Kaip visi žinome, „Žvaigždžių karas“ yra garsus legendinis filmas su trinties personažais, tokiais kaip Yoda, Kylo Renas, „Skywalker“ ir daugelis kitų filmą išpopuliarinusių personažų. Daugelis jaunuolių ir vidutinio amžiaus grupių yra pamišę, kai tik išgirsta žodį „Žvaigždžių karai“ tiems išprotėjusiems „Žvaigždžių karų“ gerbėjams, čia pateikiamas 9 populiariausias „Žvaigždžių karų“ marškinėlių dizainas, tinkantis vyrams ir moterims.

Stilingi ir beprotiški „Žvaigždžių karų“ marškinėlių modeliai vyrams ir moterims madoje:

Pažvelkime į geriausius „Žvaigždžių karų“ marškinėlius berniukui ir mergaitei.

1. Lordo Vaderio „Žvaigždžių karų“ marškinėliai:

Lordo Vaderio „Žvaigždžių karų“ marškinėliai

Lordas Vaderis paprastai žinomas kaip Anakinas Skywalkeris yra vienas garsiausių personažų, pristatytų „Trilogijoje“, kuri yra originalus „Žvaigždžių karai“. Šis personažas įgijo svarbą filme, kuris buvo parodytas ir trilogijos priešistorėje.

2. Švytintys „The Dark Star Wars“ marškinėliai:

Švytintys „Tamsių žvaigždžių karų“ marškinėliai

Šie marškinėliai su neoniniu pamušalu daro juos patrauklius ir šviečia naktį, todėl žvaigždžių karų pavadinimas naktį atrodo ryškesnis. Jaunuoliams tokio tipo marškinėliai žavi ir neabejotinai ragina juos turėti savo drabužių spintoje.

3. „Chibi“ personažų „Žvaigždžių karų“ marškinėliai moterims:

„Chibi Characters“ marškinėliai moterims „Žvaigždžių karai“

Šią miniatiūrinę žvaigždžių karų charakterio versiją sukūrė komiksų iliustratorius Joe Wightas, kurį jis pavadino abėcėlės tvarka. Kai kurie žinomi personažai yra Jedi, Luke Skywalker, C-3po. Šiuos juokingus žvaigždžių karų marškinėlius gali dėvėti tiek vyrai, tiek moterys.

4. „Stars Wars Rogue One“ moteriški marškinėliai:

„Stars Wars Rogue One“ moteriški marškinėliai

Žvaigždžių karas „Rogue one“ filmas buvo išleistas 2016 m., Tuo laikotarpiu žmonės, kurie buvo nuoširdūs žvaigždžių karų gerbėjai, dėvėjo žvaigždžių karų marškinėlius, kurių pagrindinė antraštė buvo „Rogue one“. Tai vėliau tapo vienu iš mėgstamiausių žvaigždžių karų marškinėlių.

5. Žvaigždžių karų būrio marškinėliai:

Žvaigždžių karų būrio marškinėliai

Šie vyriški „Žvaigždžių karų“ marškinėliai, kurių pagrindinis įvaizdis yra Kylo Renas, apsuptas kitų pagalbinių karių, kurie padeda personažams Renui, yra pavaizduoti paveikslėlyje ant marškinėlių.

6. Žvaigždžių karų „Falcon“ marškinėliai vyrams:

Žvaigždžių karų „Falcon“ marškinėliai vyrams

Kino žvaigždžių karuose vaizduojamas naikintuvas tapo garsiausiu žmonių erdvėlaiviu. Dėl to jaunimas turėjo marškinius su sakalu arba tiesiog naudojo „Falcon“ kaip pagrindinę marškinėlių formuluotę.

7. Žvaigždžių karo princesės Leia marškinėliai:

Žvaigždžių karo princesės Leia marškinėliai

Persona Leia Organa buvo 1977 metais pristatytos planetos „Alderaan“ princesė. Kova su grėsmėmis ir vėliau tampa filmo valstybės vadove. Jos apsirengimas ir šukuosena išgarsėjo tarp merginų, todėl dizaineriai sukūrė „Leia“ margintus marškinėlius.

8. Žvaigždžių karų Yoda marškinėliai:

Vyriški marškinėliai „Star Wars Yoda“

Yoda yra viena pagrindinių filmo „Žvaigždžių karas“ veikėjų, išgarsėjusi tarp jaunimo dėl išvaizdos ir atsikėlimo. Šis personažas yra seniausias ir tarnauja kaip Jedi meistras. Mažas personažas žavi jauną minią.

9. Žvaigždžių karų pavadinimo spausdinti marškinėliai:

„Žvaigždžių karų“ vardo marškinėliai

Jaunuoliams, kurie nenori dėvėti išgalvotų personažų atspausdintų „Žvaigždžių karų“ marškinėlių, jie gali pasirinkti marškinėlius, ant kurių marškinėlių yra atspausdintas „Žvaigždžių karų“ pavadinimas. Simbolių dydis ir šriftas yra kitokio formato. Įsigykite šiuos atspausdintus marškinėlius savo įprastam naudojimui namuose arba galite juos naudoti savo rytiniam pasivaikščiojimui.

Išgalvoti filmai, tokie kaip „Žvaigždžių karai“, padarė istoriją ir susilaukė daugybės gerbėjų gerbėjų, todėl drabužių dizainerių pramonė sugalvojo marškinėlius, kuriuose yra atspausdintas vaizdas, kuris gali būti tiek įprastas, tiek 3D spausdintas. Įsigijus tokius marškinėlius įgauna individualumo ir savito apsirengimo stiliaus.