Apyrankės buvo naudojamos kaip rankų ornamentas nuo neatmenamų laikų. Apyrankės būna įvairių modelių, dizaino, formų ir dydžių. Galima maišyti, derinti ir eksperimentuoti su apyrankėmis. Apyrankės pastaruoju metu tapo mados išraiška ir ji tampa labai populiari. Žmonės greitai stebi naujausias apyrankių tendencijas ir dizainą. Jie atrodo elegantiški ant rankų ir yra lengvai nešiojami su įvairiais drabužiais. Jis gali būti iš aukso, sidabro, vario, žalvario, stiklo, plastiko ir gali būti įvairių dizainų.

Gražios įvairių tipų apyrankės mergaitėms su vaizdais:

Apyrankės yra mados tendencija visiems, ypač mieli mažyliai taip pat greitai pasiekia šią tendenciją. Apžvelgsime įvairius kūdikių apyrankių dizainus.

1. Auksinės apyrankės kūdikiui:

Auksinės apyrankės kūdikiui

Geriausias būdas papuošti mažus kūdikių riešus yra gražiomis auksinėmis apyrankėmis. Jie puikiai atrodo ant nepriekaištingos ir švelnios kūdikių odos. Kadangi auksas yra palankus metalas, naujagimiai paprastai praėjus kelioms dienoms po gimimo uždeda auksines apyrankes, apyrankes, kulkšnis, grandines ir pan. Šios auksinės apyrankės gali būti tiek berniukams, tiek mergaitėms. Tai taip pat yra vienas iš tinkamiausių dovanų variantų.

2. Kūdikių apyrankės su pavadinimu:

Kūdikių apyrankės su pavadinimu

Išraiškingiausias būdas paskelbti kūdikio vardą taip pat gali būti kūdikio papuošimas suasmeninta vardo apyrankė. Vienas iš unikalių būdų įsirėžti į vaiko gyvenimą amžinai gali būti pavadinta apyrankė. Jis visada bus ypatingas. Pavadintos kūdikių apyrankės gali būti tiek berniukams, tiek mergaitėms.

3. Indijos kūdikių apyrankės su juodais karoliukais:

Indiškos kūdikių apyrankės su juodais karoliukais

Šios unikalios auksinės apyrankės turi juodus karoliukus. Šios indiško stiliaus apyrankės visada dėvimos poromis. Pagaminta iš dviejų rinkinių ir uždedama ant abiejų kūdikių rankų. Juodi karoliukai yra skirti apsaugoti nuo bet kokio blogo kūdikiui ir apsaugoti juos. Šias gražiai atrodančias apyrankes galima rasti ant kiekvienos naujagimio rankos Indijoje.

4. Karoliukai kūdikiams:

Karoliukai kūdikių apyrankės

Elegantiškiausios apyrankės mergaitei yra karoliukai su rožiniais arba baltais perlais. Jie gražiai atrodo mielose, mažose mergaičių rankose. Karoliukai gali būti suverti sidabru arba auksu pagal kūdikio pasirinkimą. Jie taip pat gali būti pagaminti iš skirtingų spalvų ir pasirinktų karoliukų kūdikiui.

5. Sidabrinės kūdikių apyrankės:

Sidabrinės kūdikių apyrankės

Kitas iš populiariausių po auksinių apyrankių yra sidabrinės apyrankės kūdikiams. Kai kurie kūdikiams naudoja auksines apyrankes tik retkarčiais, o sidabrinius galima puošti kūdikio rieše kasdien. Sidabro elementas taip pat yra labai palankus ir gali būti dovana kūdikiams. Sidabrinės apyrankės gražiai atrodo tiek berniukams, tiek mergaitėms.

6. Žavesio apyrankės:

Žavesio apyrankės

Žavesio apyrankė labiau panaši į apyrankę ir yra viena iš sparčiausiai pagaunančių juvelyrinių dirbinių tendencijų šiais laikais. Tai taip pat gali būti vienas iš mados ir stiliaus teiginių kūdikiams. Ant šių apyrankių gali būti žvaigždžių, automobilių, mėnulio, apskritimų ir meškiukų ir pan. Jie gražiai atrodo ant kūdikių rankų ir jiems patiks juos dėvėti.

7. Apyrankės apyrankės kūdikiams:

Apyrankės kūdikiui

Apyrankės kūdikiams gali būti tiek berniukams, tiek mergaitėms. Jie taip pat yra labai indiško stiliaus ir dedami į kūdikio riešą beveik dvejus metus. Apyrankės gali būti pagamintos iš aukso arba sidabro. Jie tiesiog atrodo kaip apyrankė ant mielo riešo ir visada gali būti dėvimi ant kūdikio riešo.

