Priedas, naudojamas visame pasaulyje, norint pagerinti rankų išvaizdą, yra apyrankės. Apyrankės yra juostos ar grandinės, puošiančios riešą, naudojamos tiek vyrams, tiek moterims. Apyrankės greitai atkreipia dėmesį į naujausias tendencijas; modeliai ir dizainas. Įvairios apyrankės komandų parinktys gali suteikti daug idėjų moterims rengtis pagal progą ir įvykį. Kadangi šiais laikais mados yra daug apie aksesuarus, moteriškos apyrankės yra labai paklausios.

apyrankės moterims

Pridedant žavesio savo asmenybei, suteikiant pasitikėjimo savimi, atrodančių rankų, stiliaus ir mados, viena apyrankė gali būti tik atsakymas! Pasigrožėkite tomis madingomis išvaizdomis pasirinkdami apyrankes moterims.

Naujausios mados juvelyrinių dirbinių apyrankės moterims:

Dabar jie laikomi vienu iš lengviausiai prieinamų ir stilingiausių aksesuarų. Čia apžvelgsime 30 geriausių naujų moterų apyrankių dizaino.

1. Auksinės apyrankės moterims:

Moteriškos apyrankės - auksinės apyrankės

Saugiausias statymas ir niekada neišeiti iš mados spalvos yra auksas ir auksas. Su bet kokiais auksiniais papuošalais visada galite būti tikri dėl spalvos, blizgesio ir vertės. Auksinės apyrankės moterims atrodo nuostabiai su tradiciniais drabužiais vestuvėse, festivaliuose ir pan. Auksines apyrankes galima derinti su bet kokia apranga. Niekada negali suklysti su auksinėmis apyrankėmis ir auksiniais papuošalais.

2. Deimantinės apyrankės moterims:

Moteriškos apyrankės - deimantinės apyrankės

Yra žinomas posakis, kad deimantai yra geriausias moterų draugas. Kaip ji gali pasakyti „ne“ deimantui? Deimantai yra vertingas turtas. Deimantinės apyrankės gali būti šedevras papuošalų kolekcijoje. Jie gali būti brangūs, tačiau jie negali būti priderinti prie savo blizgesio, įpjovų ir blizgesio prie kitų papuošalų. Jie skiriasi viena nuo kitos!

3. Sidabrinės apyrankės moterims:

Moteriškos apyrankės - sidabrinės apyrankės

Sidabrinių apyrankių dizainas šiais laikais yra labai paplitęs, nes daugelis aktorių ir aktorių taip pat puikuojasi stiliumi. Žmonėms patogu dėvėti sidabrą dėl to, kaip atrodo ir atrodo sidabriniai papuošalai. Oksiduotos sidabro apyrankės ar apyrankės su sidabru gali būti suporuotos taip, kad atrodytų atsitiktinai, bet žemiškai, ir atrodo gražiai su bet kokia balta, juoda ar įvairiaspalve apranga.

4. Grandininės apyrankės moterims:

Moteriškos apyrankės - grandininės apyrankės

Paprastos grandinėlės apyrankės gali būti skirtos reguliariai dėvėti ir kasdien. Jie gali būti pagaminti iš aukso, sidabro ar bet kokio lydinio. Paauglės ir jaunos moterys gali daug eksperimentuoti su apyrankėmis, skirtomis dėvėti kolegijoje ir biure. Jie gali būti sujungti į bet ką, kad būtų paprasta, bet elegantiška išvaizda.

5. Individualios apyrankės moterims:

Moteriškos apyrankės - individualios apyrankės

Individualizuotos apyrankės su savo vardu, citata ar kokiu nors posakiu ar svarbiomis datomis atrodo gražiai nešiojamos ant riešo. Individualizuoti dalykai yra labai madingi, todėl apyrankės su pavadinimais ar kabutėmis yra labai madingos. Paauglės merginos, moterys ir vaikai gali stilingai pasigirti šia išvaizda. Jie gali būti pagaminti iš metalų arba taip pat gali būti naudojami surišti skirtingų spalvų stygomis.

6. „Charm“ apyrankės moterims:

Moteriškos apyrankės - žavios apyrankės

Svarbiausias dalykas, kuris ateina į galvą galvojant apie madingus papuošalus, yra žavesio apyrankė. Aukso ir sidabro spalvų apyrankės su daugybe niekučių ar atskiri niekučiai, tokie kaip žvaigždės, mėnulis, saulė, širdys, lapai, drugeliai ir pan., Gali būti naudojami kuriant savo stilių.

