Nė viena mergina neišeis tuščiomis rankomis. Pagal mūsų Indijos tradiciją moteris niekada neturėtų būti plikomis rankomis. Ne visos merginos nori nešioti apyrankes. Apyrankė yra madingo stiliaus, o ne įprastos apyrankės. Galite dėvėti kolegijoje, biure ar vakarėlyje.

Apyrankės gali būti brangios, jei jos pagamintos iš gryno aukso. Ne kiekvienas turi prabangų gyvenimą. Turime keliauti autobusu, traukiniu ir auto rikša, todėl dėvėti auksą yra šiek tiek rizikinga.

Naujausios dizaino auksinės apyrankės:

Auksu dengtos apyrankės yra geriausias pasirinkimas keliaujantiems žmonėms. Štai keletas madingų aukso apyrankių stilių.

1. „Charm Gold“ apyrankė:

„Charm“ aukso spalvos apyrankė

Kiekviena mergina turi žavesio apyrankę. Tai grandinė su mažais mielais pakabučiais. Žavingą auksinę apyrankę galima dėvėti kasdien. Tai madingo stiliaus ir puikiai dera su vakarietiškais drabužiais. Šis stilius taip pat yra sidabro ir aukso. Rožių auksu padengta apyrankė labiau patinka visiems.

2. Auksu padengta deimantinė apyrankė:

Auksu padengta deimantinė apyrankė

Nė vienas papuošalas neapsieina be deimanto. Paauksuota deimantinė apyrankė yra elegantiškas apyrankės pasirinkimas. Puikiai tinka vakarėliams. Puikiai atrodo tiek prie indiškų, tiek prie vakarietiškų suknelių. Šio stiliaus apyrankės yra labai įvairios.

3. Aukso spalvos brangakmenio apyrankė:

Auksu padengta brangakmenio apyrankė

Aukso spalvos brangakmenių apyrankė turi spalvotą brangakmenį, išgraviruotą apyrankėje. Brangakmenis ateina pagal zodiako ženklus. Tačiau dažniausiai jie yra sukurti tradiciškai. Šis apyrankės pasirinkimas tinka indiškoms suknelėms, nes jis toks spalvingas.

4. Perlų aukso apyrankė:

Perlų aukso spalvos apyrankė

Perlų auksu padengta apyrankė yra elegantiškas apyrankės pasirinkimas. Tai paprasta ir visiems patinka. Dauguma nuotakų juos dėvi. Tai puikus pasirinkimas jaunoms merginoms, ypač toms, kurios nori atrodyti paprastai, bet žaviai.

5. Drugelio aukso apyrankė:

Drugelio aukso spalvos apyrankė

Paauksuotos apyrankės yra įvairių modelių ir stilių. Drugelis, pagamintas apyrankės žiede, yra labai mergaitiškas pasirinkimas. Šis stilius puikiai tinka kasdieniam naudojimui. Merginos juos dėvi į koledžą. Tai paprastas stilius, bet labai elegantiškas.

6. Širdies formos auksinė apyrankė:

Širdies formos auksinė apyrankė

Auksu dengtų apyrankių centre yra širdies dizainas. Širdis visada buvo moterų papuošalų dalis. Šį stilių mėgsta jaunos ir vidutinio amžiaus moterys. Širdies dydis gali skirtis priklausomai nuo stiliaus. Moterys mėgsta jį dėvėti darbe ir ant sarees.

7. Plati auksinė apyrankė:

Plati auksinė apyrankė

Apyrankės nebūtina dėvėti ir moterims. Vyrai taip pat mėgsta dėvėti apyrankę. Plati auksinė apyrankė yra plataus pločio. Jis yra sunkus ir didelių gabaritų. Dizainas yra sudėtingas su šešiakampiu ryšiu. Daugelis moterų, turinčių riebias rankas, taip pat jas dėvi.

8. Plona auksinė apyrankė:

Plona auksinė apyrankė

Daugelis auksu dengtų apyrankių yra plonos ir subtilios. Ši plona auksinė apyrankė puikiai tinka subtiliam riešui. Daugelis merginų dėvi tai atrodo paprasta. Tai puikiai tinka priešpiečiams ir oficialiems susitikimams. Taip pat galite dėvėti su paprastu „Salwar“ kostiumu. Tai daugiausia rožinio aukso apyrankė.

9. Išgraviruota auksinė apyrankė:

Graviruota aukso spalvos apyrankė

Nė viena apyrankė neapsieina be graviūros. Poros į apyrankę rašo įžadus, pažadus, svarbias datas ir vardus. Šis graviravimas atliekamas plokštės išorėje. Tai paprasta atrodyti. Tai puikiai tinka išreikšti meilę ir jausmus. Dažniausiai jis naudojamas dovanoms.

Auksu dengtas apyrankes nešioja visi. Tai neapsiriboja jaunomis ir lieknomis merginomis, tačiau jas gali dėvėti daugybė įvairaus amžiaus ir dydžio moterų. Jis gali būti pagamintas visų tipų. Jis atrodo taip pat gerai kaip auksinė apyrankė, tačiau kainuoja nedaug. Aukso spalvos apyrankės moterims yra įvairių dizainų. Nuo rožinio aukso iki deimanto yra įvairių dizainų. Tai tinka visoms moterims. Tačiau prieš naudodami ilgą laiką, visada turėtumėte patikrinti, ar nėra alergijos.