Apyrankių dėžutė yra būtina, kad mūsų apyrankės būtų saugios ilgesnį laiką. Gražioms apyrankėms, pagamintoms iš blizgučių ar stiklo, arba apyrankėms, kurios pažeidžiamos dažnai liečiant kitus daiktus, reikia specialios saugyklos. Mes galime lengvai gauti apyrankių dėžutes iš parduotuvių, bet ar žinote? Taip pat labai paprasta pasigaminti apyrankių dėžutę namuose keliais žingsniais, taip pat iš medžiagos, kurią galima rasti mūsų namuose. Tai reiškia, kad iš atliekų galime pagaminti geriausias apyrankių dėžutes.

Yra tiek daug įvairių ir nesudėtingų idėjų, kaip padaryti gražias apyrankių dėžutes kasdienėms apyrankėms. Apyrankės dėžutė iš senų laikraščių, kartoninė apyrankių dėžutė, senų spintelių ir senų gerų batų dėžių yra keletas labai gražių idėjų.

3 rankų darbo būdai, kaip pasigaminti apyrankę namuose:

„Pasidaryk pats“ apyrankių dėžutė yra paprastas procesas namuose. Čia pateikiame 3 skirtingus nuotakos dėžutės gamybos būdus naudojant popierių.

1. Apyrankės dėžutė iš senų naujienų:

Apyrankės dėžutė iš senų naujienų

Ar kada pagalvojote, kaip pasigaminti apyrankę namuose ir taip pat su senais laikraščiais? Taigi čia yra būdas pasinaudoti senais laikraščiais ir pasidaryti patrauklią apyrankių dėžutę.

Reikalingi dalykai: naujienų popierius, klijai, žirklės ir storas popierius

 • Pirmiausia suvyniokite laikraščius į vienodo dydžio plonus ritinius. Kiekvienam ritiniui galite paimti vieną popierių.
 • Dabar paimkite bet kokio norimo dydžio stačiakampio formos popierių ir klijuokite laikraščių ritinius po vieną, naudodami klijus.
 • Kai visas popierius yra padengtas popieriaus ritiniais, supjaustykite juos į vieną dydį ir net klijuokite jį ant vandens ir klijų mišinio.

Apyrankės dėžutė -2

 • Dabar paimkite du U formos popieriaus pjovimo būdus: viena pusė plokščia, kita – apvali. Laikraščių ritinius priklijuokite taip pat, kaip ir aukščiau, bet abiejose popieriaus pusėse.

Apyrankės dėžutė -3

 • Kai trys popieriaus valcavimo dalys išdžiūsta ir tampa standžios, dabar galite jas surinkti į apyrankės dėžę. Iškirpkite apskritą mažų panašių dviejų popieriaus dalių dalį.
 • Dabar vieną po kito sujunkite dalis super klijais, tada nuspalvinkite dėžutę savo mėgstama spalva ir sukurkite gražią apyrankės dėžutę.

Graži apyrankių dėžutė jums paruošta, ir niekas niekada negali pasakyti, iš ko pagaminote dėžutę.

2. Apyrankės dėžutė iš gofruoto popieriaus:

Apyrankės dėžutė iš gofruoto popieriaus

Gofruotas popierius yra toks patrauklus savo išvaizda, jei įsivaizduojate, kad iš jo galite sukurti kūrybingų dalykų, yra nuostabių idėjų. Iš gofruoto popieriaus yra daug dalykų, kurie jums gali padėti įvairiais būdais. Iš tokių gražių popierių pasidarykime patrauklią rankų darbo apyrankių dėžutę.

Reikalingi dalykai: gofruotas spalvotas popierius, kartoninė lenta, žirklės, klijai, mažas apvalus vamzdis ir juostelės

 • Iškirpkite kartono lakštus į gražią apvalią formą, šiek tiek didesnę už norimų laikyti apyrankių dydį.
 • Dabar uždenkite kartono plokštės kraštą spalvingomis juostelėmis. Jei norite, netgi galite jį visiškai padengti spalvotu popieriumi.

