Be širdies ir povo dizaino medalionų, pelėdų medalionai šiais laikais yra labai madingi. Tai suteikia unikalią, tačiau madingą išvaizdą. Jie taip pat gali būti naudojami kaip dovana ar žinutė ypatingomis progomis.

Sukurta daugybė pelėdų medalionų dizainų ir pakabukų, tokių kaip žvilganti pelėda, stovinti pelėda, pelėda su šakele, pelėda su žinute ir daug kitų nuostabių dizainų.

Geriausi ir stilingi pelėdų medaliono dizainai:

Žemiau trumpai paminėti dažniausiai pasirenkami pelėdų medalionai:

1. „Split Owl Locket“:

„Split Owl“ medalionas

Nuostabūs du mėlyni akmenys, vaizduojantys dvi drąsias pelėdos akis su apvalios formos medalionu, suteikia žavingą vaizdą. Jis specialiai suprojektuotas taip, kad jį būtų galima padalinti, kad nuotraukos ar žinutės būtų meilės, rūpestingumo ar įkvėpimo simbolis. Jie dažniausiai naudojami asmeniniams ir dovanų tikslams.

2. „Origami Owl Custom Locket“:

„Origami Owl Custom Locket“

Gražiai sukurtas origami pelėdų medalionas, sukurtas specialiai išreikšti ir papasakoti istorijas. Šio modelio centre visada yra įdubimas. Čia galima įterpti bet kokį ypatingą ir nepamirštamą atminties ar meilės simbolį.

3. Madingas pelėdų medalionas:

Madingas pelėdų medalionas

Čia yra metalinis, stilingas ir madingas pelėdos medaliono karoliai. Šie modeliai dažniausiai skirti jaunajai kartai. Jie yra suprojektuoti taip, kad derėtų prie visų rūšių laisvalaikio drabužių. Baikeriai ar reindžeriai mėgsta išbandyti tokio tipo medalionus.

4. Sidabrinės pelėdos medaliono karoliai:

Sidabrinės pelėdos medaliono karoliai

Tai paprastas, bet žavingas sidabrinės pelėdos pakabukas. Jis specialiai sukurtas kasdieniam dėvėjimui. Galite naudoti prie bet kokios aprangos. Sidabro mėgėjams šis pakabuko stilius yra geriausias pasirinkimas. Jis tinka prie visų rūšių drabužių ir gali būti dėvimas ilgiau.

5. Auksinės pelėdos medaliono karoliai:

Auksinės pelėdos medaliono karoliai

Paprastas ir žavingas auksinės pelėdos medalionas su auksine grandine suteikia elegancijos. Jo centre net yra tuščiavidurė skylė, užpildanti ją žinute. Jei jūsų biudžetas geras ir planuojate šiek tiek padidinti biudžetinį aksesuarą, išbandykite šį auksinės pelėdos medaliono stilių. Puikiai tinka net kasdieniam naudojimui ar bet kokiai progai.

6. Šiuolaikinė pelėdų medalionas:

Šiuolaikinė pelėdų medalionas

Čia yra gražus spalvingas šiuolaikinis pelėdų medaliono karoliai su gėlėmis. Tai netgi parodo žvilgančią pelėdą. Jame yra spalvingi akmenys, išmarginti ant auksinio apvaliojo pakabuko, suteikiantys nuostabią išvaizdą.

7. Pelėdos laikrodžio pakabuko karoliai:

Pelėda laikrodžio pakabukas karoliai

Unikalus ir amžinai stilingas sidabrinės pelėdos laikrodžio karolių dizainas atrodo nuostabiai. Tai plačiai pripažintas dizainas, ypač dėl išskirtinės išvaizdos ir kišeninio laikrodžio modelio. Jis buvo sukurtas praėjusiais dešimtmečiais ir dabar dažniausiai naudojamas kaip prabangus drabužis.

8. Įnoringas pelėda Locke:

Įnoringa pelėda Locke

Įkvėpti aukso ir sidabro medalio temos, jie taip pat yra pagaminti iš įvairių išgalvotų medžiagų patraukliai ir linksmai. Jie suprojektuoti pagal daugybę spalvingų ir patrauklių modelių ir kainuoja mažiau.

9. Madingas pelėdų temos medalionas:

Madingas pelėdos teminis medalionas

Čia parodyta madinga pelėdų medalionas su pašto dėžute, specialiai sukurta dėvėti moterims. Jis skirtas megztiniams su ilgomis grandinėmis ar karoliais. Tai suteikia stilingą išvaizdą. Tai tinka moterims, kurios mėgsta naudoti unikalius aksesuarus.

Yra neribotas apsvaiginimo dizainas ir modeliai pelėdų medaliono karoliai. Pelėsių medalionai yra amžinai madingi aksesuarai. Retkarčiais ar kasdien, dovanų tikslais ar sau, pelėdų medaliono karoliai yra gera idėja. Tai niekada neleis jums jaustis pasenusiai. Gausite gerų pasirinkimų ir dizaino gausioje pelėdų raštų temų kolekcijoje. Pasirinkę pelėdų medalionus, apsipirkite internetu.