8. Gėlių kūdikių apyrankės:

Gėlių kūdikių apyrankės

Tai mieliausios apyrankės mergaitei, kurios gėlės puošia jos riešą žavesiu. Jie atrodo labai gyvi su gėlėmis ir gali būti pagaminti iš bet kokio metalo, pavyzdžiui, aukso, sidabro, platinos arba gali būti pagaminti iš karoliukų. Tai gali būti tikras šūvio stiliaus pareiškimas visoms mieloms mergaitėms kaip mažiems vaikams. Gėlės gali būti nedaug, daug, reljefinės arba įterptos pagal reikalavimus.

9. Grandininės apyrankės kūdikiams:

Grandininės apyrankės kūdikiams

Grandinėlės gali būti tiek berniukams, tiek mergaitėms. Apyrankės pagamintos iš grandinėlės, kad būtų patogu nešioti ir gražiai nukristų ant riešo. Kūdikiai gali juos dėvėti kasdien. Grandininė apyrankė labiau primena apyrankę ir nėra labai sunki.

10. Plastikinės apyrankės:

Plastikinės apyrankės

Kalbant apie išgalvotus dalykus, apyrankės vagia šou iš įvairių spalvų ir skirtingų medžiagų, naudojamų apyrankėms gaminti. Galima turėti kiekvienos spalvos ir suknelės apyrankes. Plastikinės apyrankės yra labai įvairios, o mergaitės gali būti apklijuojamos kiekvieną dieną. Jie visai nėra brangūs, tačiau vaikams atrodo tiesiog pasakiškai.

11. Rankogalių apyrankės kūdikiams:

Rankogalių apyrankės kūdikiams

Rankogalių apyrankės yra lengviau uždedamos kūdikiams, nes jas galima reguliuoti ir jos yra atviros nuo galo. Jei reikia, jie gali būti pagaminti iš metalo, aukso ar sidabro. Jie gali būti dėvimi kasdien mažiesiems. Indijoje jie taip pat žinomi kaip „Kada“ apyrankės.

12. Rankų apyrankės su pirštų žiedu:

Rankų apyrankės su pirštų žiedu

Apyrankės rankomis yra momentinis moterų ir paauglių smūgis. Taigi kodėl palikti mažus vaikus? Jie taip pat gali puikuotis apyrankėmis mielu piršto žiedu. Tai gali būti unikali dovana mažylio gimtadienio proga. Taip pat galima pritaikyti rankinę apyrankę su kūdikio vardu.

13. Metalo spalvingi apyrankės:

Spalvingos metalo apyrankės

Spalvingos metalinės apyrankės taip pat gali greitai pakeisti bet kokią kūdikių suknelę. Mielos merginos su gražiomis suknelėmis gali nešioti su jomis derančias spalvotas metalines apyrankes. Juos galima nešioti dviem komplektais po 6 arba 8 į abi rankas.

14. Deimantiniai kūdikių apyrankės:

Deimantinės kūdikių apyrankės

Ar deimantai gali būti palikti, kai galvojame apie apyrankes? Šiek tiek brangus, deimantų apyrankės yra ne tik moterims; tai gali būti geriausias dovanų variantas mažoms mergaitėms. Jie gali būti naudojami įvairioms tradicinėms funkcijoms kūdikiams ar šventėms, progoms ir kt.

15. Deimantai sidabro apyrankėse:

Deimantai sidabro apyrankėse

Deimantai nuostabiai atrodo ir iš sidabro. Deimantų blizgesį ir blizgesį galima sustiprinti įdėjus į sidabrą. Apyrankė atrodo gražiai nešiojama ant kūdikio riešo. Ant apyrankės taip pat gali būti parašyta tokių dalykų kaip citata ar rimas.

Svarbiausias dalykas, kuris gali papuošti mielą kūdikį, gali būti žavinga ir gražiai atrodanti apyrankė ant riešo. Jie yra būdas padaryti madą jauniems žmonėms. Šiais laikais jie yra tokie labai ir kartu su jaunimu, vyresniais, net maži vaikai gali tai dėvėti stilingai ir maloningai. Įvairių dizainų, modelių ir dydžių mielos mažos apyrankės gali turėti platų variantą, skirtą vaikų stiliui.