Apyrankė yra papuošalas, apvyniotas aplink riešą. Širdies apyrankės yra išskirtinės ir išskirtinės. Viskas, kas susiję su širdies apyrankėmis, yra kvapą gniaužianti. Ant širdies gali būti įvairių dizainų, pavyzdžiui, pritvirtinti deimantą ar kitus akmenis. Širdies formos apyrankę dažnai renkasi įsimylėjėliai. Jie įsivaizduoja savo širdis tokios formos. Šio tipo širdies apyrankės yra įvairių dizainų, atitinkančių jūsų skonį ir pasirinkimą. Kiekviena širdies apyrankė turi skirtingas savybes, todėl ji skiriasi viena nuo kitos. Tai tiesiog nuostabūs madingi aksesuarai. Tai prideda riešo perforaciją.

Širdies apyrankių dizaino tendencijos:

Čia pažvelkite į mūsų 9 geriausius širdies apyrankių dizainus. Išsirinkite mylimą žmogų ir išsirinkite.

1. Klasikinė širdies apyrankė:

Klasikinė širdies apyrankė

Yra sidabrinė širdies apyrankė. Labai gražūs deimantai įsmeigti į širdį. Prie širdies esanti grandinė turi mažą apvalią grandį. Ant apyrankės yra du papildomi kabliukai, kuriuos galite susieti pagal riešo storį. Jis derės prie jūsų aprangos.

2. Daugiasluoksnė širdies apyrankė:

Daugiasluoksnė širdies apyrankė

Ši širdies apyrankė turi vieną širdies formos dizainą. Siūlų skaičius pritvirtintas prie šios širdies. Ši daugybė sruogų užpildys jūsų riešą ir atrodo sunkios. Tai nuostabi apyrankė, puikiai tinkanti bet kokiam raudonojo kilimo renginiui.

3. Vintažinė širdies apyrankė:

Vintažinė širdies apyrankė

Tai deimantinė širdies apyrankė su širdimi ir apvalios formos netolygiais dydžiais. Čia širdies deimantas yra vandenyno spalvos. Vidurinė širdis yra apsupta balto deimanto eilės. Šios apyrankės gamybai naudojamos aukščiausios kokybės medžiagos. Tai pasuks galvą ypatingų detalių link.

4. Teniso širdies apyrankė:

Širdies teniso apyrankė

Tai širdies formos apyrankė, o kiekvienos širdies viduje maloniai nusagstyti deimantai. Kiekviena širdis yra vienodo dydžio ir surenkama į vieną eilutę. Šioje stilingoje apyrankėje deimantai tiksliai laikomi atitinkamose vietose. Tai puikiai tinka dėvėti kasdien.

5. Rubino širdies apyrankė:

Rubino širdies apyrankė

Tai sidabrinė širdies apyrankė su rubino akmeniu. Šiai apyrankei gaminti naudojama širdies formos rubino akmenų eilutė. Virš kiekvieno rubino yra deimantų smeigės. Kanalas yra nustatytas širdimi ir tinka vestuvėms.

6. Dviguba širdies apyrankė:

Dviguba širdies apyrankė

Tai paprastos išvaizdos meilės širdies apyrankė. Dvi širdys jungiasi viena prie kitos, o eilutė, jungianti dvi širdis, yra įspausta apvalios formos deimantais. Tai gali būti geriausia dovana jūsų meilužiui. Šios dvi širdys vaizduoja kiekvieno partnerio širdį.

7. Širdies apyrankė su perlais:

Širdies apyrankė su perlais

Ši apyrankė su širdimi ir perlais yra labai subtili. Plieninėje grandinėje yra pritvirtintos dvi sujungtos širdys. Vienas su deimantu, kitas raudonos rožės spalvos. Tam tikru atstumu nuo širdies taip pat yra perlas kitu būdu. Jis turi sudėtingą dizainą su nesudėtingu modeliu.

8. Auksinės širdies apyrankės su juoda styga:

Auksinės širdies apyrankės su juoda virvele

Tai nuostabi auksinė širdies apyrankė. Tai trys storos širdys, kurios yra viena šalia kitos. Tiek daug mažų juodų moti stygų yra sujungtos su aukso skylute. Iš abiejų pusių ši juoda eilutė laikoma. Ši karališka apyrankė suteikia žavesio ir ši širdis mirksi.

9. Paveldo širdies apyrankės:

Paveldėtos širdies apyrankės

Ši širdies apyrankė yra paveldo dizaino. Ant šios širdies yra įspausta daug deimantų. Jis pritvirtintas susukto dizaino virve. Ši medžiaga yra labai sena ir senovėje. Tačiau ji vis dar paplitusi. Ši tradicinė apyrankė atspindi mūsų senąją kultūrą.

Širdies formos apyrankė visada liks paklausa dėl su ja susijusių emocijų. Vis dėlto, be to, apyrankėje sutiksite daug kitų dizainų. Jūs tikrai būsite supainioti, jei visi dizainai bus laikomi priešais jus. Išsirinkti tą, kuris atitinka tavo aprangą, nėra lengva užduotis. Jei mėgstate reguliariai nešioti apyrankę, tuomet neturėtumėte rinktis subtilios apyrankės. Verčiau rinkitės su funky.