Apyrankės yra madingas aksesuaras tiek vyrams, tiek moterims šiais laikais. Pastaruoju metu jie atkreipė dėmesį į naujus įvairius dizainus ir skirtingus modelius. Apyrankės yra labai populiarios tarp visų amžiaus grupių žmonių. Jie yra lengviausias prieinamas stiliaus priedas. Jie labai nespaudžia kišenių ir juos galima nusipirkti už priimtiną ir prieinamą kainą, išskyrus keletą apyrankių, tokių kaip auksas, platina, deimantai ir kt..

deimantinės apyrankės

Deimantinės apyrankės moterims ir vyrams:

Pridėjus žavesio savo asmenybei, suteikiant visam pasitikėjimui, gerai atrodančioms rankoms, stiliaus pareiškimui ir madai geriausiu atveju, viena deimantinė apyrankė gali būti tik atsakymas! Dovanokite atnaujintą madingą išvaizdą visiems, puikuojantis šiomis nuostabiai atrodančiomis apyrankėmis.

1. Paprastos deimantinės apyrankės:

deimantinės-apyrankės-paprastos-deimantinės-apyrankės

Nepaisant to, brangi pusė – paprasta deimantinė apyrankė gali būti vertinama bet kurios moters nuosavybė. Jie galėjo ją gauti kaip dovaną tam tikra proga arba nusipirkti už savo pirmąjį atlyginimą. Deimantinė apyrankė visada turi prisiminimų. Šios apyrankės gali būti tik keli deimantai, uždėti ant auksinės grandinėlės ar žavesio. Jie gali būti tiesiog elegantiški ant rankos.

2. Deimantinės apyrankės baltame pagrinde:

deimantinės-apyrankės-deimantinės-apyrankės-balto pagrindo

Kas gali pasakyti „ne“ deimantui? Nesvarbu, ar tai vyrai, ar moterys, deimantai yra vertingas turtas. Deimantinės dygliuotos apyrankės baltame pagrinde gali būti šedevras juvelyrikos stiliuje. Jie gali būti brangūs, tačiau jie negali būti priderinti prie savo blizgesio, įpjovų ir blizgesio prie kitų papuošalų. Šis tobulas vakaro ar vakarėlio drabužių aksesuaras yra toks.

3. Deimantinės apyrankės dėžutėje:

deimantinės-apyrankės-deimantinės-apyrankės-dėžutėje

Apyrankės iš deimantų yra geriausias dovanų variantas vestuvėms ir ypatingoms funkcijoms bei progoms. Šios madingos deimantinės apyrankės dėžutėje yra tiesiog tobula stebuklinga dėžutė, laukianti, kol ją atvers moteris. Tai kaip dovana tiesiog pribloškia visus, kurie gausu blizgesio ir blizgesio, kurį atspindi šios apyrankės.

4. Grandininės deimantinės apyrankės:

deimantinės apyrankės-grandinėlės-deimantinės apyrankės

Paprastos grandininės apyrankės gali būti skirtos reguliariai dėvėti. Ir jei tie patys yra pagaminti iš deimantų, tai atrodo dar gražiau. Jie taip pat gali būti dėvimi kasdien. Jie gali būti tik vienas deimantas arba keli ar daug grandinės modelio. Jie puikiai atrodo mažiems vaikams, paauglėms mergaitėms, jaunoms dirbančioms moterims ir pan.

5. Sidabrinės deimantinės apyrankės:

deimantinės apyrankės-sidabrinės-deimantinės-apyrankės

Kaip deimantai ir auksas yra geriausi draugai, net sidabras yra įtrauktas į draugų gaują. Deimantinės apyrankės su sidabru tiesiog atrodo gražiai visiems, kurie jas nešioja. Tai gali būti tiek vyrams, tiek moterims. Jie gali turėti širdis, žvaigždę, dvi širdis ar vardą, užrašytą deimantais, strategiškai uždėtais.

6. „Infinity Diamond“ apyrankės:

deimantinės apyrankės-begalybės-deimantinės apyrankės

Šios nuostabiai atrodančios apyrankės gali patraukti bet kurio žmogaus dėmesį. Begalybės ženklas reiškia begalybę ir kad nėra pabaigos. Begalinė serija ir begalinis simbolis aiškiai yra šių apyrankių akcentas. Šios nuostabiai atrodančios apyrankės gali būti plona apyrankė su deimantų įdėjimu arba gali būti stora su daugybe deimantų, suteikiančių daugiau blizgesio ir kibirkšties.

7. Dizainerių deimantinės apyrankės:

deimantų apyrankės-dizainerių-deimantų-apyrankės-7

Šios nuostabios apyrankės atrodo tiesiog dangiškai. Tai yra tos rūšys, rastos tiesiai iš mados žurnalo arba dėvėtos įžymybės. Dizainerio elementas nuostabiai atsispindi apyrankėse ir yra susijęs su prekės ženklo įvaizdžiu bei verte. Šios apyrankės paprastai pastebimos visose mados grandinėse ir 3 puslapio vakarėliuose arba aukščiausios klasės pietums ir vakarienei.

