Auksiniai papuošalai yra vienas iš svarbiausių kolekcijų kiekvienam Indijos namų ūkiui. Esame apsėsti aukso dirbinių, tokių kaip apyrankės, žiedai, auskarai, grandinėlės ir pan. Rožinis auksas yra aukso rūšis, kuri iš tikrųjų yra aukso ir vario lydinys. Jis yra žinomas kaip karūninis auksas, nes jis yra 22 karatų, tai yra aukščiausias karatas. Taip pat yra 18 karatų rožinio aukso, kuris naudojamas subtiliems papuošalams gaminti.

Įvairių tipų rožinio aukso apyrankės:

Čia mes dalijamės geriausiais rožinio aukso apyrankių dizainais 2018 m.

1. Įprastos paprastos rožinės auksinės apyrankės:

rožinio aukso apyrankės

Tai subtilios auksinės apyrankės, tinkančios naudoti kasdien. Jie prideda žavesio ir auros, nors yra paprasti. Auksinės apyrankės rožių spalvos grožis yra labai užburiantis.

2. Rožinio aukso deimantų apyrankės dizainas:

Rožinio aukso deimantinės apyrankės dizainas

Ši deimantinė apyrankė iš rožinio aukso yra puiki dovana. Jame yra daug deimantų, padengtų rožiniu auksu, ir tai suteikia išskirtinio grožio apyrankės spalvai. Naudojamas rožinis auksas yra labai grynas, o deimantų karatų vertė yra didelė.

3. Rožinio aukso spalvos apyrankės dizainas:

Rožinio aukso spalvos apyrankės dizainas

Šis rožiniu auksu padengtas apyrankė yra ypatinga, nes yra suasmeninta. Dizainas yra atviro stiliaus, kuris pritaikomas prie bet kokio dydžio riešų. Jis pagamintas iš 18 karatų aukso.

4. Rožinio aukso apyrankė su laikrodžių rinkiniu:

Rožinė auksinė apyrankė su laikrodžių rinkiniu

Tai gražus apyrankių rinkinys, turintis kristalų apyrankių laikrodį ir atitinkamas apyrankes. Jie sukrauti kartu, todėl naudojami kaip vienas gabalas. Šis nuostabus kūrinys suteiks žavesio bet kuriai aprangai. Jis gali būti naudojamas kaip pareiškimas.

5. Paprastos auksinės rožės apyrankė:

Paprastos auksinės rožės apyrankė

Paprastos apyrankės yra labai naudingos kasdieniam naudojimui ir gali pridėti šiek tiek mados prie kitaip nuobodžios aprangos. Prie jo derinkite džinsus ir marškinėlius ar net indišką aprangą. Kadangi jis yra paprastos tekstūros, nesijaudinkite, kad jis įstrigs drabužiuose.

6. Rožinio aukso apyrankė:

Rožinio aukso apyrankė

Vietoj vienos ar kelių paprastų rožinių auksinių apyrankių viena apyrankė yra puikus pasirinkimas visoms moterims. Tai padeda pabrėžti aprangą su stiliumi ir sukuria patrauklumą. Apyrankė yra pakankamai plati, tačiau tuo pat metu stilinga, nes yra išlenkta ir galuose tampa plonesnė.

7. Didelis nėrinių rožių aukso apyrankė:

Rožinio aukso apyrankė iš nėrinių

Nėriniai rožinis auksas yra sudėtingas pareiškimas, kuris tikrai pridės žavesio. Tai labai subtilus darbas, kuris atliekamas ant apyrankės ir gali būti dėvimas vakarėliui ar bet kuriai kitai progai.

8. Gėlių formos rožinio aukso apyrankė:

Gėlių formos rožinė auksinė apyrankė

Ši išskirtinė apyrankė buvo gražios gėlės formos rožinio aukso spalvos su gražiais deimantais. Gaminys pagamintas iš 18 karatų rožinio aukso. Tai tikrai patiks bet kuriai moteriai, kai bus padovanota ypatingai progai.

9. Įkvepiantis rožinio aukso apyrankės dizainas:

Įkvepiantis rožinio aukso apyrankės dizainas

Tai puikiai tinka asmeniniam pirkimui arba kaip dovana žmonai, seseriai ar dukrai. Ši įkvėpimo apyrankė yra užrašyta asmenine žinute, kurią reikia saugoti ilgą laiką. Jis gali būti suteiktas po to, kai žmogaus gyvenime įveikiamas svarbus etapas, arba tiesiog kaip stiprintuvas.

Rožinio aukso apyrankės yra labai stilingas ir gražus papuošalas, kurį pamėgs visi, kuriems jis dovanojamas ar perkamas asmeniniam naudojimui. Tai gali būti paprasti vienetiniai arba keli, įskaitant rinkinius. Prabangesni kūriniai turės deimantus ir kitus brangakmenius.