Suvynioti/suvynioti auksiniai papuošalai skiriasi nuo papuošalų nuo auksinių, nes juodi papuošalai gaminami užpildant auksą arba sukuriant tvirtą aukso sluoksnį, šilumą ir slėgį sujungiant su pagrindu, kuris paprastai yra pagamintas iš kitų metalų. Žalvaris dažniausiai naudojamas rold papuošalams. Apyrankės, pagamintos iš aukso aukso technikos, yra palyginti pigesnės nei gryno aukso arba 22 karatų aukso papuošalų apyrankės. Skaldyti auksiniai papuošalai gaminami išvyniojant lakštus, iš kurių liejami papuošalai, ir suteikiamos formos apyrankės ar kiti papuošalai.

Geriausi apyrankių modeliai auksu:

1. Plonų auksinių apyrankių rinkinys:

aukso spalvos apyrankės

Gražus suapvalintų auksinių apyrankių rinkinys gali būti iš plonų kirpimų apyrankių su dailiu amatų wok ant kurio atrodo nuostabiai. Auksinių papuošalų apyrankės gali būti dėvimos ir įprastomis darbo dienomis, nes nusidėvėjimo santykis yra mažas, palyginti su auksiniais papuošalais.

2. Netaisyklingos formos apvalios apvalios auksinės apyrankės:

Netaisyklingos formos apvalios valcuotos auksinės apyrankės

Akį traukiančios auksinės apyrankės yra apyrankės, turinčios netaisyklingą apvalią arba, pavyzdžiui, banguotą apyrankę. Gražus kirpimas ant apyrankių paviršiaus atrodo kaip deimantinis darbas.

3. Iškirpti darbo dizainą ant valcuotų auksinių apyrankių:

Iškirpti darbo dizainą ant valcuotų auksinių apyrankių

Išlenktos auksinės apyrankės su aukso ir sidabro atspalviais su gražiais rankdarbiais atrodo nuostabiai. Apyrankių įpjovos atrodo nuostabiai. 8 apyrankių rinkinys abiem rankoms bus puikus rankų papuošalas.

4. Auksinės apyrankės su juodais „Meenakari“:

Auksinės apyrankės su „Black Meenakari“

Valcuoti auksinių apyrankių modeliai gali padėti išsirinkti gražias apyrankes. Juodos spalvos meenakari kūrinys ant auksinių dizainerių apyrankių tikrai laimės daug širdžių. Juodas ir auksinis dizainas sukuria akį traukiantį poveikį.

5. Valcuoti auksu padengti balti ir kaštoniniai Reino akmeniniai apyrankės:

Valcuoti auksu padengti balti ir kaštoniniai Reino akmeniniai apyrankės

Gražus amatų darbas su nuostabiais pjūviais ir posūkiais bei posūkiais su dygliuotais deimantais ir rubinais apyrankėse yra neįtikėtinas apyrankių rinkinys. Tokio dizaino išlenktų auksinių apyrankių rinkinys yra būtinas kiekvienos kūno kolekcijos.

6. Veidrodinis darbas ir auksu padengti apyrankės:

Veidrodiniai darbai ir auksu padengti apyrankės

Kokia nuostabi idėja apie veidrodinį darbą ant apyrankių. Tokie dizainai yra lengvai prieinami supakuotų auksinių apyrankių modeliuose. Keturių rinkinys su tokiu gražiu apyrankių rinkiniu atrodo nuostabiai. Auksinis prisilietimas prie veidrodžio atrodys gerai visuose Indijos drabužiuose.

7. Antikvarinio dizaino auksinės apyrankės:

Antikvarinio dizaino valcuoti auksiniai apyrankiai

Antikvariniai auksinių apyrankių dizainai yra neįtikėtinas amatų darbas su metalų mišiniu. Auksiniai metalo rutuliai ir gėlių kūriniai su vaizduojamuoju menu atrodo neįtikėtinai ir puikiai tinka moterų rankoms.

8. „Diamond Stud“ valcavimo aukso apyrankės:

„Diamond Stud“ valcavimo aukso apyrankės

Deimantiniai smeigtukai su aukso spalvos apyrankėmis puikiai atrodys. Šventykla su nėrinių dizainu ir gėlių motyvais atrodo puikiai. Deimantų blizgesys ir gražios meenakari spalvos neįtikėtinai žavi jūsų grožį.

9. Rold Gold Bangle dizaino modelis:

Aukso apyrankės dizaino modelis

Nuostabus kūrybiškumas su džino monetomis iš aukso apyrankių modelio. Nuostabi forma ir deimantinis smeigtukas su auksinėmis kraštinėmis puikiai atrodo ant rankų ir puikiai dera su bet kokia apranga.

Metalai, tokie kaip žalvaris ar varis, dažniausiai naudojami auksiniuose papuošaluose. Apyrankės daugiausia pagamintos iš valcuoto aukso, nes su metalais gautas tvirtumas yra naudingas ilgą laiką. Plonas aukso sluoksnis, apvyniotas aplink metalą, suteikia papuošalui blizgesio. Rold aukso papuošalų privalumas yra tas, kad jie nėra tokie brangūs kaip tikri auksiniai papuošalai. Gražios senovinio dizaino kolekcijos ir unikalios dizainerių apyrankės daro didelę įtaką juvelyrikos pasaulyje. Kai kuriuos labai unikalius dizainus, tokius kaip teiginiai, galima lengvai rasti valcuotuose papuošaluose. Deimantiniai smeigtukai ir filigraninis darbas taip pat yra labai lengvi naudojant kitus metalus.