Arklio uodega yra labai dažna šukuosena, kurią mėgsta beveik visi, ir yra šimtai būdų tai padaryti. Arklio uodega buvo seniausias plaukų formavimo būdas. Net paprastas arklio uodega gali atrodyti gerai, jei tai padarysite tinkamai. Arklio uodegą kaip kasdienį stilių gali naudoti beveik visos amžiaus grupės moterys ir iš jos galima padaryti elegantišką šukuoseną. Teisinga procedūra, kaip padaryti gerą arklio uodegą, yra parašyta žemiau, kad jums padėtų.

1. Padaryti aukštą arklio uodegą:

Kaip padaryti arklio uodegą

Pirma, jums reikia tinkamai nuplauti šampūnu, kad plaukai būtų nešvarūs ir nesugadintų arklio uodegos. Tada naudokite reikiamą produktą, kurio reikia, kad padidintumėte plaukų apimtį ir tekstūrą. Tinkamai šukuokite plaukus. Jei neturite produkto po ranka, pagalvokite, ar galuose naudoti kūdikių pudrą. Kai plaukai bus paruošti garbanojimui, turėsite tinkamai pašildyti suktuką ir pradėti nuo vienos galvos pusės. Baigę garbanoti visus plaukus pagal savo poreikius.

Turėtumėte paimti švarius smulkius dantis ir švelniai pakelti nugaros plaukus link vainiko. Tada tinkamai surinkite visus plaukus rankoje ir suriškite naudodami geros spalvos guminę juostelę. Norėdami baigti, švelniai šukuokite plaukus.

2. Šoninio arklio uodegos padarymas:

Kaip padaryti arklio uodegą

Kaip ir įprastą arklio uodegą, taip pat galite galvoti apie šoninį uodegą, kuri geriau atrodys ant apvalių ir širdies formos veidų. Bet kokio tipo arklio uodega atrodo gerai, jei plaukų apimtis yra tanki. Ploni plaukai turi būti surišti į ponį. Jei norite šoninio arklio uodegos, priemonę tepkite ant švarių plaukų, kad padidintumėte apimtį, tada švelniai šukuokite.

Tada šukomis sukurkite gilų atsiskyrimą iš bet kurios jums patogios pusės. Tada rankomis ar šukomis surinkite visus plaukus priešingoje atsiskyrimo pusėje. Sėdynės turės būti surištos atitinkamos spalvos gumine juostele. Galiausiai rankomis galite išlyginti arklio uodegą.

3. Pintos uodegos padarymas:

Kaip padaryti arklio uodegą 3

Kaip ir pirmiau minėtus du arklio uodegos stilius, galite lengvai pasidaryti pintą uodegą. Tai suteiks jums gražesnę išvaizdą, tačiau labai svarbu, kad jūsų plaukai būtų stori, jei norite savo šukuosenas suformuoti į pintą kuodą. Jūs turite padalyti plaukus į keturis ketvirčius. Iš dviejų šoninių ketvirčių bus pagamintos dvi pynės, kurios galiausiai pateks į centrą ir susimaišys su likusiais plaukais. Visi plaukai turės būti surinkti į aptemptą kuodą, naudojant geros kokybės elastingą.

4. Nebaigtos uodegos sukūrimas:

Kaip padaryti arklio uodegą 4

Tai dar vienas įdomus arklio uodegos stilius, kuris yra pynės ir arklio uodegos derinys. Išvaizda netvarkinga ir nebaigta. Turėtumėte tinkamai nuvalyti šepetėlį ir susikurti centrinį atsiskyrimą nuo pakaušio. Laikykite dvi plaukų dalis rankose ir suriškite jas kaip batų raištį. Pakartokite tai tris kartus ir laisvai suriškite gumytę pynės gale. Naudokite spygliuotą smeigtuką, kad pritvirtintumėte plaukus iš už plaukų. Esate pasirengęs eiti ir sulaukti komplimentų.

Galite pasirinkti bet kokį arklio uodegos stilių sau įvairioms progoms. Šias šukuosenas galima padaryti su bet kokia apranga, nesvarbu, ar tai kelnės, ar marškiniai, ar džinsiniai marškinėliai, ar net maksimali suknelė. Tai universali šukuosena yra patogi ir atrodo elegantiška.