Inkarinės apyrankės labai išpopuliarėjo tarp vyrų, nes simbolizuoja jėgą. Jis labai panašus į kryžių. Tai stabilumo ir vilties simbolis. Vyrai tai laiko sėkmės žavesiu. Dažniausiai vyrai nori dėvėti odinę inkaro apyrankę, nes ji turi šiuolaikišką prisilietimą. Tai stiliaus pareiškimas berniukams. Inkarinės apyrankės yra labai spalvingos. Apyrankės spalvų įvairovė gali pagerinti jūsų aprangą. Jie yra labai lengvi ir ploni. Metalinis užsegimas yra sukurtas kaip inkaras ir taip pat yra lygus, kad nesubraižytų jūsų odos.

Naujausi ir stilingi inkaro apyrankių dizainai:

Pažvelkime į 9 populiariausių inkarinių apyrankių vyrams dizainus.

1. Rankų darbo inkaro apyrankė:

Rankų darbo inkaro apyrankė

Tai rankų darbo inkaro apyrankė vyrams. Naudojamos trys virvės ir tarp jų yra auksinės spalvos inkaras. Abu virvės galai yra surišti baltais ir dangaus mėlynos spalvos nailono siūlais. Tai paprasta apyrankė. Jis sureguliuojamas pagal jūsų riešo dydį.

2. Inkaro virvės apyrankė:

Inkaro virvės apyrankė

Tai virvės apyrankė su inkaru. Čia virvė yra linksmo dizaino. Plieninis inkaras surišamas šviesiai mėlynos spalvos virve. Virvėje yra oranžinės ir baltos spalvos kvadratinis dizainas. Tai akį traukianti ir elegantiška apyrankė.

3. Inkaro odos apyrankė:

Inkaro odos apyrankė

Tai odinė inkaro apyrankė. Oda tikra ir juodos spalvos. Inkaras atrodo toks žavus ir spindintis. Juoda oda yra paprasta be jokio dizaino ir puošybos. Geltonos spalvos inkaras suteikia juodos odos pranašumą.

4. Auksinė inkaro apyrankė:

Auksinė inkaro apyrankė

Tai auksinė inkaro apyrankė su inkaru iš gryno aukso. Ant inkaro yra įspaustas vienas mažas apvalios formos deimantas. Nors inkaras yra mažas, tačiau naudojama virvė yra visžalių spalvų derinys. Baltos ir juodos spalvos virvė atrodo įspūdingai.

5. Storos odos inkaro apyrankė:

Storos odos inkaro apyrankė

Ši inkaro apyrankė turi storą odą iš trijų sluoksnių. Auksinis inkaras tvirtinamas viduriniu odos sluoksniu. Tarp inkaro yra sulankstytas siūlas. Inkaro virvė atrodo aštri. Su šia inkaro apyranke Indijos rinka šoktelės.

6. Sidabrinė inkaro apyrankė:

Sidabrinė inkaro apyrankė

Tai įmantraus dizaino sidabrinė inkaro apyrankė. Inkaras yra sujungtas su balta lygia virve. Abiejose inkaro pusėse yra papildomas mėlynos ir oranžinės spalvos siūlų lankstymas. Itin baltos spalvos virvė su sidabriniu inkaru atrodo tiesiog pribloškianti.

7. Antikvarinė inkaro apyrankė:

Senovinė inkaro apyrankė

Tai senovinė vyriškos inkaro apyrankės konstrukcija. Jis pritvirtintas tamsiai ruda oda. Virš inkaro taip pat yra specialus taškų raštas. Nors antikvarinis atrodo senoviškas, bet mintyse neša amžiną įvaizdį. Tai žymi gražų vaizdą žiūrovo akyse.

8. Apšviesta inkaro apyrankė:

Apšviesta Inkaro apyrankė

Tai naujas inkarinių apyrankių dizainas vyrams. Vietoj tiesaus inkaro, sujungiančio abu galus su virve, šis inkaras vertikaliai prilimpa prie virvės. Du inkarai yra įspausti ir alternatyviai pritvirtinta konstrukcija ant plieninės medžiagos. Tai karštas atėjimas į rinką.

9. Madinga inkaro apyrankė:

Madinga inkaro apyrankė

Šiuo naujausiu inkaro apyrankės dizainu vyrai ketina atkreipti dėmesį. Šioje apyrankėje virvei gaminti naudojamas tikras audimo siūlas. Dviejų spalvų aštrus inkaras naudojamas virvei sujungti. Inkaro modelis taip pat naujas. Žalios spalvos siūlai yra uždengti abiejose inkaro pusėse.

Apyrankė yra tinkamiausias vyro papuošalas. Tai visada prideda ekstravagancijos. Šauniai mąstantys vyrai visada daro naujoves su savo apyrankėmis. Jie visada nori turėti kažką unikalaus. Dėl to jų apyrankė skiriasi nuo kitų. Tai palieka ypatingą erdvę stebėtojo akyse. Inkarinės apyrankės užėmė didžiąją rinkos dalį dėl vyrų mąstymo apie laimingą žavesį.