Technologijos padarė mums prieinamus ir paprastus dalykus, kuriuos galėjome pasiekti prieš dešimtmetį. Ir net jei tai padarytume, tai nebūtų toks lengvas procesas. Tarp jų – šukuosena. Štai devynios tokios garbanotų arklio uodegos šukuosenų, kurias galime pasiekti greitai.

Populiariausios garbanotų arklio uodegos šukuosenos:

1. Žemas garbanotas arklio uodega:

garbanotų arklio uodegos šukuosenos

Tai yra paprasčiausias iš visų. Garbanokite plaukus, naudodami garbanojimo geležį, tada perbraukite rankas per plaukus, kad pasiektumėte norimą garbanų intensyvumą. Suriškite plaukus į žemą arklio uodegą, naudodami plaukų kaklaraištį. paimdami nedidelę plaukų dalį nuo arklio uodegos apačios, apvyniokite ją plaukų kaklaraiščiu. užfiksuokite kaiščiu.

2. Netvarkingas garbanotas arklio uodega:

garbanoti arklio uodegos2

Šiai šukuosenai šukuokite plaukus rankomis. Suriškite plaukus į laisvą arklio uodegą, naudodami skaidrią elastinę medžiagą. Paimkite vieną plaukų dalį nuo arklio uodegos apačios ir apvyniokite aplink plaukų kaklaraištį. Dabar, naudojant garbanojimo geležį, galinė arklio uodegos dalis padaro keletą bangų priekinėje dalyje, kad atrodytų netvarkingai.

3. Aukštas garbanotas arklio uodega:

garbanoti arklio uodegos3

Dėl šios šukuosenos erzinkite priekinę plaukų dalį ir užfiksuokite ją kaklaraiščiu. padarykite keletą laisvų garbanų ant likusios ponio uodegos, naudodami skirtingas šešias statines. Dėl to šukuosena atrodys natūraliau. Taip pat purškite šiek tiek plaukų lako, kad stilius išliktų nepažeistas ilgas valandas.

4. Šoninis garbanotas arklio uodega:

garbanoti arklio uodegos4

Atlikdami šią šukuoseną, padalinkite plaukus į vieną galvos pusę ir pritvirtinkite plaukus kaklaraiščiu žemiau ausies. Dabar, naudojant garbanojimo geležies garbanas, skirtingų dydžių plaukai suteikia jiems apimties. Norėdami suteikti jai natūralesnę išvaizdą, atlaisvinkite plaukų kaklaraištį ir leiskite jam laisvai kabėti.

5. Pinti siautėjimas:

garbanoti arklio uodegos5

Ši šukuosena yra kaip netvarkinga pynė. Naudodami garbanojimo geležį, susukite plaukus į garbanas. Dabar šukuokite plaukus rankomis, kad jie šiek tiek atsipalaiduotų. Paimdami plaukus į vieną pusę, pradėkite pinti plaukus. Apgaulė yra ta, kad negalima pinti tvirtai. Pinti pinti iki galo ir tada pritvirtinti plaukų kaklaraiščiu.

6. Drąsus ir gražus:

garbanoti arklio uodegos6

Norėdami suteikti savo plaukams elegantišką, bet stiprią išvaizdą, naudokite plaukų juostą prie kaktos. Dabar paerzinkite plaukų galą naudodami plaukų šepetėlį. Tada laisvai suriškite plaukus į galinį ponį. Naudodami garbanojimo geležį, likę plaukai turi būti minkšti garbanos, kad išvaizda būtų baigta.

7. Pusiau aukštyn pusiau žemyn:

garbanoti arklio uodegos7

Ši arklio uodega suteikia plaukams apimties. Padalinkite plaukus į dvi dalis. Erzinkite viršutinę plaukų dalį ir suriškite, kad suteiktų apimties. Dabar, naudodami garbanojimo geležį, apatinėje plaukų dalyje sukurkite laisvas garbanas kartu su pirmosios dalies kuodu. Tai suteiks plaukams papildomo tūrio.

8. Pinta galvos juosta:

garbanoti arklio uodegos8

Norite prašmatnios išvaizdos? Tai šukuosena. Naudodami vieną priekinės dalies pusę, suriškite plaukus iki pat ausies galo. Apsaugokite teritoriją naudodami kaiščius. Pakartokite procesą kitoje pusėje. Dabar, paimdami likusius plaukus, suriškite juos, kad padarytumėte arklio uodegą. Sulenkite likusią arklio uodegos dalį, tada suriškite plaukus juostele, kad išvaizda būtų baigta.

9. Hiedi-Tail:

garbanoti arklio uodegos9

Paimkite plaukus į vieną galvos pusę. Paimkite plačią plaukų dalį ir padalinkite plaukus į tris nelygias dalis, pradedant nuo šventyklos. Dabar pynkite skirtingo dydžio plaukus „Heidi“ stiliumi ir pritvirtinkite kiekvieną pynę spygliuotu smeigtuku. Dabar sulenkite likusius plaukus laisvomis garbanomis. Užriškite jį už šono už ausies. Atlaisvinkite plaukų kaklaraištį, kad jis atrodytų natūraliau.

Tai yra keletas stilių, kuriuose galite pasiekti garbanotą arklio uodegą. Naudodami turimus įrankius galite sukurti ir kovoti su daugybe stilių.