Apyrankės kaip ornamentas yra labai populiarios tarp moterų nuo senų laikų. Jie naudojami rankoms pagražinti naudojant įvairius modelius, dizainus, formas ir dydžius. Galima maišyti, derinti ir eksperimentuoti su apyrankėmis, nebijant suklysti. Apyrankės pastaruoju metu tapo mados įrašu ir yra labai populiarios. Žmonės greitai stebi naujausias apyrankių tendencijas ir dizainą. Jie gali būti pagaminti iš metalo, aukso, sidabro, deimantų, lydinių, vario, žalvario, stiklo, plastiko ir kt. Apyrankės taip pat naudojamos kaip rinkiniai vestuvėse; ypatingomis progomis ir pan. Apžvelgsime 15 geriausių apyrankių rinkinių.

apyrankių rinkinys

Gražūs Indijos apyrankių rinkiniai:

Čia yra mūsų 15 gražiausių Indijos apyrankių rinkinių dizaino taip.

1. Indijos vestuvių apyrankių rinkinys:

Indijos vestuvinių apyrankių rinkinys

Indijos nuotaka savo vestuvių dieną atrodo puošni tradiciniais drabužiais ir papuošalais. Tegul nuotaka yra iš bet kurios šalies vietos, apyrankės vaidina svarbų vaidmenį vestuvėse. Aukso, baltos ir raudonos/kaštoninės spalvos yra naudojamos tik vestuvių apyrankių rinkiniui. Raudona ir auksinė yra labai palankios tradicinių vestuvių spalvos, o nuotakos paprastai nešioja raudonos/kaštoninės ir baltos spalvos metalo/plastiko apyrankes su auksinėmis apyrankėmis. Visas šis rinkinys užpildo nuotakos rankas, o chna, dievinanti rankas, apyrankių išvaizda yra tik sustiprinta. Tai vienas iš geriausių Indijos apyrankių rinkinių.

2. „Kundan Bangles“ rinkinys:

„Kundan“ apyrankių rinkinys

„Kundan“ yra labai populiarus papuošalas vestuvėms ir kitoms tradicinėms progoms. Brangūs žalios, kaštoninės ir baltos spalvos akmenys su aukso puošmenomis užbaigia „Kundan“ apyrankių rinkinį. Jie suteikia turtingą ir karališką išvaizdą, todėl yra brangesni. „Kundan“ apyrankės nuotakos įvaizdį papildo rankinėmis grandinėmis, ausų žiedais, karoliais, pirštų žiedais ir pan. Jos rankose atrodo didingai ir elegantiškai.

3. Auksinių apyrankių rinkinys:

Auksinių apyrankių rinkinys

Auksas yra palankus metalas funkcijoms ir vestuvėms. Saugiausias statymas ir niekada neišeiti iš mados spalvos yra auksas ir auksas. Su bet kokiais auksiniais papuošalais visada galite būti tikri dėl spalvos, blizgesio ir vertės. Auksinių apyrankių rinkinys moterims atrodo nuostabiai prie tradicinių drabužių ar kitaip. Auksines apyrankes galima derinti su bet kokia apranga. Niekada tikrai negali suklysti su auksu. Tai vienas iš geriausių auksinių apyrankių dizaino.

4. Karoliukų apyrankių rinkinys:

Karoliukų apyrankių rinkinys

Elegantiškiausios moterų apyrankės gali būti karoliukai su perlais, koralais ar kitais spalvingais karoliukais. Jie gražiai atrodo rankose dėl malonės. Karoliukai gali būti suverti sidabru arba auksu pagal pageidavimus. Apyrankės iš karoliukų turi daug galimybių eksperimentuoti, todėl paleiskite vaizduotę ir kurkite magiją.

