Koyu halkalar ve şiş gözler, herkesin endişe ettiği yaygın sorunlardır. Yüzünüzde güzel durmayacak ve makyajla gizleyemezsiniz. Göz çevresindeki kan damarlarının iltihaplanması, koyu halkalara ve gözlerin şişmesine neden olur. Nedeni yorgunluk, uykusuzluk, stres yorgunluğu veya bazı sağlık sorunları olabilir. Koyu halkalar kendinize olan güveninizi azaltır. Koyu halkalardan kurtulmak için mevcut ürünler var. Ancak pahalı olabilir ve tüm cilt tipleri için uygun olmayabilir. Bu sorunu azaltmak için doğal ev yapımı ilaçlar var. Koyu halka ve şiş gözlerden kurtulmanın en iyi yöntemlerinden biri de poşet çaydır. Çay poşetlerinin koyu halkalara faydaları inanılmaz.

Göz Altı Morlukları İçin Poşet Çay Nasıl Kullanılır?

Kafein, tüm göz tedavilerinde yaygın olarak kullanılan bir bileşendir. Bunun ana nedeni kafeinin göz çevresindeki kan damarlarını küçülterek şişkinliği ve koyu halkaları azaltmasıdır. Çay poşetleri kafeinin yanı sıra antioksidanlar ve tanenler de içerir. Tanenler, çayın lezzetinden ve renginden sorumludur, ayrıca sağlıklı kan dolaşımını teşvik edebilirler. Böylece cildinizin sıkılaşmasına yardımcı olur. Böylece göz altı morlukları tedavisi için poşet çay kullanabilirsiniz. Bu, boş zamanınız olduğunda evde yapabileceğiniz kolay bir yöntemdir. Papatya, yeşil, nane ve sırt çayı poşetleri koyu halkaları, şişkinlikleri gidermeye uygundur ve ayrıca iltihap önleyici ve alerji önleyici özelliklere sahiptir..

Göz Altı Morlukları İçin Poşet Çay:

Göz Altı Morlukları İçin Çay Poşetleri

Nasıl yapılır:

 • İki poşet çay alın (kafein içeriği yüksek çay poşetleri seçmeye çalışın). Siyah çay veya yeşil çay poşetlerini tercih edebilirsiniz..
 • Bir bardak sıcak su alın ve bu çay poşetlerini içine koyun.
 • Şimdi çay poşetlerini fincandan çıkarın ve bir kaba koyun.
 • Bu kabı 20 dakika soğutun
 • 20 dakika sonra buzdolabından çıkarın ve fazla sıvıyı çıkarmak için sıkın.
 • Artık kullanıma hazır

Nasıl Başvurulur:

Uzan ve bu çay poşetini gözlerine koy. 15 ila 20 dakika rahatlayın. Ardından çay poşetlerini dikkatlice çıkarın ve yüzünüzdeki lekeleri çıkarmak için yüzünüzü yıkayın.

Nasıl kullanılır:

Vaktiniz varsa bunu her gün yapabilirsiniz, yoksa haftada en az bir veya iki kez yapın. Bu yüzden kabarık gözler koyu halkalar için çay poşetleri kullanın ve güzel gözler elde edin..

Gözler için Yeşil Çay Maskesi:

Gözler için Yeşil Çay Maskesi

Nasıl yapılır:

Bu Maskenin Ana Malzemesi:

 • 1 su bardağı demlenmiş organik yeşil çay
 • 1 su bardağı doğranmış salatalık
 • 4 yemek kaşığı aloe vera jeli
 • 2 yemek kaşığı sızma hindistan cevizi yağı
 • 2 yemek kaşığı organik bal

Tüm malzemeleri bir karıştırıcıda birleştirin ve pürüzsüz bir macun haline gelene kadar karıştırın. Bir kavanoza dökebilir ve ileride kullanmak üzere buzdolabında saklayabilirsiniz. Koyu halkalardan kurtulmak için bu yeşil çay poşeti maskesini deneyin.

Nasıl Başvurulur:

Pamuklu pedleri bu karışıma batırın ve gözlerinizin altına uygulayın. 15 dakika orada bırakın ve yüzünüzü suyla yıkayın..

Nasıl kullanılır:

Göz koyu halkaları için bu poşet çayı haftada bir veya iki kez kullanabilirsiniz. Beklenen sonucu almak için bunu her hafta yapın.

Çay poşeti, koyu halkaları ve şişmiş gözleri yok etme gücüne sahiptir. Kullanılmış çay poşetlerini atmayın, göz altı morluklarınızdan kurtulmak için kullanın. Bunlar kanıtlanmış yöntemlerdir ve herhangi bir yan etkisi yoktur. Güzel bir yüz elde etmek için bunu haftada bir kez yapabilirsiniz. Doğal ilaçlar kullanmak, yüzünüze zarar verebilecek yapay ürünler kullanmaktan daha iyidir..