Apyrankės dėžutė -5

 • Galite paimti kartoninį vamzdį iš popieriaus ritinių vamzdžio, kad laikytumėte apyrankes dėžutės viduje.
 • Dabar klijuokite gofruotą popierių prie apvalių kortelių lentų, kurių kiekviena yra vienoje pusėje.
 • Jūsų graži apyrankė bus paruošta per kelias sekundes. Pritvirtinkite juostelę, kad apyrankių dėžutė būtų uždaryta ir kad ji būtų atidaryta.

Spalvingos tekstūros apyrankių dėžutė gali būti jūsų drabužių spintoje kiekvienam jūsų apyrankių rinkiniui.

3. Apyrankės dėžutė iš tuščio juostos ritinio:

Apyrankės dėžutė iš tuščio juostos ritinio

Ar kada pagalvojote, kad iš panaudotos juostos ritinėlio galite pasidaryti apyrankės dėžutę. Taip, baigtas didelis juostos ritinys gali suteikti jums gražią dėžutę, kad jūsų apyrankės būtų saugiai saugomos jūsų drabužių spintoje ir net tada, kai esate išvykę; jis yra saugus jūsų bagaže. „Pasidaryk pats“ apyrankių dėžutės idėja tikrai patiks ir žavėsis ją matantiems žmonėms.

Reikalingi dalykai: tuščias juostos ritinys, kartono gabaliukai ir jūsų pasirinkti dekoratyviniai lakštai, klijai, žirklės ir magnetas.

 • Paimkite tuščią juostos ritinį ir supjaustykite jį į dvi dalis santykiu 3: 1, kad galėtumėte suteikti pagrindo ir dangtelio formą.

Apyrankės dėžutė -8

 • Dabar vėl prijunkite vieną iš abiejų dalių galų tvirta juostele, nes bus lengviau atidaryti ir uždaryti apyrankės dėžutę.
 • Sujungę abi dalis, padenkite paviršių baltu popieriumi arba putomis, kad dėžutė atrodytų panašiai.
 • Padėkite magnetą ant gabalų galų, kad jis būtų uždarytas, kai yra arti vienas kito, ir įsitikinkite, kad jis neatsiranda lauke ir net nėra per daug uždarytas putų viduje.
 • Dabar uždenkite jį gražiu spalvotu ar dekoratyviniu popieriumi, kurį pasirinkote savo apyrankių dėžutei.
 • Dabar paimkite du apvalius juostos ritinio dydžio lapus ir uždenkite juos dekoratyviniu popieriumi. Galite pasiimti panašios spalvos popierių arba pasirinktą kontrastingą spalvą.
 • Prijunkite abu kartono gabalus prie abiejų juostos ritinėlio pusių ir paskutiniame žingsnyje uždarykite apyrankės dėžutę.

Taigi jūsų gražių pavienių apyrankių dėžutė yra paruošta. Tai labai naudinga, kai tokios mažos dėžutės visada yra skirtingiems apyrankių rinkiniams, laikant juos atskirai. Su tokiomis paprastomis idėjomis namuose padaryti apyrankių dėžutes tapo paprasta ir smagu.

Kūrybinių objektų gamyba namuose iš namų viduje esančių daiktų yra jūsų kūrybos dalykas. „Pasidaryk pats“ kūrybinių idėjų galima rasti paprastų ir linksmų idėjų, kurios taip pat gali būti lengvai suprantamos mažiems vaikams. Tik įsivaizduokite, kad išėję į santuoką turite paimti rankinėje laikomus apyrankes laisvus ir nesaugius! Pabandykite padaryti gražią apyrankių dėžutę iš visko, ką turite savo namuose. Šiek tiek naujos idėjos ir gudrybių galite įsigyti sau išskirtinę apyrankių dėžutę. Iš senų laikraščių galime padaryti gražią apyrankės dėžutę. Štai keletas žingsnių, kurių galite imtis, kad iš atliekų taptumėte geriausiomis.