Apyrankės yra vienas iš lengviausių ir šauniausių moterų ar net vyrų mados aksesuarų. Mūsų šalyje įprasta, kad moterys ir merginos turi kokį nors ornamentą, puošiantį riešus, nelaikant jų be papuošalų. Iš pradžių tai buvo klestėjimo ir laimės simbolis minėtos moters ar merginos gyvenime. Vėliau tai tapo mados dalyku, o moterys pradėjo dėvėti įvairias apyrankes- prašmatnias ir storąsias, tas, kuriose buvo perlai, auksinės, sidabrinės ir net kitos metalo spalvos tam tikru metu.

Prieš keletą metų mados industrija žengė dar vieną žingsnį ir sugalvojo radikalią ir dar šaunesnę koncepciją- gumines apyrankes. Ar griežtai dirbate visą dieną ar negalite sau leisti nešioti auksinių ar sidabrinių apyrankių? Tada tai yra tie, kurie jums!

Naujausios madingos guminės apyrankės:

Čia pateikiame 9 populiariausias gumines apyrankes. Išsirinkite mylimą žmogų ir išsirinkite.

1. Neoninės guminės apyrankės:

Neoninės guminės apyrankės

Neoninės spalvos guminės apyrankės yra populiariausios šiais laikais. Šios apyrankės, kurias lengva dėvėti ir žaibiškai atrodyti, yra viena iš mieliausių šių dienų jaunimo mados išraiškų. Dar geriau, jie yra unisex!

2. Apverčiamos guminės apyrankės:

Apverčiamos guminės apyrankės

Apyrankės, kurias galima nešioti į abi puses! Argi tai ne šaunu? Atsakymas yra, labai! Savo stiliaus pareiškimą galite pakeisti du kartus per dieną. Tiesiog pabandykite juos, ir jūs esate šaunus!

3. Apyrankės tipo guminės apyrankės:

Apyrankės tipo guminės apyrankės:

Apyrankės yra originalios apyrankės, nuo kurių pradėjo moterys. Dabar guminės apyrankės suteikia apyrankių išvaizdą ir jausmą, taip pat vėsina apyrankes. Nešiokite jį solo arba vaivorykštės grupėje.

4. Guminės ir plieninės apyrankės:

Guminės ir plieninės apyrankės

Apyrankės iš gumos ir plieno labiau skirtos vyrams nei moterims, nors ir vėl jos gali būti traktuojamos kaip unisex. Individualūs dizainai, pridėti prie paprastų guminių apyrankių, daro juos šiek tiek labiau macho, ar nemanote?

5. Trapios guminės apyrankės:

Trapios guminės apyrankės

Guminiai kaiščiai nebėra skirti tik uodegoms! Šios gražiai paprastos šukavimo tipo guminės apyrankės yra nuostabios, nes jos gali būti dvigubos. Neabejotinai turi turėti merginų!

6. „Emoji“ guminės apyrankės:

„Emoji“ guminės apyrankės

Guminės apyrankės yra įvairių pasirinktinių dizainų. Vienas iš populiariausių yra jaustukų dizainas. Žinoma, apyrankės dažniausiai yra geltonos spalvos, bet tik pažiūrėkite į mielumą! Jie turi visas šypsenėles, o kartais ir juoką!

7. Karštos temos guminė apyrankė:

Karšta tema guminė apyrankė

Individualizuotos guminės apyrankės yra šių dienų naujiena. Norite priimti priežastį ir parodyti savo paramą nesukeliant didelio hullabaloo? Gerai įsigykite guminę apyrankę, pagamintą pagal jūsų mėgstamą priežastį, ir dėvėkite ją aplink riešus. Spalvokite, padarykite jį prašmatniu- linksminkitės su žmonėmis!

8. Pintos spalvingos guminės apyrankės:

Pintos spalvingos guminės apyrankės

Prisimeni, kai mokykloje buvo labai populiarios draugystės juostos su pynimo siūlais? Na, mieste yra nauja apyrankė ir ji yra dar vėsesnė! Pintos guminės apyrankės yra visų spalvų ir derinių. Dėvėkite jį kaip apyrankę arba storą apyrankių grupę ir leiskite jums atvėsti!

9. Paprastos baltos ir juodos gumos apyrankės:

Paprastos baltos ir juodos guminės apyrankės

Juoda ir balta yra paprasčiausias ir elegantiškiausias mados pareiškimas, kurį galite padaryti, tiesa? Na, jį galima įsigyti ir guminėse apyrankėse! Dėvėkite vieną juodą guminę apyrankę arba tiesiog sumaišykite ją su balta ir padarykite savo pareiškimą!

Apyrankės yra viena iš gražiausių ir lengviausiai pasirenkamų, taip pat pigiausių papuošalų ar madingų aksesuarų, kuriuos gali pagalvoti moterys ar net vyrai. Jei dirbate darbą, kuriame negalite sau leisti dėvėti prabangiai atrodančių ar prašmatnių ar net brangių apyrankių, tačiau nenorite palikti riešų plikų, guminės apyrankės yra labai geras pasirinkimas.