Šiais laikais veislės būna įvairių formų ir dydžių, skirtingų formų ir pakuočių, todėl čia yra vienos iš labiausiai paplitusių visų laikų šukuosenų variantas. Ar tai būtų mokyklos pristatymas, ar biuro interviu, ar tai būtų vakarėlio išvaizda, ar tiesiog pasivaikščiojimas žaidimų aikštelėje, arklio uodega gali būti naudojama kaip šukuosenos priemonė visiems ir visiems, bet vėlgi mes gauname skirtingas veido struktūras ir plaukų tipus ir todėl kartu su mūsų variantais skiriasi ir mūsų šukuosenos.

8 gražūs pinti poniai moterims:

1. Prancūziškas užpiltas ponis:

pinti arklio uodegos

Tai yra viena iš paprasčiausių poniukų pynimo šukuosenų, kurią galima padaryti per penkias minutes, kad nereikėtų praleisti to papildomo laiko užimtais rytais ieškant tobulų plaukų. Norėdami tai padaryti, pirmiausia suriškite plaukus į prancūzišką pynę iš viršaus, tada tęskite juos iki vidurinės dalies. Pabaigoje pradėkite rišti jį į ponį.

2. „Crown Band“:

pinti arklio uodegos2

Tai šukuosena, kai pynė pagaminta iš galvos juostos. Tai gera šukuosena, skirta paįvairinti kasdienį ponį. Pradėkite dalindami dalį savo spynų iš priekio ir pradėkite rišti pynę iš vienos plaukų dalies. Suriškite visą pynę, tada perkelkite ją į kitą pusę ir prisegkite. Paskubėk tada.

3. Šoninės pynės ponis:

pinti arklio uodegos3

Šiai šukuosenai pradėkite pinti plaukus iš vienos pusės. Atskirkite plaukus iš vienos pusės ir pradėkite juos pinti. Dabar eikite iki pusės pakaušio ir pritvirtinkite pynę keliais smeigtukais. Kai būsite ten, suriškite plaukus į ponį ir vėl pradėkite juos pinti. Dabar atneškite plaukus iš nugaros ir apvyniokite aplink ponio kaklaraištį.

4. Šoninės pynės variantas:

pinti arklio uodegos4

Tai dar vienas šoninės pynės variantas, kai pradedate traukdami plaukus atgal į vidurinį ponį. Prieš tai pradėkite pynimą iš šono ir pasukite, kad išvaizda įgautų daugiau apimties. Dabar, kai ponis bus surištas, pradėkite pinti dalį savo ponio, bet šį kartą padarykite ponį tvirtą ir į šoną, kad būtų sukurtas naujas vaizdas. Priekyje laikykite keletą laisvų sruogų, kad pridėtumėte šiek tiek išvaizdos.

5. Žuvies uodegos ponis:

pinti arklio uodegos5

Čia mes pradedame nuo paprasto ponio. Įsitikinkite, kad jūsų ponis yra pakankamai tvirtas, kad pasirinktumėte papildomas pintines. Dabar, kai jūsų ponis baigtas, turite išbandyti žuvies uodegos pynę. Pradėkite segmentuoti ponį į dvi dalis, tada paimkite spyną iš kraštutinio galo ir perkelkite ją į kitą pusę. Darykite tą patį su kita spyna ir tiesiog tęskite, kol pasieksite norimą ilgį.

6. Apverstas ponis:

pinti arklio uodegos6

Apverskite plaukus aukštyn kojomis, pasukdami galvą aukštyn kojomis. Dabar pradėkite rišti pynę, prancūziško stiliaus iš apačios ir palikite ją pusiaukelėje. Galite naudoti smeigtukus, kad tinkamai pritvirtintumėte išvaizdą, ir tada surišti su juo ponį. Įsitikinkite, kad pametėte poniuką, apvyniokite kaklaraištį, kad paslėptumėte kaklaraištį.

7. Gėlių pynė:

Gėlių pynė ir žemos arklio uodegos šukuosena

Pridėkite šiek tiek bangų prie plaukų, kad padidintumėte aukščiau pateiktos gėlių pynės išvaizdą. Dabar pradėkite laisvai surišti plaukus į pusę ponio ir tada kilpas. Dabar pradėkite nuo įprasto pynimo proceso ir, žinoma, įsitikinkite, kad jis yra lengvas ir laisvas. Kai pynė bus padaryta su ventiliatoriumi, pynė gerai pasidarys lieknesnė. Dabar susukite pynę į rožių bandelę.

8. Dvipusė pynė:

pinti arklio uodegos8

Norėdami pradėti nuo šių plaukų, apverskite plaukus ir pradėkite juos pinti. Kai pasieksite pusiaukelę, sustokite ir prisekite. Dabar pradėkite pinti iš priekio su priekinėmis spynomis ir pradėkite pinti iki pusės. Surinkite plaukus per vidurį ir tada surinkite.