Kas yra šukuosena visoms užimtoms moterims, kurios tiesiog negali sau leisti praleisti papildomos minutės prieš veidrodį judriais rytais. Tai klasikinis pasaulyje žinomas arklio uodega, blogų plaukų dienų ar įtempto ryto tvarkaraščio ištaisymas, ir iš šios minties įkvėpė netikrą arklio uodegos žanrą, kuris dabar yra ryškus ir žvalus rinkos planas, padedantis milijonams moterų pasiekti norimą išvaizdą be daug dvejonių. Šie arklio uodegos yra įvairių formų, dydžių ir net spalvų, kurios yra iš anksto pagamintos ir paprastos. Čia yra visų laikų sąrašas, padirbtos arklio uodegos padėjo jums atrodyti nuostabiai.

Suklastotos arklio uodegos šukuosenos moterims:

1. Ombre atspalviai:

netikros arklio uodegos

„Ombre“ yra naujas stilius, įkvėptas kelių spalvų žanro, kuris leistų spalvai lengvai pereiti į kitą ryškią spalvą be tinkamos maišymo linijos. Paprastai tai pabrėžia tamsesnis atspalvis viršutiniame regione ir šviesesnis atspalvis, o čia yra klasikinis pavyzdys, kaip savo poniui galite pridėti pagrindinį rudą ir šviesų ombre atspalvį, iš tikrųjų nepasirenkant cheminės spalvos.

2. Princesės garbanos:

Netikros arklio uodegos 2

Visą laiką, kai tikėjomės, kad pagaliau sulauksime tų saldžių spynų ir princesės sūkurių, štai jums tinkamas metas įsigyti šį iš anksto paruoštą sulenktą arklio uodegą, kuri nėra per ilga ir dar nevėlu jums pasirinkti. Ši arklio uodega yra vidurnakčio juodos spalvos su gražia sūkurine medžiaga, kuri yra elegantiška ir madinga tuo pačiu metu.

3. „Matchy Matchy“:

Netikros arklio uodegos 3

Visada buvo planas išlaikyti jį tikru ir nupjauti, o šį kartą tai yra klasikinis pavyzdys, kaip iš anksto paruoštas priauginamas arklio uodega gali pagerinti jūsų plaukų išvaizdą, ne tik pailgindama gražų ponį, bet ir suteikdama jam labai trūko apimties ir atšokimo. Geriausia, visa tai net nė vienai sielai nepastebėjus padirbtų pratęsimų.

4. Hipis ponis:

Netikros arklio uodegos 4

Arklio uodegos visada neturi būti primityvios ir tinkamos, todėl štai kodėl. Šis super mielas ir madingas hipsterinis ponis leis jums kelias savaites užklysti į stilių, kol galėsite pereiti prie kitos šukuosenos ir tokiais laikais, užuot įtempę plaukus, tiesiog atlikite vieną iš šių netikrų ponių . Minkštos bangos, panašios į permą, leis jūsų poniui išsiskirti iš minios.

5. „Super Chic Super Sleek“:

Netikros arklio uodegos 5

Mes visada apsiverkėme dėl savo mėgstamų garsenybių, sportuojančių itin plonomis ir ilgomis glotniomis uodegomis, ir visada amžinai stengėmės imituoti nepriekaištingą rezultatą, nereikia sakyti, kad nepavyko jo išlaikyti iki vakaro. Štai kodėl mes turime sprendimą, kuris padėjo jūsų mėgstamai įžymybei ir dabar padės jums.

6. Bangos:

Netikros arklio uodegos 6

Bangos visada yra mūsų kitas mėgstamiausias pasirinkimas, artimas tiesiog tiesiems ar garbanotiems. Sportuojančios geriausios iš abiejų, bangos nėra nei tiesios, nei garbanotos, todėl galite pajusti švelnią savo plaukų charakterį, tuo pačiu leisdami sportuoti gerą apimtį ir stilių. Ši banguota arklio uodega taip pat gali būti naudojama ilgesniame pratęsime ir tikrai verta nusipirkti.

7. Pinti ponis:

Netikros arklio uodegos 7

Nors šiek tiek perdėti dažnai, kai pavargome nuo kasdienio ponio, kreipiamės į naujesnį, rafinuotesnį stilių, kuris gali pripildyti antrą pagal dažnumą šukuoseną – pintines. Ši pintų ponių šukuosenų sintezė gali būti nauja jūsų biure. Jums tiesiog reikia sportuoti ir suteikti savo kasdieniam arklio uodegai naują gyvenimo kvapą. Geriausia tai padaryti iš naujo ir iš jūsų ryto tvarkaraščio nebus atimta papildomo laiko.

8. „Super Scrunchers“:

Netikros arklio uodegos 8

Jūs net neįsivaizduojate, kiek laiko užtruksite, kol įkišite plaukus į norimą permą, kuris suteiks jūsų plaukams gausumo ir greta norimo stiliaus. Bet ar mes tikrai norime padaryti savo plaukus per daug pokyčių? Štai dar vienas jūsų netikro arklio uodegos sąrašo hitas, kurį galite naudoti toms blogoms plaukų dienoms, kai tiesumo tiesiog negalima užrakinti.