Halhal hem erkeğe hem de kadına eşit derecede hitap eden en şık ve modaya uygun aksesuardır. Elmaslar, hemen hemen tüm aksesuarlarda sergilenen en değerli taştır. Altının pırlanta ile klasik kombinasyonunun modası asla geçmez. Pırlanta, altın, beyaz altın vs. olan halhallar gösteriş yapabilir. Bunlar biraz pahalı olabilir, ancak yine de mücevher çeyizinde değerli bir eşya olabilir..

Yeni Tasarımlı Erkek ve Bayan Pırlanta Halhal:

Burada elmas halhal için en iyi 9 tasarımı kontrol edeceğiz. Sevdiğinizi seçin ve seçin.

1. Erkekler için Kalp Şekilli Pırlanta Halhal:

Erkekler için Kalp Şekilli Pırlanta Halhal

Bu erkekler için güzel bir elmas halhal. Halhal, tılsım olarak kalbi olan altın bir zincirdir. Kalp dış tarafında elmaslarla süslenmiştir. Kalp tılsımının üzerine kazınmış semboller veya herhangi bir yazı olabilir..

2. Katı Pırlanta Halhal:

Solid Pırlanta Halhal

Bu, katı elmas kesimli 10 ayar ince altından yapılmıştır. Halhal zinciri, kesme ip zincir deseni ile tasarlanmıştır. Bu günlük kullanımlı bir halhal. Bu çok ayrıntılı değil ve bu nedenle resmi bir çalışma ortamı için bile mükemmel görünüyor.

3. Gül Altınlı Erkekler için Pırlanta Halhal:

Rose Gold ile Erkek Pırlanta Halhal

Bu, siyah pırlantalı erkekler için gül altından yapılmıştır. Bu da altın boncukların bir kombinasyonudur. Altın boncuklar ve elmaslar bir erkeğin elinde zarif görünüyor. Bu, bir erkeğe hitap eden ve majestelerine ve ihtişamına katkıda bulunan gül altından yapılmıştır..

4. Katı Altın Unisex Pırlanta Ayak Bileği Bilezikler:

Som Altın Unisex Pırlanta Bilek Bileklik

Bu 14 ayar som altından yapılmıştır. Bu, hem erkekler hem de kadınlar için kişiselleştirilmiş bir elmas halhal bilezik. İsim, pırlantalı som altın halhalda hazırlanmış ve sabitlenmiştir..

Daha fazla gör: Kızlar İçin Halhal

5. Kadınlar için Altın CZ Pırlanta Halhal:

Kadınlar için Altın CZ Pırlanta Halhal

Bu, bir kadın için günlük olarak giyilebilecek zarif bir halhal. Bu, narin bir altın zincirde küçük yuvarlak bir CZ elmasa sahiptir. Bu, bu halhalla hava atmayı seven genç bir kadın veya genç bir kız için mükemmel bir hediye olabilir..

6. Kadınlar için Kristal Halhal:

Kadınlar için Kristal Halhal

Bu, batı kıyafetleri ve yüksek topuklu ayakkabılar veya stilettolar için mükemmel bir kristal elmas halhal. Bu sıradan bir altın zincirde değil, bir şerit gibi ve parlak elmaslarla süslenmiş.

Daha fazla gör: Altın Halhal Tasarımları

7. Kadınlar için Siyah Pırlanta Halhal:

Kadınlar için Siyah Pırlanta Halhal

Bu güzel siyah elmas halhal, siyah elmas yuvarlak boncuklardan yapılmıştır. Bu sarı altın zincirden yapılmıştır. Bu çok hassastır ve siyah elmaslardan yapıldığı için herhangi bir kıyafetle eşleşebilir. Bu geleneksel kıyafetlerle bile olur.

8. Beyaz Altın Pırlanta Halhal:

Beyaz Altın Pırlanta Halhal

Bu basit, narin beyaz altın pırlantalı bir halhal. Bu halhal ince bir beyaz altın zincire ve aralarında beyaz bir elmas bulunan beş yapraklı çiçek desenine sahiptir. Bu, kadınlar için mükemmel bir hediye seçeneğidir..

Daha fazla gör: Geleneksel Gümüş Halhal Tasarımları

9. Kadınlar için Avusturya Pırlanta Halhal:

Kadınlar için Avusturya Pırlanta Halhal

Bu, kadınlar için narin, hoş görünümlü bir Avusturya pırlanta halhal. Bu geleneksel bir çekiciliğe sahiptir ve Avusturya elmaslarıyla süslenmiş gümüş alaşımdan yapılmıştır. Elmas halhal hoş bir rodyum kaplamaya sahiptir ve festivaller ve düğünler için ideal olabilir..

Elmaslar zarif ve şık görünüyor. Pırlanta ve pırlanta aksesuarları satın almak pahalı olabilir. Ancak elmas takıldığında büyük bir duygusal bağlılık vardır. Şaşırtıcı desen ve tasarımlardaki pırlanta halhallar, bu halhallarda öne çıkan en önemli şeydir. Bu pırlantalı halhallar, herhangi bir özel durum için mükemmeldir veya sevdiklerimize verilebilecek en iyi hediyedir..