Indijos kultūroje apyrankės laikomos svarbiausia moterų gyvenimo dalimi. Tai neatsiejama dalis, nes jie savo meilę rodo savo atsidavimą savo sielai ir gyvenimo partneriui. Tai daro Indijos moteris gražias, amžino grožio, kurio negali išnykti bet koks laiko tarpas.

Plonos auksinės apyrankės apyrankės:

Taigi pažvelkime į 9 populiariausias plonas auksines apyrankes, kurios laikomos reikšmingomis ir brangiomis Indijos moterims.

1. Lengvos Kundan plonos auksinės apyrankės:

plonos auksinės apyrankės

Lengvos kundano auksinės apyrankės yra mieliausios ir reikliausios auksinės apyrankės tarp Indijos moterų. Šios mažo svorio apyrankės taip pat yra gražiausiai suprojektuotos, sudėtingos ir sudėtingos kundano darbo, suteikiančios jai gražų tradicinį prisilietimą ir dizainą.

2. Patrauklus iškirptas raštas plonas auksinis apyrankė:

Patrauklus iškirptas plono aukso apyrankė

Šios apyrankės turi patrauklią ir unikalią išvaizdą, nes jos dizainas yra labiau panašus į Indijos modelį. Išpjauta šių apyrankių apdaila daro apyrankes gražesnes ir nepakartojamas, todėl šios apyrankės daro moterų išvaizdą nuostabesnę

3. Suapvalintas plonas auksinis Kada:

Suapvalintas plonas auksas Kada

Šios aukso spalvos kada nors su anga dabar yra reikliausias dizainas. Šio kada nors atidarymas taip pat buvo įtvirtintas dizainu, suteikiančiu jam tobulą išvaizdą. Jis turi puikų aukso blizgesį, graži šios apyrankės išvaizda taip pat įkvepia Indijos moterų grožį.

4. Deimantinės dygliuotos plonos auksinės apyrankės:

Deimantiniai dygliuoti ploni auksiniai apyrankiai

Elitui ir įmantriam susibūrimui šios apyrankės laikomos tinkamomis. Deimantinės dygliuotos auksinės apyrankės pagamintos iš gryno aukso, prie jo pritvirtintas deimantas, suteikiantis jam nuostabią ir karališką išvaizdą. Prie jo taip pat pritvirtinti smaragdai. Šios apyrankės su didžiuliu grožiu gali būti dėvimos ant saree ar kostiumo.

5. Zigzago struktūros plonų auksinių apyrankių rinkinys:

Zigzago struktūros plona auksinė apyrankė

Šios apyrankės turi paprastą zigzago modelį, suteikiantį paprastą ir įprastą, bet žavingą išvaizdą. šias apyrankes moterys nešioja kasdien ir kasdieniame gyvenime, nesuvokdamos, kad atrodo negražiai ir ne taip gerai.

6. Plona auksinė apyrankė su lapų dizainu:

Plona auksinė apyrankė su lapų dizainu

Jei turėtume ieškoti unikaliausio dizaino, palikdami erdvę paprastumui, ši apyrankė būtų laikoma tinkama. Iš to paties aukso iškirptas lapų dizainas labiausiai traukia akį, žalios spalvos akmuo daro jį gražesnį ir reiklesnį.

7. Povo dizainas ant plonos auksinės apyrankės:

Povo dizainas ant plonos auksinės apyrankės

Paskutinis, bet ne mažiau svarbus dalykas, kuris pareikalavo didelio Indijos moterų dėmesio, yra šis povo dizaino apyrankė. Šios apyrankės povo dizainas yra įterptas grynai žalios ir raudonos spalvos kundano, kuris pagražina įmantrų ir sudėtingą povo dizainą. Povo dizainas yra tikrai akį traukiantis šios apyrankės segmentas.

8. Plonos auksinės apyrankės su apvaliais karoliukais:

Plonos auksinės apyrankės su apvaliais karoliukais

Naujas ir naujausias šios apyrankės dizainas yra ne tik paprastas, bet ir madingas bei tradicinis. Naujas kundano karoliukų dizainas, pritvirtintas prie apyrankių, padidina šių apyrankių malonę. Jį galima dėvėti įprastai kasdieninėje veikloje ir darbo valandomis, nes jis atrodo supaprastintas.

9. Aukso spalvos apyrankės:

Aukso spalvos apyrankės

Turėdami drąsų ir gražų dizainą, tradiciškai pjaudami apyrankes, šios apyrankės yra mieliausios ir reikliausios tarp Indijos moterų. Šios išskirtinio ir milžiniško dizaino derinio apyrankės puikiai dera su bet kokia suknele ypatingomis progomis

Apyrankės, kurios yra tradicinė ir neatskiriama Indijos moterų dalis, todėl, kad jų reikalavimai būtų verti rinkos, turi daugybę auksinių apyrankių, o aukščiau paminėtų yra keletas iš jų. Auksas, kuris paprastai laikomas pakabinamu metalu, yra naujausio ir gražaus dizaino.