Apyrankės kilmė siekia graikų ir egiptiečių kultūras. Žodis apyrankė kilęs iš graikų kalbos žodžio „brachile“, reiškiančio „ranką“, per senąją prancūzų kalbą „bracel“. Apyrankės pastaruoju metu tapo mados išraiška, ir ji tampa populiari tiek tarp vyrų, tiek tarp moterų. Vaikai, jaunuoliai ir vidutinio amžiaus žmonės sparčiai stebi naujausias apyrankių tendencijas ir dizainą. Auksinės apyrankės vyrams atrodo elegantiškai ir lengvai nešiojamos su daugybe skirtingų drabužių. Apyrankė yra daugiaformė ir yra mėgstamiausias šių dienų ornamentas. Jis gali būti pagamintas iš aukso, sidabro, vario, žalvario, stiklo ir net emaliuotų molinių dirbinių bei daugybės dizaino.

auksinės apyrankės vyrams

Naujausi ir stulbinantys vyrų auksinės apyrankės su vaizdais dizainas:

Auksinės apyrankės yra puiki dovanų galimybė vestuvėms ir kitoms ypatingoms progoms. Čia apžvelgsime įvairias auksines apyrankes vyrams.

1. Auksinė apyrankė su Indijos dizainu:

Auksinė apyrankė su Indijos dizainu

Dažniausia apyrankės forma yra indiško stiliaus apyrankės iš aukso. Auksas laikomas palankiausiu metalu, todėl auksinės apyrankės dėvėjimas suteikia daugiau žavesio. Auksas, būdamas populiariausias metalas, paprastai gerai dera ir derinamas su visais vyrų odos atspalviais ir suteikia jiems švelnią išvaizdą.

2. Vyriška auksinė apyrankė su deimantais:

Vyriška auksinė apyrankė su deimantais

Niekada negali suklysti su auksu ir deimantais. Deimantai ir auksas yra klasikinis derinys ir suteikia tikrai elegantišką išvaizdą naudotojo rankose. Deimantai, įklijuoti į auksinę apyrankę, suteikia apyrankei naują išvaizdą ir apskritai patraukia akį to, kas mato apyrankę. Natūralus deimantų blizgesys sustiprėja, kai apyrankė naudojama su auksu.

3. Rudraksha auksinė apyrankė vyrams:

Rudraksha auksinė apyrankė vyrams

Rudrakša induizme paprastai naudojama kaip maldos karoliukas, žinomas kaip Viešpaties Šivos ašaros. Sėklos forma (Rudraksha) iš medžio naudojama gaminant apyrankes iš metalų, tokių kaip sidabras, auksas ir pan. . Pati idėja, kad karoliukai būtų pagaminti iš auksinės apyrankės, yra unikali. Klubuojant Rudrakšą su auksu, kad būtų sukurta apyrankė, galima pasitarnauti abiem tikslams.

4. Auksinio žavesio apyrankės berniukams:

Auksinio žavesio apyrankės berniukams

Žavesio apyrankė yra viena iš sparčiausiai pagaunančių juvelyrikos tendencijų šiais laikais. Auksinė asmeninio žavesio apyrankė gali turėti auksinius dekoratyvinius pakabukus ar niekučius, kurie gali parodyti daug svarbių dalykų dėvėtojo gyvenime. Auksinio žavesio apyrankę taip pat galima suporuoti su rankiniais laikrodžiais ar kitais madingais riešo aksesuarais.

5. „Tiger Line“ auksinė apyrankė suaugusiems:

„Tiger Line“ auksinė apyrankė suaugusiems

Tigro linijos auksinės apyrankės reiškia jėgą, drąsą ir komandą. Vyrai gali dėvėti „Tiger“ linijos auksines apyrankes ant dešiniojo riešo. Galingas tigro veidas dar labiau sustiprina asmenybę, mato valią ir asmenines jėgas.

6. Vyriškos auksinės apyrankės su odiniu dirželiu:

Vyriškos auksinės apyrankės su odiniu dirželiu

Vyrai, mėgstantys turėti aukso elementą ir užuominą su oda, gali rinktis tokio tipo apyrankes. Jie atrodo gerai ir stilingai, o odinis dirželis ir auksas papildo apyrankės vėsumo koeficientą. Kadangi ši apyrankė turi aukso užuominų ir odinį pagrindą, apyrankė neatrodo labai blizgi.

7. Vyrų apyrankės su auksu ir sidabru:

Vyriškos apyrankės su auksu ir sidabru

Auksinės apyrankės su sidabru ir auksu taip pat atrodo labai subtiliai ir žaviai. Abiejų elementų priedai apyrankę įgauna skirtingą išvaizdą ir taip pat gali būti dėvimi kasdien. Apyrankės gali būti labai lengvos ir gali būti dėvimos tiek jauniems, tiek vyresniems.

