandens, kuris pašalins nešvarumus ir gaminį, tuo pačiu atverdamas galvos odos poras, ištuštindamas galimas aliejaus kišenes apačioje.

6. Prieš naudodami antrą kartą, įsitikinkite, kad jūsų plaukai nėra nuplauti šampūnu, o tai padeda užbaigti galutinį valymą. Jei laikas yra labai svarbus, pereikite prie kondicionieriaus ir užtepę jį plaukams, palaukite tik dvi minutes.

7. Šį kartą naudokite šaltą vandenį, kad išvalytumėte plaukus, uždengdami poras, kad nešvarumai ir tarša nepatektų. Kai tai padarysite, apvyniokite plaukus rankšluosčiu ir leiskite jiems susigerti.

8. Nedelsiant nuplaunant plaukus, plaukai gali būti pašalinti iš drėgmės. Tęskite likusį rytą rankšluosčio įvyniojimą gerą 15 minučių.

9. Išsukite rankšluostį ir dabar išdžiovinkite plaukus prieš formuojant.