7. Perlų apyrankės moterims:

Moteriškos apyrankės - perlų apyrankės

Moterys, dėvinčios perlus, datuojamos daugybe šimtmečių. Perlai savo išvaizda puikavosi praėjusių metų karalienėmis. Perlai yra statuso simbolis ir suteikia madingą išvaizdą. Baltos, beveik baltos arba rožinės spalvos perlai gražiai atrodo nešiojami rankose. „Pearl“ apyrankes galima derinti su deimantais arba naudoti atskirai.

8. Deimantų ir perlų apyrankės moterims:

Moteriškos apyrankės - deimantų ir perlų apyrankė

Parodykite moteriai deimantus ir perlus – tai tikras būdas laimėti jos širdį. Moterys mėgsta ir deimantus, ir perlus. Šios apyrankės yra mirtinas derinys ir dangiškas kvapas. Jie visiškai skiriasi nuo įprastų apyrankių ir yra brangesni. Tai viena geriausių moteriškų apyrankių.

9. Apyrankės iš krištolo karoliukų moterims:

Moteriškos apyrankės - kristalų karoliukų apyrankės

Apyrankės su kristalais ir karoliukais puikiai dera prie atsitiktinės išvaizdos. Jie gali būti pagaminti iš metalo arba kristalai gali būti surišti aukso ir sidabro stygomis. Jie suteikia gražią išvaizdą rankoms ir taip pat atrodo stilingai.

10. Piktų akių apyrankės:

Moteriška apyrankė Kuria blogų akių apyrankes

Kabinti ar nešioti blogą akį dabar yra įprastas dalykas. Blogoji akis naudojama raktų pakabukuose, žieduose, pakabučiuose ir pan., Tad kodėl gi ne ant apyrankių? Apyrankės blogomis akimis yra naudojamos apsaugoti žmones nuo žvilgsnių, kurie, kaip manoma, sukelia nelaimę ar nesėkmę. Užuot surišę piktą akį virvele ar siūlu, tą patį galima naudoti apyrankėje su plona auksine arba sidabrine grandine.

11. Moteriškos senovinės apyrankės:

apyrankės-moterims-senovinės-apyrankės

Senovinės apyrankės savo išvaizda labai skiriasi nuo moteriškų apyrankių dizaino. Jie turi seną, susidėvėjusią apdailą ir laką, tačiau atrodo elegantiškai, kai dėvimi kaip apyrankės ar kaip kiti papuošalai. Jie taip pat perduodami iš kartos į kartą ir gali būti beveik daugelio metų. Kadangi jie yra tokie seni ir perkeliami kartų, jie yra neįkainojami.

12. Rožinės auksinės apyrankės:

apyrankės-moterims-rožinės-auksinės-apyrankės

Rožinis auksas yra aukso ir vario lydinys, naudojamas papuošalams gaminti. Rožinio aukso papuošalai tampa labai populiarūs ir dažniausiai naudojami žiedams, apyrankėms ir kitiems papuošalams. Taip pat žinomas kaip raudonas auksas ir rožinis auksas, priklausomai nuo vario kiekio, jie yra skirti prabangiems ir aukščiausios klasės žmonėms, nes jie yra brangūs. Jie suteikia tą elegantišką išvaizdą visai moters asmenybei.

13. Apyrankės moterims:

apyrankės-moterims-apyrankės-apyrankės

Apyrankės apyrankėms yra tokios tradicinės išvaizdos. Jie atrodo labai gražiai ir yra suporuoti skirtingo storio. Apyrankės gali būti bet kokio metalo, lydinio, sidabro arba aukso. Apyrankės gali būti dėvimos su sarees, indiškais drabužiais ir kt.

14. Rankų darbo apyrankės:

apyrankės moterims-rankų darbo apyrankės

Geriausias „pasidaryk pats“ projektas gali būti apyrankių kūrimas pagal savo idėjas, dizainą, modelius ir medžiagas. Tai gali būti puikus pomėgis tyrinėti kūrybiškumą, gali būti dovanų pasirinkimas ir taip pat puiki verslo veikla. Rankų darbo apyrankės atrodo gražiai ir spalvingai. Taigi paleiskite vaizduotę ir sukurkite ją jums.

