Bir selam her zaman kalbe ısınır. Taşıdığı birkaç tatlı çizgi, yüreği kabartır. Çoğumuz bir tebrik kartına ne koyacağımızı biliriz. Ama sadece söylemek istediklerinizi iletecek ideal kartı nasıl seçersiniz?.

Burada kartı bu kadar özel kılabilecek çok sayıda çevrimiçi tebrik kartı üreticisi var..

yıldönümü tebrik kartı

İşte kartınızı nasıl daha çekici hale getirebileceğinize dair bazı normları kıran fikirler.

1. Yıldönümünüzün numarası şeklinde bir kart:

Şimdi bu çok yaygın olarak görülebilecek bir şey. Evliliğinizin neredeyse tüm yıllarına ait şekillerde kartlarınız var. Bu tür kartları alabilir veya hatta özel olarak yaptırabilir ve sevdiğiniz kişiye birkaç tatlı satır doldurabilirsiniz..

2. Şişedeki mesaj:

Güzel bir mesaj içeren bir cam şişe sadece çekici ve farklı olmakla kalmaz, aynı zamanda onu yıllarca birlikte güvende tutmak istersiniz. Şişedeki mesaj, kayıp bir adadan gelen mesajları iletmek için eski bir fikir olmasına rağmen, basit tatlı mesajları aktarmanın bir aracı haline geldi..

3. 3 boyutlu bir kart:

Açıldığında 3 boyutlu bir şekil oluşturan kartlardır. Bu bir süredir var. Bazıları da ihtiyacınıza göre özelleştirilebilir. Gelin ve damadın birlikte 3 boyutlu olarak gösterildiği bir kart görmek yaygındır..

4. Parşömen şeklinde selamlama:

Parşömenler genellikle antik Çin’de kutsal yazılar yazmak için kullanıldı. Aynı şeyi kendi evinizde de yapabilirsiniz. Parşömen gibi görünmesi için stilize edebileceğiniz birkaç silindir kullanarak bir kaydırma yapın. Eşinizin bu güzel selamlamayı okumak için kaydırma yapması gerekecekti..

5. Resimli tebrik kartları:

Özelleştirilmiş tebrik kartları bir süredir trend olmuştur. Resminizi tebrik kartına istediğiniz tasarım ve formda yazdırabilirsiniz..

6. Kartpostal:

Kartpostal selamlaması asla modası geçmeyecek bir şeydir. Bazı kartpostalların arka yüzünde ilginç resimler bulunur. Temaya uygun olanlardan veya eşinizin zevklerine göre olanlardan birini alabilirsiniz. Birkaç güzel alıntı ile doldurun ve mesajınızı gönderin.

7. Dev Boyutlu Tebrik kartları:

Bazı tebrik kartı dükkanlarında, neredeyse bir kişinin kendisi kadar uzun tebrik kartları bulunur. Bunlardan birini alabilir ve sevdiğiniz kişiyi düşündüğünüzde aklınıza gelen her şeyi yazabilirsiniz. Bu, gelecek yıllar boyunca saklayabileceğiniz bir şey.

Son sözler:

Tebrik kartları söz konusu olduğunda, sınır yoktur. Bunları kendiniz yapabilir veya özelleştirilmiş bir tasarımcıdan alabilirsiniz. Kartlar her zaman tebrikleri ifade etmenin en iyi yolu olmuştur. Teknoloji ne kadar ilerlerse ilerlesin, kartlar her zaman burada kalacaktı.