Kai pagalvosite apie titaną, kas jums pirmiausia ateis į galvą? Lėktuvas? Medicininė įranga? Ką apie juvelyrinius dirbinius? Nenustebkite! Titanas greitai tampa viena karščiausių naujų medžiagų, naudojamų papuošalų dizaine. Titanas gavo savo vardą iš graikų dievų titanų. Titano apyrankės sparčiai populiarėja dėl puikios apdailos, ilgaamžiškumo ir ekonominės naudos. Paprastai, kai patiriame diskomfortą ar sužeidimus, jie linkę palengvinti skausmą malšinančius vaistus.

Dabar jūs turite puikią galimybę mėgautis ir stiliumi, ir prabanga, tuo pačiu pareiškdami asmeniškai. Šiandien galite rinktis iš daugybės vyriškų papuošalų riešams, kurie greitai tampa privalomi visiems vyrams, kuriems rūpi mada ir stilius.

Titano vyriškos apyrankės:

Garsiausi aukščiausios klasės papuošalai vyrams turi būti titano apyrankės vyrams, ir dėl to nekyla jokių abejonių. Čia rasite 9 populiariausių titano apyrankių dizainų!

1. Titano tamsiai sidabrinė apyrankė:

Titano tamsiai sidabrinė apyrankė

Ši titano apyrankė su tamsiais ir sidabriniais taškeliais buvo rankų darbo, tinkanti tiek vyrams, tiek moterims, integruota su titanu. Tai unikalus modelis, kuris labai priklauso nuo jėgos ir jėgos, o nešiojamas ant rankų atrodys tikrai puikiai, todėl niekas negali ignoruoti jų žiūrėjimo.

2. Titano rankogalių apyrankės be nikelio:

Titano rankogalių apyrankės be nikelio

Aukščiau parodyta apyrankė iš titano rankogalių yra be nikelio ir puikiai tinka iš visų titano apyrankių, kuri puikiai tiks ne kiekvienai aprangai, bet taip pat puiki papuošalų parinktis alergiškam nikeliui..

3. Titano grandinės apyrankė vyrams:

Titano grandinės apyrankė vyrams

Be visų titano apyrankių, tai yra ansamblis, turintis universalią versiją ir stilių, kuris skiriasi nuo visų kitų stilių. Ši apyrankė turi nerūdijančio plieno užsegimą ir, žinoma, ji yra tikrai lengva ir ilgaamžė.

4. Titano juodos dervos Fleur De Lis vyrų apyrankė:

Titano juodos dervos „Fleur De Lis“ vyriška apyrankė

„Resin Fleur de Lis“ apyrankė su kryžiaus įkvėptu dizainu su juodos dervos įdėklu ir „fleur de Lis“ yra specialiai sukurta vyrams, pagamintiems iš lengvo titano. Dėvėdami tai neabejotinai atnaujinkite savo kasdienį drabužių spintą su paskutine apyranke.

5. Paslaptingos teatro kaukėtos titano apyrankės su žaliais plaukais:

Paslaptingos teatro kaukėtos titano apyrankės žaliais plaukais

Paslaptinga teatro apyrankė iš titano, užmaskuota žaliais plaukais, iš pradžių buvo pagaminta iš titano, o kaukė – 925 sidabro. Kaukė pagaminta iš labai senos ir daug pastangų reikalaujančios reposavimo technikos, o plaukai buvo nudažyti titano oksido skrybėle, suteikiančia ilgaamžiškumo ir nuostabių spalvų efektų.

6. „Druzy Matte Rainbow Titanium“ apyrankė:

„Druzy Matte Rainbow Titanium“ apyrankė

„Druzy Matte Rainbow“ neabejotinai yra šou kamščio tipas, nes jis spindi iš visų pusių, kur nuostabūs agato karoliukai finale bus matinio vaivorykštinio titano. Vyriškos titaninės apyrankės tikrai atsirado dėl to, kad karoliukai yra labai drąsūs.

7. Vyriška titano kubinio cirkonio apyrankė su anglies pluošto ID:

Titano kubinė cirkonio apyrankė vyrams su anglies pluošto ID

Titano kubinė cirkonio apyrankė buvo pagaminta iš lengvo titano, specialiai sukurta vyrams, buvo padengta anglies pluošto įdėklu ir klojo kubinį cirkonį. Ši apyrankė buvo baigta poliruota apdaila su juodais padengtais saitais su satino apdaila.

8. Daugiasluoksnės titano apyrankės:

Daugiasluoksnės titano apyrankės

Ši daugiasluoksnė titano apyrankė buvo pagaminta iš šešių daugiaspalvių sruogų su auksiniu magnetiniu užsegimu ir 7 colių ilgio. Tai rankų darbo gaminys iš įvairių medžiagų iš titano, aukso; nailoninis laidas gražiai atrodo ant jį nešiojančių vyrų rankų.

9. Titano grandinės apyrankė su persišku pynimu:

Titano grandinės apyrankė su persišku pynimu

Ši titano grandinės pašto apyrankė buvo gražiai pagaminta persų pynimo stiliumi, kur kiekvienas žiedas yra 18 dydžio titano, padengtas titano omaro užsegimu. Jis yra labai stiprus ir atsparus korozijai, taip pat pagamintas iš puikios hipoalerginės medžiagos, kuri yra saugesnė visiems alergiškiems metalams.

Vyriška titano apyrankė neabejotinai puikiai papildys bet kurį vyrą, kuris turi stilingą ir įžvalgų skonį. Šis vyriškas vyriškas papuošalas yra įvairių stilių, kaip ryškus kūrinys, kuris akimirksniu patrauks akį kiekvieną kartą, kai ištiesite ranką pasveikinti ar purtyti kito žmogaus. Kadangi titano gamtoje yra gana daug, jis bus daug pigesnis nei auksiniai papuošalai. Titano apyrankės yra atsparios korozijai ir ilgaamžės, nes turi polinkį formuoti oksidacijos sluoksnį, skirtingai nei auksas ar aliuminis. Niekada nesuklysite su šia titano apyranke, kuri atrodys nuostabiai kiekvienam vyrui, norinčiam pabrėžti savo įvaizdį.

Išbandykite ką nors kita ir sukurkite gražią apyrankę, kuri bus šedevras iš kieto titano gabalo, kuris taip pat ypatingas!