15. Rankogalių apyrankės moterims:

apyrankės-moterims-manžetės-apyrankės

Rankogalių apyrankės yra palyginti naujos mados tendencijose, o moterys gali eksperimentuoti su rankogalių apyrankėmis, norėdamos atsitiktinio vakaro ar minimalistinio įvaizdžio. Jie yra stori ir atviri, juos galima reguliuoti iš metalų, plieno, sidabro ar kitų lydinių.

16. „Loom Bands“:

apyrankės-moterims-staklės-juostos

„Loom“ juostos yra naujausia apyrankių tendencija. „Loom“ juostos atrodo gražiai su priežastinėmis suknelėmis. Netgi šie yra labai lengvai prieinami ir nėra labai brangūs. Taip pat galima sukurti staklių juostas ir su jomis eksperimentuoti.

17. Apyrankės su gėlėmis:

apyrankės-moterims-apyrankės-su gėlėmis

Gėlės taip pat gali būti apyrankės tema. Papuoškite paprastą auksinę ar sidabrinę apyrankę su reljefinėmis gėlėmis, ir jūs turėsite nuostabią išvaizdą vakaro vakarėliui. Užteks tekančios suknelės, gėlių apyrankės ir paprastos sankabos, kad užbaigtumėte išvaizdą ir patrauktumėte visų dėmesį.

18. Rankinių grandinių apyrankės moterims:

apyrankės-moterims-rankų-grandinėlės-apyrankės

Viena populiariausių mados tendencijų yra rankinės grandinėlės. Šiais laikais jie yra labai populiarūs. Jomis puikuojasi kiekviena moteris, ar tai būtų vakarėliai, susibūrimai ar vestuvės. Jie atrodo gražiai paryškinantys rankas, taip pat gražiai krinta ant riešo, nes yra labai lengvi ir turi tik grandinę su akmenimis ar mažu pakabuku ir pan., Kad būtų labiau indiškas, galima turėti tradicinių juodų karoliukų rankų grandinė.

19. „Swarovski Crystal“ apyrankės:

apyrankės-moterims-swarovski-krištolo-apyrankės

Šiais laikais „Swarovski“ elementai yra „Swarovski“ kristalai sarees, aksesuarai, laikrodžiai, papuošalai ir pan. Panašiai „Swarovski“ kristalų apyrankės taip pat sparčiai populiarėja kaip madingas aksesuaras. Šios apyrankės su kristalais yra klasiškiausiai atrodančios apyrankės, turinčios tą dizainerio elemento pojūtį ir išvaizdą.

20. Rodžio apyrankės:

apyrankės-moterims-rodžio-apyrankės

Rodis kaip elementas tampa labai populiarus gaminant papuošalus. Juvelyriniai dirbiniai yra pagaminti iš rodžio apdailos, kuri tam tikra prasme atrodo artima sidabrui. „Rhodium“ apdailos apyrankės yra elegantiškos, ieškančios neįprastos išvaizdos ir apdailos.

21. Platinos apyrankės mergaitėms:

apyrankės-moterims-platinos apyrankės

Viena iš brangiausių apyrankių gali būti platinos apyrankės. Juvelyriniams dirbiniams pirmenybė teikiama platinai, nes jos atspindi eleganciją. Jie yra labai subtilūs ir žavūs tuo pačiu metu. Platinos apyrankės gali būti vertingos.

22. Apyrankės su akmenimis:

apyrankės-moterims-apyrankės-su akmenimis

Apyrankės su brangakmeniais ir pusbrangiais akmenimis gali atrodyti nuostabiai gražiai ir stilingai. Stilingai iškirpti rubinai, safyrai ar smaragdai gali būti dygliuoti ir meniškai išdėstyti apyrankės auksine ar deimantine grandine. Iš jų galima padaryti rinkinį su karoliais, ausų žiedais, žiedais ir pan..

23. Apyrankės su žodžiais:

apyrankės-moterims-apyrankės-su žodžiais

Apyrankės su unikaliu, vieninteliu žodžiu, pavyzdžiui, draugas, meilė, pasitikėjimas, tikėjimas, viltis ir pan., Puikiai atrodo kasdien. Unikalus žodis apyrankėje gali mums priminti keletą svarbių dalykų, kurie visada lieka žmogaus gyvenime. Tai gali mus įkvėpti kasdien.

