Chokeriai grįžta į madą. Buvo manoma, kad šis aukso eros papuošalų elementas jau seniai pamirštas. Dabar sugrįžusi mados ir juvelyrikos pramonė išbando naujausius kaklo modelius. Chokerius merginos dėvi dėl savo supaprastinto, bet stilingo dizaino. Chokeriai gali būti pagaminti iš odos, zomšos, aksomo, nėrinių ar kitos medžiagos. Jie tvirtai priglunda prie jūsų kaklo, nes jie turi užsegimus, magnetus arba mazgo stiliaus metodą. Išsirinkite vieną iš šių puošnių kakliukų merginoms, kurias dėvėti kolegijoje ar tiesiog vakarėliui.

Naujausi ir gražūs „Chokers“ modeliai mergaitėms su vaizdais:

Pažvelkime į 9 geriausius merginų chokerius.

1. Odinis kakliukas mergaitėms:

Odinis kakliukas mergaitėms

Pasirinkite šį šaunų juodos odos chokerį, kad mergaitės atrodytų žaviai ir prašmatniai. Odinis chokeris yra tuščiaviduris ir širdies formos. Mažytės širdelės iškirptos ištisine kilpa. Chokeris tvirtai sėdi ant kaklo.

2. Virvių karoliai:

Virvių pakabos karoliai

Pasinaudokite labai supaprastintu požiūriu, naudodamiesi šiuo odiniu virvės kaklo vėriniu mergaitėms. Vėrinys turi du skirtingus žavesius kiekviename gale, kurie atrodo labai bohemiškai. Odinis virvių karoliai gali būti susieti lanko pavidalu, kad atrodytų šauniai.

3. Velvet Choker mergaitėms:

Velvet Choker mergaitėms

Pridėkite savo vakarinės aprangos stilių naudodami šią lygią aksominę pakabuką tamsiai violetinės arba juodos spalvos. Minkštas prisilietimas ir aksomo pojūtis labai maloniai jaučiasi ant kaklo. Choker yra suspaustas centre ir prie jo pritvirtintas pakabukas. Šis pakabukas turi krištolinę širdį.

4. „Crystal Rhinestone Choker“:

Krištolinio kalnų krištolas

Kristalų kalnų krištolas yra labai spalvingas pasirinkimas, jei jums patinka bling. Šie gana maži akmenukai, esantys chokeryje, papildo bet kokią spalvų aprangą. Šis trintuvas pagamintas iš trijų kristalų eilučių ir užpildo kaklo sritį. Tai puikiai tinka mergaitėms dėvėti ir ant paprastų viršūnių.

5. Suede Choker mergaitėms:

Suede choker mergaitėms

Šis plonas dirbtinės zomšos merginos kakliukas puikiai tinka dėvėti kolegijoje. Naudota zomšos medžiaga yra madinga ir turi sidabrinius karoliukus, išdėstytus išilgai chokerio. Tai labai papildantis papuošalas, kurį galima dėvėti bet kuriuo metu, nesvarbu, ar tai būtų dienos drabužis, ar net vakaras, ar vakarėlis.

6. Gyvūnų pakabukų pakabukai mergaitėms:

Gyvūnų pakabukai mergaitėms

Išsirinkite savo mėgstamiausius gyvūnų pakabukus ir paverskite juos asmeniniais šiais mielais gyvūnų pakabukų karoliais. Pakabukas yra padėtas karolių centre ir pagamintas iš sidabro ar kito metalo. Kiekvieno pakabuko detalės yra gražios ir prideda žavesio.

7. „Stretch Choker“ mergaitėms:

Stretch choker mergaitėms

Šis skirtas drąsiai ir drąsiai merginai! Pasirinkite šį spaustuką dėl ryškių spalvų ir tamprios medžiagos. Choker yra pagamintas kryžminant virvę, o spalvingi karoliukai yra susipynę vienodais atstumais. Tai gana platus chokeris, todėl apima visą kaklo sritį.

8. Magnetinis kakliukas mergaitėms:

Magnetinis pakabukas mergaitėms

Vienas iš naujausių choker dizaino modelių, šis magnetinis kakliukas mergaitėms puikiai tinka bet kokio dydžio kaklui. Choker yra pagamintas iš odos, o jo centre yra krištolo pakabukas. Magnetinis užsegimas leidžia jums labai lengvai prisegti, o ne kitų kaklaraiščių mazgų stiliaus susiejimą.

9. „Double Strand“ chokeris mergaitėms:

Dviejų sruogų kakliukas mergaitėms

Šis grožis tikrai pridės blizgesio jūsų bendram patrauklumui. Dvigubo aukso pakaba yra labai paprasta, tačiau nepaprastai išskirtinė. Puošnus žvaigždžių pakabukas suteikia šiam kakleliui charakterį. Chokeris užpildo kaklo sritį ir gali būti suporuotas vakarui.

Čokeriai mergaitėms yra ploni vienos sruogos karoliai, pagaminti iš odos ar kitos medžiagos. „Chokers“ turi centrinį pakabuką, kuris prideda žavesio ir grožio. Pasirinkite reikšmingus pakabukus arba drąsiai naudokite ryškias spalvas.