Alpecin Şampuanına ihtiyacınız var mı? Hangisi senin için en iyisi? Bugün bu yazıda size en iyi alpecin şampuanlarının bir listesini veriyoruz. Bu, insanlarda genetik saç dökülmesini ortadan kaldırmak için kurulduğu için yaygın olarak kabul edilen başarılı bir kafeinli şampuandır. Her yıkamadan büyük ölçüde faydalanılır, ayrıca uzun süreli kullanımda iyi bir yele sporu yapıldığından emin olabilirsiniz. Bu ürün, her tür kafa derisi sorunu için çok sayıda varyantla gelir.

1. Alpecin Çift Etkili Şampuan :

alpecin şampuanları

Bu sadece kepekleri tedavi etmekle kalmaz, aynı zamanda saç dökülmesini ve kelliği de durdurduğu için iki kat daha kötüdür. Bu bir kazan-kazan durumudur, ayrıca benzersiz şampuanın gücünden gelir..

2. Alpecin Kepek Öldürücü Şampuan :

ALPECİN KEPEK ÖNLEYİCİ ŞAMPUAN

Bu, tüm kepek şampuanlarının anasıdır, çünkü kepeği ortadan kaldıran ve sağlıklı saçları koruyan alpesin kafeinli formülün nezaketiyle birlikte 4 aktif elementin tamamına sahiptir. O içerir

• Çinko pirition

• Pirokton olamin

• Salisilik asit

• Fumarik asit

Bunlar, kepek etkisi için en gerekli olan güçlü mantar önleyici özelliklere sahiptir..

3. Alpecin Kafein Şampuanı C1 :

ALPECİN KAFEİN ŞAMPUAN C1

C1, kafa derinizde bıraktıktan sonra iki dakika içinde çalışmaya başlayan, aktive edici bir kafein maddesine sahip benzersiz şampuandır. Aşırı meşgul olmaktan kaçınmak için anında temizleyin, ayrıca tercih edilen sonuçları sunmayacaktır. Saçınızın ekstra tutamaklara sahip olduğunu ve diğer yandan hiçbir koşullandırma elemanına sahip olmadığını keşfedeceksiniz..

4. Alpecin Kepeğe Karşı Aktif Şampuan A3:

ALPECİN AKTİF KEPEKLİ ŞAMPUAN A3

A3, şaşırtıcı kafein formülü ile ortak kafa derisi artı kepek sorunlarını tedavi eden enerjik bir formüldür. Saç derinizi sağlıklı kılar, ayrıca daha güçlü kökler sayesinde uygun kepek durumunun yanı sıra yeni kepek konfigürasyonu gerektirmez. Bu şimdiye kadar Hindistan’da elde edilemedi.

5. Alpecin Duyarlı Şampuan S1 :

ALPECİN DUYARLI ŞAMPUAN S1

S1, kökleri canlandıran ve saçınızı ve saç derinizi acımasız çevresel vahşetten koruyan hafif bir temizleyici görevi gören duyarlı bir şampuandır. Duyarlı saç derilerinde saçlar için doğal bir savunma mekanizması oluşturmaya yardımcı olur. Bu şampuanlarla her yıkamadan sonra, her yıkamadan sonra saçın rahat kalmasına yardımcı olan Alpecin Liquid’in kullanılması sonsuza kadar önerilir..

6. Yağlı Saçlar İçin Alpesine Şifalı Şampuanlar:

YAĞLI SAÇLAR İÇİN ALPECINE TIBBİ ŞAMPUANLAR

Bu, yağlı saç derisine sahip olanlar için saç derisinin sebum emisyonunu çalıştırmak için en büyük ilaca sahip destekleyici bir şampuandır. Şampuan tahrişi hafifletir ve gliserin cildi sakinleştirmeye ve doğal nemi sağlam tutmaya yardımcı olur. Bu ayrıca Hindistan’da mevcut değil.

7. Alpecin Tuning Şampuan :

ALPECİN TUNING ŞAMPUAN 200ML

Bu, saç köklerinin ekstra grileşmesi içindir. Saçları güçlendirdiği ve şampuanın konsantre pigmentlerinin saçlarınıza daha koyu bir görünüm kazandırdığı belgelenmiştir. Günlük kullanım için uygundur ve zayıf gri tüyleri uzak tutacaktır. Bu ürün hala Hindistan’da mevcut değil.

8. Normal İçin Alpecin Aktif Şampuan & Kuru Saç Derisi A1:

NORMAL & amp; KURU SAÇLAR A1

A1, saç dökülmesinden kaynaklanan kuru ve normal kafa derisi için bir koruyucudur. Şaşırtıcı faydaları bilinen özel bir kafeinli yönteme borçludur, kişi çok daha sağlıklı ve daha kalın bir yele sağlayabilir. Bu ürün Hindistan’da mevcut değildir.

9. Alpecin Tıbbi Kepek Önleyici Şampuan:

ALPECİN TIBBİ KEPEK ÖNLEYİCİ ŞAMPUAN

Bu şampuan, en inatçı kaşıntılı saç derisinin bakımına yardımcı olan, ayrıca saç derisinde yeni kepek oluşumunu engelleyen, cilt dostu bir pH formülüdür. Bu eser Hindistan’da da elde edilemez.