24. Povo apyrankės dizainas moterims:

Povo apyrankės dizainas moterims

Vienas iš populiariausių šios tradicinės išvaizdos dizainų gali būti apyrankės, įkvėptos povo dizaino. Povas yra pasididžiavimo, malonės ir grožio simbolis. Moterys turi visas šias savybes ir todėl gali prisijungti prie šių nuostabių, stebuklingų povo apyrankių.

25. Mėlynos Sardinijos apyrankės moterims:

apyrankės-moterims-mėlynos-sardinijos-apyrankės

Šios mėlynos Sardinijos apyrankės yra papuošalų prekės ženklo „Stella and Dot“. Jie gamina šias aštrias apyrankes su žaliais ir mėlynais brangakmeniais. Jie turi tik dvi unikalias mėlynos ir žalios spalvos spalvas, gerai sujungtas su skirtingais priedais. Jomis visame pasaulyje puikuojasi įžymybės; mados piktogramos ir pan., o ant rankų atrodo žavingai.

26. Plunksnų apyrankės:

apyrankės-moterims-plunksnų-apyrankės

Tai nėra įprastos išvaizdos apyrankės. Plunksnų apyrankės moterims atrodo skirtingai. Plunksnos simbolizuoja paukščius, taigi reiškia laisvę. Dabar moterys yra nepriklausomos, laisvos ir lygios į vyrus visose gyvenimo srityse. Taigi moterys, puoselėkite tą laisvę!!!

27. Tatuiruočių apyrankės moterims:

apyrankės-moterims-tatuiruotės-apyrankės

Oho! Pats pavadinimas leidžia suprasti, kaip bus. Tatuiruotės apyrankės pavidalu ant riešo. Labiausiai madinga ir madinga. Tatuiruočių meno forma tampa nepaprastai populiari ir žmonės jais puikuojasi pagal skonį ir pasirinkimą. Tatuiruočių apyrankės gali būti iš paukščių, plunksnų, įprastų grandinių su žvaigždėmis, mėnulio ir tt Jie taip pat atrodo labai elegantiškai.

28. „Kundan“ apyrankės:

apyrankės-moterims-kundan-apyrankės

„Kundan“ yra labai populiarus papuošalas vestuvėms ir kitoms tradicinėms progoms. Įvaizdį užbaigia brangūs žali, kaštoniniai ir balti akmenys su auksu. Jie suteikia turtingą išvaizdą ir yra brangios pusės. „Kundan“ apyrankės nuotakos įvaizdį gali užbaigti rankinėmis grandinėlėmis, apyrankėmis, ausų žiedais, karoliais ir pan. Jos atrodo labai didingai ir gražiai rankose.

29. Polka Dots apyrankės moterims:

apyrankės-moterims-polka-taškeliai-apyrankė

Polka taškai vėl labai madingi. Jie suteikia retro stiliaus išvaizdą ir atrodo maloniai. Polka taškai taip pat yra labiausiai pageidaujamas stilius modeliams ir mados šou. Jie gali būti įvairių spalvų, tačiau balti taškeliai spalvotame fone atrodo nuostabiai, kai suporuojami su puošniais trišakiais, džinsais, sijonais, apkarpytomis viršūnėmis ir kt..

30. Odinės apyrankės moterims:

apyrankės-moterims-odinės-apyrankės

Natūralios odos apyrankės su pelėdos, erelio, vanago dizainu yra labai populiarios mados grandinėje. Jie puikiai dera su vakarietiškais drabužiais. Pelėdų dizainas yra labai populiarus ilgose grandinėse, žieduose, ausų žieduose ir tt.

Moterys labai supranta madą ir nori nuolat atnaujinti savo stiliaus pareiškimą. Apyrankės yra kelias į priekį kuriant savo stiliaus pareiškimą. Unikalaus stiliaus, dizaino ir išvaizdos apyrankės suteikia naują asmenybės apibrėžimą. Apyrankės yra puikus pranešimų teikėjas, naudojant bet kokius neverbalinius bendravimo būdus, tokius kaip rankų gestai kalbant, spaudžiant rankas ir pan..

Apyrankės moterims