Apyrankės buvo svarbiausi ir nuostabiai atrodantys aksesuarai, kuriuos moterys nešiojo nuo dešimtmečių. Apyrankės dėvimos Azijoje ir dabar daugelyje kitų šalių, nes tai moterims suteikia elegantišką ir madingą išvaizdą. Spalvingos apyrankės yra vienas iš geriausių būdų parodyti pasauliui savo stilių ir išskirtinę išvaizdą. Įvairių spalvų apyrankės pagamintos iš plastiko, medžio, įvairių tipų siūlų ir metalų. Jis netgi yra įvairių formų, tokių kaip apvalus, stačiakampis ir daugybė kitų skirtingų geometrinių figūrų.

Indijos apyrankės įvairiomis spalvomis:

Pažvelkime į 9 populiariausius spalvotų apyrankių dizainus:

1. Šilko siūlų spalvingi apyrankės:

Šilko siūlų spalvingi apyrankės

Apyrankės pagamintos iš šilko siūlų, todėl apyrankės spindi. Ant apyrankės naudojamas nuostabus spalvų derinys, šviesių ir tamsių siūlų juostelės suteikia apyrankėms gražią išvaizdą, todėl gali būti maloniai dėvimos bet kokia proga.

2. Dizainerių spalvingi apyrankės:

Spalvingų dizainerių apyrankės

Šio tipo dizainerių spalvingos apyrankės yra nudažytos meniniu būdu, taip suteikdamos naują išvaizdą apyrankėms ir nešiojančiojo rankoms. Apyrankės dėvėtojas negali būti pastebėtas kiekvienos akies, taip padėdamas jums susikurti savo asmenybę ir stilių.

3. Daugiaspalvės medinės apyrankės:

Daugiaspalvės medinės apyrankės

Šio tipo spalvingi apyrankės atrodo nuostabiai, kai dėvimi vakarėliuose, nes galite pažymėti savo madą minioje, dėvėdami tokius unikalius ir puošnius daiktus. Apyrankė pagaminta iš medžio ir puikiai atrodo dėvint su bet kokiais drabužiais, kuriuos dėvite, ir suteikia jums išskirtinę ir modernią išvaizdą.

4. Daugiaspalviai stiklo apyrankės su pabarstukais:

Daugiaspalvės stiklo apyrankės su pabarstukais

Moterys myli ir dievina stiklo apyrankes, nes dėvint jos atrodo nepaprastos ir patrauklios. Šio tipo įvairiaspalvius apyrankes galima dėvėti kasdien, protingai dėvėti biure ir netgi suteikti elegantišką išvaizdą, kai koliažą nešioja ir paauglės merginos. Apyrankės turi auksinius pabarstukus, todėl atrodo labai gražiai.

5. Stilingos spalvingos apyrankės mergaitėms:

Stilingos spalvingos apyrankės mergaitėms

Spalvingos apyrankės suteikia merginoms gražią išvaizdą ir suteikia įmantrią išvaizdą. Apyrankės turi auksinį zarį, apvyniotą aplink apyrankę, o mažos mielos spalvingos audinio gėlės, dygliuotos ant apyrankių, pagerina riešo ir dėvėtojo išvaizdą. Apyrankės atrodo gražiai, kai dėvimos koliažui ir net vakariniams vakarėliams.

6. „Jhumka“ stiliaus siūlų apyrankės skirtingomis spalvomis:

„Jhumka“ stiliaus siūlų apyrankės skirtingomis spalvomis

Šio tipo apyrankės suteikia jums tradicinę ir etninę išvaizdą. Apyrankės buvo pakabintos „jhumka“, todėl jos yra tinkamos ir dėvimos bet kuriose vestuvėse, taip pat bet kokiomis palankiomis progomis, todėl atrodysite pasakiškai ir skiriatės nuo kitų.

7. Paprastos metalo spalvos apyrankės:

Paprastos metalo spalvos apyrankės

Metalines apyrankes dievina merginos, nes jos turi blizgančią išvaizdą ir labai lengvai dėvimos, skirtingai nei stiklo apyrankės. Metalinės apyrankės yra įvairių dizainų ir modelių, ir jūs galite pasirinkti vieną pagal savo stilių, pažymėti įspūdį ir atrodyti madingai prieš savo draugus ir kolegas.

8. Vaivorykštės modelio akrilo apyrankė:

Vaivorykštės rašto akrilo apyrankė

Šio tipo spalvingos apyrankės atrodo tarsi vaivorykštė ir atrodo spalvinga ir graži kaip vaivorykštė. Apyrankė pagaminta iš akrilo ir labai patogu naudoti, nes jos apyrankės yra lengvos ir tinka naudoti biure, taip pat kasdienai.

9. Spalvingos veidrodinės darbo apyrankės:

Spalvingos veidrodinės darbo apyrankės

Tarp apyrankių mažos patrauklios apyrankės buvo dygliuotos, taip suteikdamos naują ir patrauklią apyrankės išvaizdą ir nešiojančioms rankoms. Apyrankės gali būti derinamos prie bet kokios aprangos, taip pat bet kokiai progai ir vakarėliams.

Įvairių spalvų ir modelių yra įvairių spalvų apyrankių, ir jūs galite apsirengti patys ir atrodyti spalvingi ir gražūs, patrauklūs kaip apyrankės. Spalvingos apyrankės yra labai patrauklios akiai ir net jus lengvai traukia, todėl dėvėtojas taip pat pastebėjo net minioje. Galite pasirinkti vieną pagal savo pasirinkimą ir kišenės dydį ir gauti prašmatnią išvaizdą.