5. Sidabrinių apyrankių rinkinys:

Sidabrinių apyrankių rinkinys

Sidabrinės apyrankės yra populiariausios po auksinių apyrankių. Sidabrinis elementas taip pat yra labai palankus ir taip pat gali būti dovanų pasirinkimas. Sidabrinių apyrankių rinkinys gali būti oksiduotas, sterlingas arba juodas. Galima eksperimentuoti su sidabrinėmis apyrankėmis vakarietiškiems drabužiams arba Indo vakarietiškiems drabužiams. Sidabras yra labai populiarus tarp paauglių ir jaunuolių.

6. Rankų darbo apyrankių rinkinys:

Rankų darbo apyrankių rinkinys

„Pasidaryk pats“ ar rankų darbo projektai šiais laikais yra labai svarbūs. Galima pritaikyti ir pasigaminti apyrankes. Rankų darbo apyrankės skirtos žmonėms, mėgstantiems eksperimentuoti su išvaizda ir mada.

7. Deimantinių apyrankių rinkinys:

Deimantinių apyrankių rinkinys

Deimantai, geriausias moterų ir merginų draugas. Tikrai geriausia juvelyrikos srityje. Deimantai, žinomi dėl blizgesio, aiškumo, blizgesio ir įpjovų, šviečia per visus papuošalus. Jie puikiai tinka bet kokioms progoms ir vakarėliams. Jums nereikia specialios aprangos, kad sujungtumėte deimantinių apyrankių rinkinį. Pasigrožėkite tuo eteriniu žvilgsniu!

8. Dviejų apyrankių rinkinys:

Dviejų apyrankių rinkinys

Paprastai žinomi kaip „Kangan“, jie paprastai dėvimi po du, po vieną kiekvienoje rankoje. Paprastai jie nėra labai ploni, jie yra storos apyrankės iš aukso su akmenimis, deimantais ir pan. Jie labai gerai dera prie indiškų drabužių ir gali būti priderinti prie plonų apyrankių arba gali būti dėvimi atskirai..

9. Kristalų apyrankių rinkinys:

Kristalų apyrankių rinkinys

Krištolinės apyrankės atrodo gražiai, nes yra įvairių spalvų. Jie yra ryškūs ir blizgūs ir puikiai dera su visais odos tonais. Kristalai gali būti gražiai dekoruoti karoliukais, įterpti arba susieti, kad gautumėte norimą apyrankių raštą. Jie geriausiai tinka vakarams, nes jie suteikia tą blizgesį ir blizgesį. Tai populiariausias krištolinių vestuvių apyrankių rinkinys.

10. Stiklo apyrankių rinkinys:

Stiklo apyrankių rinkinys

Stiklo apyrankės yra elegantiškos ir spalvingos nešiojant ir tuo pačiu metu nėra brangios. Stiklo apyrankės yra labai palankios ir būtinos ypatingoms progoms, tokioms kaip kūdikių dušas, vestuvės ir pan. Jie gali būti naudojami su bet kokiais indiškais drabužiais.

11. Dizainerių apyrankių rinkinys:

Dizainerių apyrankių rinkinys

Tai gražus apyrankių rinkinys, skirtas kasdieniam dėvėjimui ir kitoms funkcijoms. Jie yra storų ir plonų apyrankių rinkinys su dizainerio elemento pojūčiu. Galima naudoti pagal savo norą sukurti tam tikrą išvaizdą.

12. Funky Bangles rinkinys:

Funky Bangles rinkinys

Geriausias aksesuaras jaunoms moterims, kolegijų merginoms ir paaugliams; kiekvieną dieną sukurti tą unikalią išvaizdą. Daugiaspalviai, fantastiški dizainai, formos, modeliai, dizainai, naujausios mados tendencijos, pavadinkite tai ir gaukite juos šiuose puošniuose apyrankių rinkiniuose. Beveik jūs juos gausite už labai mažą kainą, tačiau magija, kurią ji sukuria po dėvėjimo, yra tiesiog puiki. Rankos atrodo tikrai gražiai, o komplimentų, kurie ateina, yra begalė.

13. Spalvingų metalinių apyrankių rinkinys:

Spalvingų metalinių apyrankių rinkinys