Ar kada susimąstėte, kur prasidėjo teniso apyrankės? Teniso apyrankės turi įdomią istoriją ir, kaip gražus papuošalas, yra neprilygstama. Pažiūrėkime, kaip šis gražus apyrankės dizainas ir kokios kitos pasirinktinio dizaino galimybės yra kuriamos šiandien. Jei esate tas, kuris investuoja į klasikinius papuošalus, kurie niekada neišeis iš stiliaus, tada teniso apyrankių pasirinkimas bus jums skirtas.

teniso apyrankės

Nesenstantis šios apyrankės patrauklumas kartu su galimybe lengvai transformuotis iš dienos į vakarą daro jas kaip populiarias apyrankes ir protingą pasirinkimą kiekvienai moteriai. Kalbant apie teniso apyrankes, labiausiai paplitęs brangakmenis yra deimantas.

Įvairių tipų teniso apyrankės:

Eikite į kitą dizaino lygį, pakeldami šių dizainerių teniso apyrankių standartą į kitą lygį!

1. Deimantinė teniso apyrankė moterims:

Deimantinė teniso apyrankė moterims

Deimantinė teniso apyrankė gali būti labai brangi, nes ji gali būti pagaminta iš kubinio cirkonio ir sidabro, kuris yra prieinamas ir labiau įmanomas daugeliui moterų ir mergaičių. Rinkdamiesi rinkitės šią apyrankę, kuri funkcijoms suteikia nepriekaištingą tradicinę išvaizdą. Jis gali būti šlifuotas nuostabia deimantine medžiaga ir suteikti madingesnę išvaizdą nei kiti.

2. Sidabrinė miela sidabro apyrankė:

Graži sidabrinė apyrankė

Deimantinė teniso apyrankė sukurta taip, kad tilptų arti riešo ir paprastai turi žavesio. Šio tipo apyrankės tradiciškai buvo gaminamos iš sidabro medžiagos Įsitikinkite, kad; Ši apyrankė yra puiki dovana jūsų mylimiems žmonėms. Sidabrinė teniso apyrankė gali patikti įvairaus amžiaus moterims.

3. Auksinė ir deimantinė teniso apyrankė:

Auksinė ir deimantinė teniso apyrankė

Auksinė teniso apyrankė yra lanksti plonos grandinės apyrankė, kurioje yra viena eilė suderintų individualiai nustatytų deimantų, kurie tiesiog spinduliuoja klasę ir suteikia žavesio bei žavesio. Šios apyrankės yra specialiai pagamintos ir turi daug dizaino. Ši apyrankė gali būti pagaminta iš aukso ir deimanto derinio.

4. Juoda ir mėlyna deimantinė teniso apyrankė:

Juoda ir mėlyna deimantinė teniso apyrankė

Ši juoda ir mėlyna deimantų teniso apyrankė yra tobula apranga vyrams ir moterims. Jis gali būti geriausias dovanoms, norint padaryti įspūdį savo artimiesiems, kad atitiktų madą, priverstų ką nors mylėti vis labiau. Šis dizainas taip pat puikiai tinka verslui ir gali būti pagamintas iš dviejų spalvų deimantų kolekcijos, kuri suteikia unikalią išvaizdą.

5. Tvirta balto ir geltono aukso teniso apyrankė:

Tvirta balto ir geltono aukso teniso apyrankė

Teniso apyrankės yra aukštos kokybės, palyginti su kitomis konstrukcijomis. Pagrindinė priežastis dėvėti šį dizainą yra ta, kad jos kraštai ir įpjovos pasižymi geriausiu meistriškumu. Ši geltona su balto aukso spalvos teniso apyrankė turi labai gerai apipjaustytus akmenis. Tai suteikia daugiau grožio jūsų rankoms.

6. Teniso apyrankė su reguliuojamu slankikliu:

Teniso apyrankė su reguliuojamu slankikliu

Pirkdami teniso apyrankę, galite rinktis iš daugybės skirtingų stilių. Teniso apyrankė pagaminta iš reguliuojamo slankiklio ir gali būti patogesnė per daug nešiojama prie rankų. Kai ketinate įsigyti klasikinį papuošalą, teniso apyrankė yra puikus pasirinkimas. Šios apyrankės taip pat yra geriausia dovana gimimo akmens dovanai.

7. Apvali „Baguette“ deimantinė teniso apyrankė:

Apvali „Baguette“ deimantinė teniso apyrankė

Ši apvali batono deimantinė apyrankė suteikia dėvėtojams prieinamą išvaizdą. Teniso apyrankė bus puikus pasirinkimas kasdieniam naudojimui, suteikiančiam jų išvaizdai kokybės ir sodrumo. Šis dizainas yra deimantų atspalvio baltais blizgančiais akmenimis ir puikiai tinka mergaitėms paaugliams, suteikiančioms šiuolaikišką ir madingą išvaizdą.

8. Teniso vestuvių apyrankė:

Teniso vestuvių apyrankė

Vestuvių apyrankės yra brangesnės nei kitos apyrankės. Galite pasirinkti savo dizaino vestuvių apyrankę ir įsitikinti, kad tai puiki dovana jūsų mylimam žmogui. Šis dizainas gali būti pagamintas auksiniu tonu ir dekoruotas blizgiais akmenimis, suteikiančiais madingą išvaizdą.

9. „Fashion Girls“ teniso apyrankė:

„Fashion Girls“ teniso apyrankė

Teniso apyrankė yra gražus papuošalas, skirtas dėvėti ypatingomis progomis. Ši madinga teniso apyrankė suteikia madingą išvaizdą, ją galima pinti iš žalios ir auksinės spalvos medžiagos, ji turi daugiasluoksnį dizainą. Tai puikus aksesuaras mergaitėms, kad pagerintų jų išvaizdą, nepakartojamą tarp minios.

Termino deimantinės apyrankės kilmė yra gerai žinoma juvelyrikos pasaulyje. Nesvarbu, koks yra jūsų biudžetas, galite rasti tobulą teniso apyrankės dizainą ypatingam asmeniui jūsų gyvenime. Žinoma, daugiau karatų nebūtinai yra geriau, o pasirinkimas tikrai yra geresnis – tai, kad į galvą šauna naujoviška mintis ir tobula idėja. Nesvarbu, ar pasirinksite įsigyti 1 karatų deimantinę apyrankę, ar 10 karatų apyrankę, tikrai patiksite jas uždėję ant riešo.