8. Volframu padengta auksinė apyrankė vyrams:

Volframu padengta auksinė apyrankė vyrams

Apyrankės su volframo ir aukso apdaila gali būti populiarus jaunimui. Jie gali eksperimentuoti su įvairiais metalais ir konstrukcijomis. Auksas kaip elementas dera su bet kokiais madingais papuošalais, tokiais kaip apyrankės, žiedai ar apyrankės. Jauni kolegijos berniukai gali dėvėti volframu padengtas auksines apyrankes, kad sukurtų savo stiliaus pareiškimą.

9. Turkijos auksinės apyrankės:

Turkiškos auksinės apyrankės

Per pastaruosius kelerius metus visame pasaulyje padidėjo Turkijos aukso paklausa. Turkijos rinka yra viena didžiausių aukso vartotojų. Nuo tada meilė turkiškam auksui taip pat auga, daugelis juvelyrinių dirbinių gaminami iš Turkijos aukso. Apyrankės iš Turkijos aukso atrodo stulbinančiai, juvelyriniuose dirbiniuose aiškiai matomas tas blizgesys ir aukso blizgesys. Apyrankės išsiskiria, nes jos apibrėžia asmens statusą ir klasę.

10. Rožinės auksinės apyrankės vyrams:

Rožinės aukso apyrankės vyrams

Rožinis auksas yra aukso ir vario lydinys, plačiai naudojamas specializuotiems papuošalams. Rožinio aukso papuošalai tampa vis populiaresni XXI amžiuje ir dažniausiai naudojami žiedams, apyrankėms ir kitiems papuošalams. Jis taip pat žinomas kaip raudonas auksas ir rožinis auksas, priklausomai nuo vario kiekio jame. Rožinio aukso apyrankės yra skirtos prabangiems ir aukščiausios klasės žmonėms, nes jos yra brangios.

11. Vyriškos auksinės plokščios apyrankės:

Vyriškos auksinės plokščios apyrankės

Auksines plokščias apyrankes dažniausiai dėvi jaunikis per indiškas vestuves dėl savo unikalios struktūros. Kadangi šios apyrankės yra plokščios, jos lengvai patenka ant riešo ir puikiai dera su tradicine Indijos jaunikio išvaizda.

12. Plonos auksinės vyrų apyrankės:

Plonos auksinės vyriškos apyrankės

Visų amžiaus grupių vyrai gali dėvėti plonas auksines apyrankes kasdienai. Tai papildo jūsų asmenybės apibrėžimą ir pagerina rankų išvaizdą. Jie nėra tokie sunkūs ir sukonstruoti taip, kad kiekvienas galėtų lengvai nusiimti apyrankę. Jie atrodo elegantiški asmeniui, nešiojančiam apyrankę.

13. Auksinės grandinės vyriškos apyrankės:

Auksinės grandinės vyriškos apyrankės

Plona auksinė grandinėlė apyrankės pavidalu yra vienas iš geriausių būdų, kaip vyrai savo išvaizdai gali suteikti apibrėžimo ir stiliaus. Apyrankė atrodo paprasta ir gali būti dėvima kasdien. Jis gali būti suporuotas su kai kuriomis funky grupėmis, kitomis apyrankėmis ir pan., Kad kiekvieną dieną atrodytų kitaip.

14. Auksinės apyrankės vyrams su vardu:

Auksinės apyrankės vyrams su vardu

Vienas iš klasikinių asmeninių papuošalų gali būti auksinė apyrankė su savo vardu. Pavadinimą galima atskirai išraižyti auksu ir pritvirtinti prie apyrankės grandinės, kitaip pavadinimas gali būti išgraviruotas ant pačios apyrankės. Suasmeninta apyrankė atrodo prašmatniai, ir ar gali būti geresnis būdas puikuotis savo vardu nei šis?

15. Auksinės apyrankės vyrams su pikta akimi:

Auksinės apyrankės vyrams su pikta akimi

„Piktoji akis“ tampa populiari raktų pakabukuose, žieduose, automobilių raktų pakabukuose ir tt Piktos akys naudojamos apsaugoti žmones, kurie, kaip manoma, sukelia nelaimę ar nesėkmę. Blogos akys gali būti naudojamos auksinėje apyrankėje ir gali būti dėvimos kiekvieną dieną, kad būtų išvengta piktybiškų žmonių žvilgsnių. Užuot rišę piktą akį į virvelę ar siūlą, tą patį galima įjungti į apyrankę.

Vyrai taip pat labai supranta madą ir nori nuolat atnaujinti savo stiliaus pareiškimą. Apyrankės yra šauniausias būdas turėti savo mados stiliaus pareiškimą. Auksinės apyrankės su unikaliu stiliumi, dizainu ir išvaizda suteikia naują vyro asmenybės apibrėžimą. Auksinės apyrankės vyrams yra labai šaunios ir puikiai tinka bet kuriai amžiaus grupei. Kalbėdami gestais, naudodami neverbalinį bendravimą, pavyzdžiui, rankas, apyrankės apibrėžia rankų judesius ir perduoda pranešimą.