Apyrankė yra geriausias apyrankių pakaitalas. Puikiai atrodo ant subtilių plonų rankų. Jis dėvimas gabalais arba puikiai tinka tik viena apyrankė. Apyrankės yra įvairių tipų. Jie gali būti sunkūs, stori arba ploni kaip grandinė. Yra daug dizaino, kurie suteikia patrauklią išvaizdą. Drugeliai, širdis ir gėlė yra įprastas modelio tipas. Meilės apyrankės yra vienos iš jų rūšių. Ant jo parašytas arba išgraviruotas veiksmažodis „Meilė“. Tai pats talentingiausias papuošalas. Meilės apyrankės puikiai tinka dėvėti kasdien. Jis nėra labai ryškus ir sunkus. Galima nešioti ir darbe. Gera padovanoti sutuoktiniui. Štai keletas meilės apyrankių pavyzdžių.

Naujausios skirtingo dizaino meilės apyrankės:

Čia pažvelkite į mūsų 9 populiariausias „Trend“ meilės apyrankes su naujais stiliais, kurios dažniausiai patinka mano jaunoms merginoms.

1. Rožių aukso meilės apyrankė:

Rožinė auksinė meilės apyrankė

Dabar dieną nepatinka blizgantis geltonas auksas. Jie ieško geresnių blaivių veiksmų. Rožinio aukso pasirinkimas kiekvieną dieną didėja. Rožinio aukso meilės apyrankė yra rožinio aukso spalvos. Tai aukso ir bronzos derinys, suteikiantis gražų rožinį blizgesį. Šio tipo apyrankės dėvimos kasdien.

2. Sidabrinė meilės apyrankė:

Sidabrinė meilės apyrankė

Pagal pavadinimą sidabrinė meilės apyrankė pagaminta iš sidabro. Jame gali būti deimantų arba jų nėra. Jie yra paprastas ir elegantiškas pasirinkimas. Jį dažnai dėvi nuotakos. Jis pagamintas, kad nebūtų labai blizgus. Taigi galite dėvėti jį darbe, kolegijoje ar bet kuriame vakarėlyje.

3. „Diamond in Love“ apyrankė:

Deimantinė meilė apyrankė

Nė vienas papuošalas neapsieina be deimanto. Deimantinė meilės apyrankė turi nedaug deimantų vienodu atstumu. Jie suteikia pakankamai blizgesio, kad atrodytų žavingai. Yra įprasta juostinė meilės apyrankė, kurioje yra deimantų. Šią apyrankę patogu nešioti vakarėlyje.

4. Individualizuota meilės apyrankė:

Personalizuota meilės apyrankė

Meilės apyrankė ne visada yra juostos. Taip pat yra raidžių stilius. Abėcėlės meilės apyrankė turi vieną meilės abėcėlę, sujungtą atskirai per nuorodą. Tai labai atsitiktinis apyrankės stilius. Tai puikiai tinka džinsams ir šortams.

Žiūrėti daugiau: Apyrankė su vardu

5. Kelių nuorodų meilės apyrankė:

Kelių nuorodų meilės apyrankė

Kartais vienos apyrankės eilutės atrodo šiek tiek nuobodžios. Kelių nuorodų meilės apyrankė turi kelias sujungtas grandines. Šio tipo apyrankės suteikia pankų išvaizdą. Tai labai atsitiktinis ir įdomus dėvėti. Smagu dėvėti atsitiktinėms išvykoms. Tai jaunų merginų pasirinkimas.

6. Įveskite vielos meilės apyrankę:

Tipo vielos meilės apyrankė

Vielą galima formuoti bet kokia forma. Vielos meilės apyrankė pagaminta liejant vielą taip, kad myli žodį. Tai labai subtilu. Jis gali būti dėvimas su bet kokia apranga. Labiau atrodo džinsuose. Tai pusiau priežastinis ir labai mergaitiškas stilius

Žiūrėti daugiau: Draugystės apyrankių nuotraukos

7. Dizainerio širdies meilės apyrankė:

Dizainerio „HeartLove“ apyrankė

Meilę geriausiai vaizduoja širdis. Širdies formos meilės apyrankė turi širdies formą viduryje. Atrodo labai gražiai. Tai atsitiktinis stilius ir geriausiai atrodo su marškinėliais be rankovių. Jis dėvimas su daugeliu apyrankių.

8. Meilės apyrankė iš karoliukų:

Karoliuota meilės apyrankė

Apyrankės geriausiai tinka, kai turi karoliukus. Karoliuota meilės apyrankė nuo pradžios iki pabaigos turi karoliukus. Jo viduryje parašytas žodis meilė. Tai spalvingas pasirinkimas apyrankėje. Jis gali būti dėvimas vakarėliams ir renginiams.

Žiūrėti daugiau: Meilės širdies apyrankė

9. „Infinity Love“ apyrankė:

Begalybės meilės apyrankė

Tikra meilė nesibaigia. Taigi meilė visada asocijuojasi su begalybės žiedu. Begalybės meilės apyrankė turi begalybės kilpą, vaizduojančią meilės gilumą. Tai labai elegantiškas pasirinkimas. Galite dėvėti jį darbe ir susitikimuose.

Meilės apyrankės yra šauni apyrankių tendencija. Jis gali būti dėvimas bet kokiomis progomis. Dažniausiai jį mėgsta jaunos merginos. Tačiau juos nešioja ir vidutinio amžiaus moterys. Nėra jokių sąlygų, kaip jį dėvėti. Tai paprastas, bet elegantiškas stilius. Galite jį panaudoti padovanodami kažkam ypatingą. Meilės apyrankės yra įvairių stilių. Tai nebėra atsitiktinis aksesuaras.