Apyrankės tapo mados išraiška vėlai ir yra populiarios tiek vyrams, tiek moterims. Dabar mes taip pat priverčiame vaikus dėvėti mažas, mielas kūdikių apyrankes, kad jie atrodytų gražiau. Jis gali būti pagamintas iš aukso, sidabro, vario, žalvario, stiklo ir net su emaliu. Kūdikių apyrankės yra naujausios mados tendencijos.

kūdikių apyrankių dizainas

Apyrankės mergaitėms ir berniukams:

Apyrankės gražiai atrodo ant mažų kūdikių riešų. Čia apžvelgsime įvairius kūdikių apyrankių dizainus.

1. Auksinės kūdikių apyrankės:

Aukso spalvos apyrankės kūdikiams

Geriausias būdas papuošti mažus kūdikių riešus yra gražiomis auksinėmis apyrankėmis. Auksinės apyrankės gražiai atrodo ant nepriekaištingos minkštos kūdikių odos. Auksas yra palankus metalas, todėl naujai gimusiems kūdikiams kelios dienos po gimimo uždedamos auksinės apyrankės, kulkšnys, grandinėlės ir pan. Šios gražios auksinės apyrankės elegantiškai atrodo tiek berniukams, tiek mergaitėms. Tai taip pat yra vienas iš tinkamiausių dovanų variantų.

2. Pavadintos kūdikių apyrankės berniukui ir mergaitei:

Pavadintos kūdikių apyrankės berniukui ir mergaitei

Vardinės kūdikių apyrankės labai gražiai atrodo ant kūdikių rankų. Ir tai visada bus ypatinga kūdikiui, nes kai jie užaugs, jie bus nustebinti tuo, kaip jų vardas buvo paskelbtas pasauliui !!! Pavadintos kūdikių apyrankės gali būti tiek berniukams, tiek mergaitėms.

3. Indijos tradicinės kūdikių apyrankės su juodais karoliukais:

Tradicinės indiškos kūdikių apyrankės su juodais karoliukais

Šios apyrankės pagamintos iš aukso, tarp kurių – juodi karoliukai. Šios indiškos apyrankės dėvimos poromis. Jie gaminami rinkiniuose po du ir dedami ant abiejų kūdikių rankų. Juodi karoliukai yra skirti apsaugoti juos nuo bet kokio blogio. Šias apyrankes galite rasti ant kiekvienos kūdikio rankos Indijoje.

4. Karoliukų apyrankės kūdikiams:

Karoliukų apyrankės kūdikiams

Elegantiškiausios apyrankės mergaitei yra karoliukų apyrankės su rožiniais arba baltais perlais. Jie gražiai atrodo mielose, mažose merginų rankose. Karoliukai taip pat gali būti suverti sidabru, kad jie atrodytų mieli ir gražūs. Taip kūdikiai atrodys gražesni.

5. Sidabrinės kūdikių apyrankės:

Sidabrinės kūdikių apyrankės

Sekančios eilės, populiarios po auksinių apyrankių, yra sidabrinės kūdikių apyrankės. Kai kurie progoms naudoja auksines apyrankes, o sidabrines – kasdien ant kūdikio riešo. Sidabras kaip elementas taip pat yra labai palankus, o sidabrinės apyrankės taip pat gali būti dovana kūdikiams. Sidabrinės apyrankės gražiai atrodo tiek berniukams, tiek mergaitėms.

6. Auksinės kūdikių žavesio apyrankės:

Aukso spalvos apyrankės kūdikiams

Žavesio apyrankė yra viena iš sparčiausiai pagaunančių juvelyrikos tendencijų šiais laikais. Tai taip pat gali būti vienas iš stiliaus teiginių kūdikiams. Apyrankėse gali būti žvaigždžių, automobilių, mėnulio, apskritimų ir meškiukų ir pan. Jie gražiai atrodo ant kūdikių riešų, o žavesio apyrankės gali būti padarytos taip, kaip kūdikiams patinka daiktai, nes jie taip pat galės mėgautis žavesio apyranke rankose.

7. Auksinės kūdikių apyrankės:

Auksinės kūdikių apyrankės

Kūdikis atrodo labai mielas, jei ant rankų yra apyrankės. Dėl to jie atrodo daug mielesni ir žavesni. Šios mažos apyrankės yra aukso, sidabro ir net plieno metalų, taip pat gali būti dėvimos kasdien.

8. Gėlių kūdikių apyrankės:

Gėlių kūdikių apyrankės

Tai mieliausios apyrankės mergaitei su gėlėmis, puošiančiomis riešą apyrankės elegancija. Jie atrodo labai gyvi su gėlėmis ir gali būti pagaminti iš metalų, tokių kaip auksas, sidabras, platina, arba gali būti pagaminti iš karoliukų. Gėlės gali būti įspaustos ant apyrankių taip, kad nepakenktų vaikui, arba gali būti lipdomos kartu su pačia apyranke. Tai gali būti tikras mados pareiškimas visoms mieloms mergaitėms kaip mažiems vaikams.

9. Grandininės kūdikių apyrankės:

Grandininės kūdikių apyrankės

Grandininės kūdikių apyrankės taip pat gali būti tiek berniukams, tiek mergaitėms. Apyrankės, pagamintos kaip grandininis modelis, gali lengvai tekėti ant riešo ir atrodo labai gražiai. Grandininė apyrankė suteikia kitokią išvaizdą nei įprastos apyrankės ir gali būti labai lengvos.

Svarbiausias dalykas, kuris gali patikti mielam kūdikiui, gali būti žavi ir elegantiška apyrankė ant riešo. Apyrankės yra būdas padaryti madingą jūsų pyrago pyragą. Šiuo metu jie yra tokie labai ir kartu su jaunimu, vyresniais, net maži vaikai gali tai dėvėti stilingai. Skirtingi mielų mažų apyrankių dizainai, modeliai ir variantai gali greitai patikti visiems mažyliams.