Apyrankės yra papuošalai, kuriuos nešiojame aplink riešą. Dėvint vardo apyrankę rodomas jūsų vardas ir tai gali būti jūsų mylimo žmogaus vardas. Vardinės apyrankės yra labai ryškios tarp jaunų žmonių, nes jie nori parodyti savo meilę pasaulio akivaizdoje, netardami nė žodžio. Nešioti vardines apyrankes veikia kaip pasiuntinys.

vardinės apyrankės

Įvairių tipų apyrankės su pavadinimais:

Vardinės apyrankės gali būti įvairių tipų ir gali būti suprojektuotos iš metalų ir medžiagų. Čia rasite skirtingų pavadinimų apyrankių dizainą.

1. Auksinė apyrankė su pavadinimu:

Auksinė apyrankė su pavadinimu

Pats metalinis auksas yra vertingas ir, jei ant jo išgraviruotas jūsų vardas, niekas negali būti vertingiau už jį. Galite stilingai ir madingai pritaikyti apyrankę savo vardu. Paprastai savo vardą turėtumėte išdėstyti apyrankės centre, nes jis puikiai matomas. Pagal dizainą galite naudoti savo vardo šrifto dydį.

2. Pavadinkite apyrankes poroms:

Vardinės apyrankės poroms

Idėja suderinti apyrankes poroms atrodo kaip puiki idėja. Sakoma, kad poros yra skirtos tam, kad apyrankės atrodytų taip pat. Apyrankę galite suprojektuoti pagal savo patogumą ir skonį. Jūs netgi galite pridėti mažą miniatiūrą, pavyzdžiui, širdį ar žvaigždę, prie pavadinimo, kad ji atrodytų patrauklesnė. Vardinės apyrankės yra puikus jūsų santykių ženklas. Jūs netgi galite suprojektuoti šias apyrankes ant metalų pagal savo biudžetą.

3. Meninės apyrankės mergaitėms:

Meninio pavadinimo apyrankės mergaitėms

Merginos visada aistringai žiūri į savo išvaizdą, apsirengimą ir, žinoma, papuošalus. Jie mėgsta dėvėti madingas ir stilingas vardines apyrankes, kurios turėtų išskirtinai skirtis nuo kitų. Galite sukurti savo vardą naudodami metalines vielas, apvyniotas stilingai, taip suteikiant apyrankę nepakartojamą išvaizdą. Vardas turi būti išgraviruotas taip, kad jis visiškai uždengtų jūsų riešą ir jūsų vardas žydėtų.

4. Sidabrinė apyrankė su pavadinimu:

Sidabrinė apyrankė su pavadinimu

Jūs netgi galite suprojektuoti savo apyrankę iš sidabro metalo, kur galite pakabinti savo vardo raides aplink apyrankę. Galite pakabinti raides ant įvairių tipų mazgų grandinės, taip pat galite pakabinti mažą širdelę ar žvaigždutę, taip suteikdami apyrankę kitokią išvaizdą.

5. Perlų vardo apyrankė:

„Pearl Name“ apyrankė

Perlai yra visų laikų mėgstamiausi, nes jie puikiai tinka bet kokiai progai ir bet kokio tipo aprangai. Kriaušė pagerina apyrankės išvaizdą ir suteikia žavingą išvaizdą. Tarp perlų galite įterpti karoliukus, kuriuose galite rodyti savo vardą, ir taip pat galite sukurti mažą spalvingą perlą, kad jis atrodytų patrauklesnis ir elegantiškesnis.

6. Antikvarinė vardinė apyrankė su lašais:

Antikvarinė apyrankė su lašais

Šios apyrankės yra unikalios, kai numetate pakabas, kuriose galite stilizuoti savo vardą ir savo artimuosius. Virš jų vardo galite išgraviruoti vertingą spalvotą kristalą, suteikiantį apyrankę dievišką išvaizdą. Šie kristalų lašai taip pat gali būti žmogaus gimimo akmuo.

7. Spalvingos vardo apyrankės:

Spalvingos vardinės apyrankės

Stygines apyrankes taip pat galima labai lengvai paruošti namuose ir netgi galite jas derinti prie savo aprangos. Šias styginių pavadinimų apyrankes gali dėvėti bet kuri amžiaus grupė, nepriklausomai nuo lyties. Paprastai jį vertina jauni žmonės, nes jis yra labai spalvingas ir taip pat nelabai kiša kišenes.

8. Karoliukų pavadinimo apyrankės:

Karoliukų pavadinimo apyrankės

Apyrankės iš karoliukų yra labai paplitusios, tačiau atrodo paprastos ir elegantiškos. Apyrankėms galite naudoti bet kokius karoliukus, nes juos galima lengvai sumaišyti ir suderinti pagal jūsų poreikius. Jūs netgi galite karoliuoti apyrankę bet kokia forma, pavyzdžiui, vienu sluoksniu arba keliais sluoksniais pagal savo norą ir stilių, kad atrodytumėte šauniai.

9. Vardinė apyrankė su gimimo akmeniu:

Vardinė apyrankė su gimimo akmeniu

Kai kurie žmonės tiki nešiodami savo gimimo akmenį. Taigi tai yra vienas iš puikių būdų įterpti gimimo akmenį ant apyrankės kartu su jūsų vardu. Jūs netgi galite sukurti tam tikrą formą pavadinimo pabaigoje, kad suteiktumėte funky ir kietą išvaizdą.

10. Stulbinančios metalinės apyrankės vyrams:

Stulbinančios metalinės apyrankės vyrams

Metalinės apyrankės yra gana paplitusios vyrams. Kai kurie apjuos apyrankes kaip stiliaus pareiškimą, o kai kurie juos nešioja, kad atrodytų kieti ir puošnūs. Apyrankės gali būti susietos iš abiejų kraštų, kad gerai tilptų ant riešo, ir netgi galite formuoti įvairių tipų grandines pagal savo asmenybę ir išvaizdą.

Moterys nori nešioti apyrankes, o ne apyrankes, nes galite sukurti savo stilių ir taip pat išsiskiria kaip vienas papuošalas. Dabar apyrankės laikomos stiliaus teiginiu, o ne papuošalu. Nešioti vardinę apyrankę yra protingas būdas perduoti savo vardą pasauliui be jokios kalbos.