Apyrankės yra papuošalas, kurį dievina kiekviena amžiaus grupė, nepriklausomai nuo lyties. Dabar jis laikomas mados ir stiliaus teiginiu, o ne papuošalais. Jaunimas, moterys ir merginos mėgsta dėvėti dizainerių apyrankes, nes gali užmegzti ryšį prieš savo draugus, šeimos narius ir, svarbiausia, jaustis gerai.

populiarios dizainerių apyrankės vyrams ir moterims

Dizainerių apyrankės yra unikalios ir skiriasi nuo įprastų, kurias galite lengvai įsigyti rinkoje. Dabar mes pristatome jums keletą dizainerių apyrankių dizaino.

Geriausios dizainerių apyrankės vyrams ir moterims:

1. Dizainerių auksinės apyrankės:

Dizainerių auksinės apyrankės

Auksas laikomas palankiu metalu ir jūs galite jį dėvėti bet kokia proga, taip pridėdami papildomo žavesio. Kadangi auksas yra labai populiarus kiekvienoje šalyje, nes jis lengvai susilieja su kiekvienu odos tonu, padidindamas aukso raižytų dizainerių apyrankių paklausą. Moterys ir vyrai dievina auksines dizainerių apyrankes, nes tai yra lengvas brangakmenis ir visų pirma turi žvilgančią, žavingą išvaizdą.

2. Brangi dizainerio deimantinė apyrankė mergaitėms:

Brangi dizainerio deimantinė apyrankė mergaitėms

Deimantas yra brangakmenis ir apibūdinamas kaip geriausias draugas amžinai. Jei deimantai yra išdrožti ir suprojektuoti pagal dizainerio apyrankę, tai kas dar gali būti palikta norint turėti tokį malonų kūrinį. Jūs netgi galite pridėti spalvotų akmenų, kad tai taptų nuostabiu gabalu ir leistų puikuotis kiekviename rieše.

3. Unikalios gėlių ir brangakmenių apyrankės:

Unikalios gėlių ir brangakmenių apyrankės

Kadangi gėlės visada dievinamos ir gali būti naudojamos kiekvienai progai. Panašiai turėdami tai omenyje, dizaineriai sukūrė unikalią gėlių pavidalo apyrankę kartu su brangakmeniais, kad atrodytų papildomai žavingai. Galite naudoti įvairių spalvų brangakmenius pagal savo skonį ir derinti prie savo aprangos. Šios apyrankės taip pat gali būti derinamos su vakarietiška ir etnine apranga.

4. Tradicinės „Peacock Gold“ dizainerių apyrankės:

Tradicinės „Peacock Gold“ dizainerio apyrankės

Povo apyrankės yra labai paplitusios ir jos buvo paklausios nuo amžių. Ši dizainerio apyrankė gali būti sukurta įvairiais būdais ir stiliais, kad atitiktų ritualus ir dienos progą. Norėdami pagerinti apyrankės išvaizdą, galite pridėti gražių akmenų. Šio tipo apyrankę paprastai nešioja jaunos merginos, nes sakoma, kad povas yra gražus paukštis, todėl kas nenori būti panašus į povą.

5. Dizainerių apyrankės su keičiamais akmenimis:

Dizainerių apyrankės su keičiamais akmenimis

Čia ateina kažkas labai unikalaus žmonėms, kurie yra labai madingi ir visada nori savo aprangą derinti su tos pačios spalvos apyrankėmis. Dizaineris išrado gražią apyrankę su keičiamais akmenimis. Čia vienoje apyrankėje galite turėti daugybę spalvotų akmenų ir juos pakeisti pagal mūsų suknelę. Šio tipo apyrankės geli su visomis jūsų dėvimomis suknelėmis. Tačiau keisdami akmenį turite būti ypač atsargūs, nes jie yra labai subtilūs ir su jais reikia elgtis atsargiai.

6. Dizainerių apyrankės iš sidabro metalo:

Dizainerių apyrankės iš sidabro metalo

Sidabrinės apyrankės visada atrodo elegantiškai ir sukuria didelį įspūdį, nes metalas šviečia ir spindi net saulėje ir naktį. Sidabrines apyrankes gali dėvėti tiek vyrai, tiek moterys, nes jos yra tiek baltos, tiek oksiduotos. Jei norite, prie apyrankės galite pakabinti net mažas miniatiūras, pvz., Meškiuką, žvaigždę ar širdies formą, kad sukurtumėte savo dizainą ir madą.

7. Vyrų dizainerio sidabrinės grandinės apyrankė:

Vyrų dizainerio sidabrinės grandinės apyrankė

Vyrai labai rūpi savo aprangą ir aksesuarus, nes jie visada nori rengtis kitaip nei kiti. Jie nori turėti tokį aksesuarą, kuris atitiktų jų asmenybę, stilių ir taip pat turėtų būti madingas. Taigi, kas gali būti unikaliau už dizainerių grandininę apyrankę, kuri taip pat gali būti pagaminta iš įvairių metalų, tokių kaip auksas, varis ir platina, taip pat pagal jūsų pasirinkimą.

8. Dizainerio apyrankė su kabančiais mėnulio akmenimis:

Dizainerio apyrankė su kabančiais mėnulio akmenimis

Čia yra unikali apyrankė iš juodos ir baltos mėnulio akmenų. Apyrankė yra apvalios formos ir galite pakabinti milžiniškus, jums patinkančius, mėnulio akmenis. Paprastai jaunos merginos ir moterys gali džiazuoti su šia puošnia, bet stilinga apyranke ir atrodyti karštai ir veržliai.

9. Dizainerio apyrankė su deimantais ir perlais:

Dizainerio apyrankė su deimantais ir perlais

Puikus deimantų ir perlų derinys, kuris suteikia elegantišką ir nepakartojamą išvaizdą naudotojo rankoms. Niekas negali įveikti šio mirtino derinio, nes natūralus deimanto blizgesys sustiprėja, kai perlai yra tarp jų. Be to, perlas turi savo blizgesį ir suteikia jums elegantišką išvaizdą.

Dabar kiekvienas žmogus supranta madą ir nori būti atnaujintas su stiliumi ir nuolatine mada. Dizainerių apyrankės turi gražią ir žavingą išvaizdą ir traukia žmones link jų. Dizainerių apyrankes galima įsigyti iš visų rūšių metalo ir jas galite įsigyti pagal savo skonį ir asmenybę.