8. Rožinė deimantinė apyrankė:

deimantinės apyrankės-rožinė-deimantinė-apyrankė

Rožinė yra mėgstamiausia mergaičių spalva. Rožinė safyro apyrankė su sidabru su deimanto akcentais atrodo stulbinančiai rožinės spalvos, sidabro ir deimantų. Juos išskiria deimantinės apyrankės.

9. Rožinio aukso deimantinės apyrankės:

deimantinės apyrankės-rožių-aukso-deimantų apyrankės

Rožinis auksas yra aukso ir vario lydinys, plačiai naudojamas papuošalų gamybai. Rožinio aukso papuošalai tampa labai populiarūs ir dažniausiai naudojami žiedams, apyrankėms ir kitiems brangiems papuošalams. Taip pat žinomas kaip raudonas auksas ir rožinis auksas, priklausomai nuo vario kiekio jame; tai yra prabanga ir aukščiausios klasės žmonėms, nes jie yra brangūs. Jie suteikia tą elegantišką išvaizdą bendrai žmogaus asmenybei. Šios apyrankės tinka tiek vyrams, tiek moterims.

10. „Evil Eye Diamond“ apyrankės:

deimantinės apyrankės-blogos akies-deimantinės apyrankės

Kabinti ar nešioti blogą akį šiandien yra įprastas dalykas. Blogos akys yra kaip raktų pakabukai, žiedai, pakabučiai ir tt, tad kodėl gi ne ant apyrankių? Deimantinės apyrankės su piktomis akimis naudojamos siekiant atbaidyti žmonių, kurie, kaip manoma, sukelia nelaimę ar nesėkmę, žvilgsnius. Užuot rišę piktą akį į stygą ar siūlą, tą patį galima naudoti apyrankėje. Deimantinės apyrankės blogomis akimis gali būti skirtos visiems.

11. Teniso deimantinės apyrankės:

deimantinės-apyrankės-teniso-deimantinės-apyrankės

Teniso apyrankės – tai ploni, stilingi riešo papuošalai, turintys simetrišką deimantų raštą ir taip pat žinomi kaip deimantinės linijos apyrankės. Tai elegantiškai sukurtos ir strategiškai išdėstytos deimantinės apyrankės.

12. Safyro ir deimantinės apyrankės:

apyrankės iš deimantų-safyro ir deimantų-apyrankės-12

Safyras yra blizgantis, mėlynas putojantis akmuo, reiškiantis klasę ir karališkumą. Mėlyna reiškia honorarą. Safyrai su deimantais yra mirtinas derinys. Nuostabūs mėlyni safyrai su klasikiniais baltais putojančiais deimantais puikiai tinka vakaro įvaizdžiui su suknele, kad išsiskirtų tarp minios.

13. Trijų tonų deimantinės manžetės apyrankė:

deimantinės apyrankės-tri-tone-diamond-manžetės-apyrankė

Kaip rodo pavadinimas, trijų tonų deimantinių rankogalių apyrankės yra aukso, rožinio aukso ir sidabro kaip deimantų pagrindas. Jie yra gražūs, nes yra rankogalių rašto, o spalva kartojasi su gražiai išdėstytais deimantais. Jie puikiai tinka bet kokiam vakarietiškam drabužiui.

14. Volframo deimantinės apyrankės:

deimantinės apyrankės-volframo-deimantinės apyrankės

Apyrankės su volframu gali būti populiarus jaunimui. Jie gali eksperimentuoti su įvairiais metalais ir konstrukcijomis. Volframas yra kažkas unikalaus kaip apyrankių metalas. Jauni vyrai ir moterys gali dėvėti volframo plieno „CZ Diamond“ apyrankes, siekdami savo stiliaus. Jie gali būti trijų skirtingų volframo atspalvių, t. šviesios spalvos, tamsios spalvos ir tamsaus bei šviesaus derinio. Jie gali būti tobuli tokiai subtiliai išvaizdai.

15. „Tiger Diamond“ apyrankės:

deimantų apyrankės-tigro-deimantų-apyrankės-15

Tigrai yra galios, žiaurumo ir pasididžiavimo simboliai. Šios savybės yra tinkamos ir vyrams, nes jie nori būti žinomi kaip galingi, stiprūs asmenys. Galingas tigro veidas deimantinėje apyrankėje taip pat suteikia gilumo žmogaus asmenybei, įžvelgiančiai valią ir asmeninę jėgą.

Visi labai supranta madą ir nori nuolat atnaujinti savo stiliaus pareiškimą. Deimantinės apyrankės yra šauniausias būdas sukurti savo stiliaus pareiškimą. Unikalaus stiliaus, dizaino ir išvaizdos apyrankės suteikia naują apibrėžimą visai asmenybei. Jie yra puikūs pranešimų teikėjai, naudodami bet kokius neverbalinius bendravimo būdus, tokius kaip rankų gestai kalbant, spaudžiant ranką ir pan..