Tikrasis apyrankės apibrėžimas yra dekoratyvinė juosta, lankas ar grandinė, dėvimi ant riešo ar rankos. Apyrankės kilmė siekia graikų ir egiptiečių kultūras. Apyrankės pastaruoju metu tapo mados išraiška, ir ji tampa populiari tiek tarp vyrų, tiek tarp moterų. Vaikai, jaunuoliai ir vidutinio amžiaus žmonės sparčiai stebi naujausias apyrankių tendencijas ir dizainą. Apyrankės ant rankų atrodo elegantiškai ir lengvai nešiojamos su daugybe skirtingų drabužių.

Populiarios ir gražios apyrankės su karoliukais vyrams ir moterims:

Apyrankė yra daugiaformė ir yra mėgstamiausias šių dienų ornamentas. Jis gali būti pagamintas iš aukso, sidabro, vario, žalvario, stiklo ir net emaliuotų molinių dirbinių bei daugybės dizaino. Čia apžvelgsime madingas moterų ir vyrų apyrankes su karoliukais.

1. Auksinė karoliukų apyrankė:

Auksinė karoliukų apyrankė

Niekada negali suklysti su auksine apyranke. Tai visų laikų mėgstamiausia su visais. Tačiau sujunkite jį su karoliukais ir ant rankų jis atrodo nuostabiai gražiai. Paprastai moterims tai patinka, nes jie gali susieti apyrankę su karoliukais ir kitus pasirinktus papuošalus.

2. Apyrankės iš karoliukų vyrams:

Karoliukais apyrankės vyrams

Įvairių dydžių karoliukai gali formuoti spalvas ir formas į apyrankę, kad vyrai atrodytų atsitiktinai. Šios unikalios karoliukų apyrankės gali būti dėvimos kartu su kitomis juostomis su džinsais ir marškinėliais. Naudodami šias karoliukų apyrankes vyrams galite padaryti savo stiliaus pareiškimą.

3. Paprastos karoliukų apyrankės:

Paprastos karoliukų apyrankės

Paprastos karoliukų apyrankės atrodo elegantiškai kartu su kasdienėmis suknelėmis ir gali būti naudojamos kaip puošnus aksesuaras merginoms ar moterims. Jie gali būti pagaminti iš skirtingų spalvų ir raštų pagal jūsų skonį. Jie taip pat gali būti dėvimi keliais sluoksniais. Šios apyrankės puikiai atrodo ant mergaičių ir jaunų moterų džinsų su marškinėliais ar kirpimo viršūnėmis.

4. „Loom Band“ karoliukų apyrankės:

„Loom Band“ karoliukų apyrankės

„Loom Band“ karoliukų apyrankės šiais laikais yra labai paplitusios. Juos lengva pasigaminti namuose, juos galima maišyti ir derinti pagal savo poreikius. Jie gali būti pagaminti iš vieno sluoksnio arba iš kelių sluoksnių. Jie atrodo tikrai prašmatnūs ir gražūs, kai jie dirba kartu su bet kokiu priežastiniu ryšiu.

5. Apyrankės iš karoliukų:

Karoliuotos žavesio apyrankės

Jaunimas ir moterys gali dėvėti karoliukų žavesio apyrankes. Pakabukai atrodo gerai ir gali būti dėvimi su laikrodžiu ant riešo arba kartu su kitomis apyrankėmis ar staklėmis. Karoliukai, taip pat ir pakabukai, puikiai dera prie bet kokių kasdienių suknelių ar kitų atsitiktinių drabužių.

6. Apyrankės iš karoliukų moterims:

Apyrankės iš karoliukų moterims

Apyrankės iš karoliukų moterims šiais laikais yra labai paplitusios, o ne dėvimos apyrankės. Moterys, norėdamos sukurti tokį stiliaus pareiškimą, mieliau renkasi apyrankes nei apyrankes. Šios apyrankės iš karoliukų puikiai dera su sarees, džinsais ir bet kokia kita suknele. Moterys gali sujungti ją su vientisa suknele, nes šios apyrankės gali išsiskirti kaip vienas papuošalas.

7. Spalvotos karoliukų apyrankės:

Spalvotos karoliukų apyrankės

Tiek vyrai, tiek moterys gali dėvėti spalvotus karoliukų apyrankes. Šios karoliukų apyrankės gali būti dėvimos kaip viena eilutė arba kelios eilutės. Jie puikiai atrodo tiek vaikams, tiek jaunimui. Jie gali būti pritaikyti pagal jūsų poreikius ir skonį.

8. Deimantinės karoliukų apyrankės:

Deimantinės karoliukų apyrankės

Apyrankės iš deimantinių karoliukų gali būti brangios, nes apyrankėms gaminti naudojami deimantai. Visada galite būti tikri naudodami bet kokius deimantinius papuošalus. Taigi karoliukais deimantai apyrankėje atrodo nuostabiai ir išsiskiria kaip atskiras papuošalas.

9. Apyrankės iš karoliukų:

Karoliukų grandinėlės apyrankės

Grandininės apyrankės šiais laikais yra unikali mados koncepcija. Grandininės apyrankės su mažais karoliukais atrodo gražiai ant jas nešiojančio žmogaus rankų. Juos lengva nešiotis ir jie gali būti kasdienio nešiojimo aksesuaras.

Svarbiausia, kuri gali papuošti gražias rankas, gali būti žavi ir elegantiška apyrankė ant riešo. Apyrankės yra būdas padaryti madą tiek vyrams, tiek moterims. Šiais laikais jų yra labai daug, ir kiekvienas gali tai dėvėti stilingai ir gyvai. Įvairių formų, modelių ir dydžių karoliukais iškirptos apyrankės gali iš karto patikti jūsų grupei ir draugams. Pasigrožėkite tuo ypatingu žvilgsniu.