Apyrankės buvo svarbus ir subtilus moterų papuošalas. Spalvingi džiunglės visada buvo žavingi dėl savo išvaizdos ant rankų. Gana madingas apyrankės dizainas yra krištolinės apyrankės, kurios taip pat pateikiamos apyrankių pavidalu, kad suteiktų išskirtinę išvaizdą. Jie taip pat gali būti suprojektuoti namuose pagal jūsų pasirinktus kristalų karoliukus, atitinkančius jūsų aprangą.

Apyrankės su kristalais:

Žemiau yra keletas patrauklių apyrankių dizaino kristalų darbuose, kurių nenustosite griebti.

1. Sidabrinė kristalų apyrankė:

Sidabrinė kristalų apyrankė

Sidabras kartu su krištolu suteikia šlovingą dizainą. Sidabrinių sidabrinių sidabrinių kristalų apyrankių dizaino apyrankės vienoje pusėje yra mažos kristalų linijos. Apyrankę galima nešioti ypatingomis progomis virš dizainerių suknelių arba tiesiog kasdien. Apyrankę taip pat galima nešioti viena ranka vakarėliams.

2. Apkarpyti krištolo apyrankės:

Apkarpyti krištolo apyrankės

Apipjaustytos krištolinės apyrankės yra pagamintos iš bronzos metalo. Apyrankė išlenkta kreivai, kai vienas turi lapų dizainą, o kitas – baltus kristalus. Tai suteikia orų dizainą rankoms su atitinkama etnine apranga.

3. Rankų darbo krištolo apyrankė su karoliukais:

Rankų darbo krištolinė apyrankė su karoliukais

Galvojate padaryti krištolo karoliukų apyrankę! Čia yra dizainas, kurį galite apgalvoti. Sidabrinė apyrankė pritvirtinta vandens spalvos krištolo karoliukais ir violetiniais deimanto formos karoliukais. Kartu su ja yra puošnūs žavesiai, tokie kaip širdis ir žvaigždės.

4. Juodos ir baltos spalvos kristalų apyrankės dizainas:

Juodos ir baltos spalvos kristalų apyrankės dizainas

Vienos rankos apyrankės įkvėpta apyrankė su juodais ir baltais kristalais suteikia žvilgesio etninei ir atsitiktinei išvaizdai. Storas sidabrinis krištolo apyrankė turi keletą baltų kristalų, o centrinė dalis yra padengta juodais kristalais, plačiai tinkančiais etnikai.

5. Odiniai kristalų darbo apyrankės:

Odiniai kristalų darbo apyrankės:

Funkcinis apyrankių ir apyrankių dizainas yra pagamintas iš odinių diržų. Platus odinis diržas dar tvirtinamas baltais ir mėlynais kristalais, sukuriančiais sklandų dizainą. Dizainas yra mėgstamiausias tarp kolegijos paauglių, dažniausiai ant džinsų ir ilgų sijonų.

6. Vieno kristalo apyrankė:

Vieno kristalo apyrankė

Gražus dizainas, pagamintas iš rožinio aukso metalo, turi keletą spalvotų kristalų. Vieno apyrankės kraštuose yra deimantinė linija, o centre – skirtingų dydžių kristalai. Jis tinka prie bet kokios spalvos suknelių, kad atrodytų žavingai.

7. Dizainerio paprasta kristalų apyrankė:

Dizainerio paprasta kristalų apyrankė

Sidabrinė krištolo apyrankė turi paprastą apyrankę su mielu gėlių formos kristalu baltos spalvos. Apyrankė taip pat turi spynos tipo dizainą kitame gale su mažais kristalais. Tai paprastas modelis, kuris taip pat gali būti pagamintas iš sidabro ir platinos. Tai gali supaprastinti suknelių ir vakarietiškų suknelių išvaizdą.

8. Perlų ir kristalų apyrankė:

Perlų ir kristalų apyrankė

Indiškas krištolo apyrankių dizainas atrodo elegantiškas, kai atsižvelgiama į perlų ir kristalų darbą. Auksines apyrankes centre puošia kreminės spalvos perlai, o šonus riboja kristalai. Be to, apyrankėms taip pat suteikiami gėlių kristalai viduryje.

9. Dizainerių kristalų apyrankės:

Dizainerių kristalų apyrankės

Gana karališkas Indijos krištolo apyrankių dizainas, pagamintas iš sidabro su vandens mėlynais kristalais ir sidabriniais perlais, yra gana plačiai naudojamas siekiant tobulos nuotakos išvaizdos. Apyrankė yra išlenkta iš sidabrinių perlų ir užpildyta baltais ir mėlynais kristalais.

Kristalų apyrankių dizainas yra pakeista apyrankių dizaino išvaizda. Jie taip pat gali būti pagaminti iš oksiduotų, aukso, sidabro, platinos ir bronzos metalų. „Jaipuri“ dizainas krištolinėse apyrankėse yra gana žinomas kaip naujas šios kategorijos dizainas. Be to, krištolinės apyrankės taip pat palankios toms moterims, kurios nekenčia dėvėti apyrankių.