Genellikle Fas saç ürünleri hakkında konuştuğumuzda, ya gizli Fas tarifini besleyen egzotik saç yağlarını ya da yağların kendisinden daha az olmayan rafine Fas şampuanlarını kastediyoruz. Gerçek şu ki, egzotik ülke, saç oyununun en iyi oyuncularından biri olan mükemmel saf altın argan yağı üreten argan ağaçlarının en iyilerini kendi içinde barındırıyor ve saçınızın altın ışıltısında güneşlenmesini sağlıyor. Argan yağı faydaları dışında, genellikle Fas saç ürünleri, saçınızı ödüllü bir incelikle yenileyen birçok saç dönüştürücü unsur içerir..

Hindistan’daki Popüler Fas Şampuanları:

Bu nedenle, bu yazıda saçınızı salon cilalı fönlere dönüştürmek için birlikte çalışabileceğiniz en iyi Fas şampuanlarından bazılarını listeledik..

1. OGX Yenileyici Fas Argan Yağlı Şampuan:

Fas şampuanları

Organix’in yenileyici Fas argan yağı, doğrudan Fas’tan gelen ve en sert saç tellerine sızarak derinlemesine beslenmeyi sağlayan saf altın argan yağı kullanır. E vitamini ve antioksidanların karışımı, sağlıklı ve nemli kalan esnek saten saçlar için kesinlikle hoş bir jesttir..

2. Fas Yağı Nemlendirici Şampuan:

Fas Yağı nemlendirici şampuan

Saçınızın gün boyu yumuşak ve ipeksi kalması için uygun neme ihtiyacı vardır ve bunun için Moroccanoil, A Vitamini ve kırmızı Yosun zenginliği saçınıza kilitlenirken, saçınızdaki kepek ve kir kalıntılarını yok eden bir antioksidan görevi gören zengin argan yağı formüllerini kullanmıştır. erken grileşme dahil hasarı canlandırırken nem.

3. Moroccanoil Nem Onarıcı Şampuan:

Moroccanoil nem onarıcı şampuan

Boya işlemine tabi tutulmuş kimyasal olarak hasar görmüş saçların favorisi olan Moroccanoil’in nem onarımı, saçınızı nemlendirmekten daha fazlasını yapar. Bu argan yağı içeren şampuan, saçınıza vücut ve canlılık katmak için keratin aktifleri kullanır ve nemi hapseder ve önceki hasarların yavaş yavaş iyileşmesini sağlar..

4. Organix Lüks Fas Argan Krem Şampuanı:

Organix Lüks Fas Argan krem ​​​​şampuan

Fas argan krem ​​​​şampuan, saç köklerinize yeniden enerji verirken saçınızı besleyen ve yenileyen argan yağı aktiflerinde saçınızı besleyen zengin ve pürüzsüz bir köpüğü çalıştırdığı için saten yumuşaklığında bir his verir. Artık Organix’in bu lüks kremini her şampuanladığınızda tatlı pürüzsüz bukleler elde edilebilir..

5. Suave Fas İnfüzyon Şampuanı:

Suave Fas infüzyon şampuanı

Fas infüzyon şampuanı, doğrudan Fas’tan ithal edilen argan yağı kullanır, bu da saçı herhangi bir zararlı yan etkiye neden olmadan yumuşak ve esnek yapar. Bu şampuan, argan yağı özlerini saçınıza beslerken saç derinizi kirlerden arındırır, böylece saçınız büyük bir canlılıkla kendini güçlendirebilir..

6. DR.Organik Fas Argan Yağı Şampuanı:

DR.Organic Fas Argan yağı şampuanı

Dr.Organic, meyve özlerini ve uçucu yağları bütünleştiren, cansız donuk saçları yenileyen ve canlandıran, kilitlerinize canlılık ve hayat getiren Fas argan yağı içeren bir şampuan çıkardı. Argan yağı sadece cevizi beslemekle kalmaz, aynı zamanda saçı onarır ve daha fazla hasara karşı korur..

7. Fas Argan Yağı ile Tresemme Pürüzsüz ve İpek:

Fas Argan yağı ile pürüzsüz ve ipeksi Tresemme

Salon profesyoneli Tresemme saç bakım markası, egzotik bir Fas yağı şampuanı oluşturmak için yoğun nemlendirme formüllerini ve ipek proteinlerini kullandı. İpek proteinleri saçınızı kadifemsi ve pürüzsüz tutarken, H Vitamini ve argan yağı ile karıştırılan nemlendirme formülleri saçı optimum beslenme için canlandırır ve canlandırır..

8. One’n Only Fas Yağlı Nem Onarıcı Şampuan:

One' Only Fas yağı nem onarıcı şampuan

One N’nin Fas yağı nem onarıcı şampuanı, paraben veya sülfat içermeyen hafif bir şampuan olup, kimyasal olarak yıpranmış veya hasar görmüş saçlar için uygun bir seçimdir. Kayıp beslenmeyi onarır ve canlandırır, Fas yağı özleri saçınızı bakım ve koruma ile nemlendirir ve nemlendirir..