Dviračių pirštinės buvo sukurtos specialiai tam, kad apsaugotų dviratį važiuojantį asmenį. Kai kurios pagrindinės jo funkcijos yra dviratininko apsauga, šiluma ir komfortas. Jei dviratininkas važiuoja minusine temperatūra, pirštinės vaidina svarbų vaidmenį palaikant dviratininko rankas, kad jis neprarastų sukibimo. Karštesnėse ir drėgnesnėse vietose pirštinės padeda išvengti dviratininko rankų praradimo rankenose dėl prakaito. Nors kai kurios pirštinės buvo sukurtos tam, kad pridėtų stiliaus, yra daugybė pirštinių rūšių, skirtų dviratininkui suteikti puikų funkcionalumą.

Geriausios dviračių pirštinės visiems sezonams.

Čia yra 9 geriausios dviračių pirštinės šaltam orui.

1. „Monton Full Finger Fleece Windproof“ pirštinės:

dviratininkų pirštinės

Pagamintos iš nailono, medvilnės, poliesterio ir gumos, „Monton“ pirštų vilnos vilnonės dviračių pirštinės yra puiki priemonė kovojant su žiemos šaltkrėčiu. Jie puikiai sukimba ir neleidžia pirštams užšalti greitai važiuojant dviračiu.

2. Murphy Vintage stilius:

Na, jei bandote užmegzti ryšį su Eddie Murphy dėl šių pirštinių, tada jų nėra. Šios senovinio stiliaus pirštinės su 100 procentų natūralios odos ir nėrimo rašto medvilnės nugara gali atrodyti kaip senovinis atradimas, tačiau yra labai madingas. Balansas, patogumas ir sukibimas yra jo USP, kad jis būtų 5 populiariausių.

3. „Tweed“ dviračių pirštinės:

Nors kai kurie kalba apie komfortą, kiti paėmė rankas į madą ir madą. Tvido darbo ar nėrimo formato pirštines geriausia mūvėti saulėtą dieną, kad įveiktų karštį. Jis yra erdvus ir leidžia rankai išvengti drėgmės, išlaikant ją šviežią. Jie puikiai dera prie jūsų drabužių spintos, nes juos galima pasirinkti raudonos, geltonos, mėlynos, žalios ir kelių kitų spalvų. Taigi, planuodami savo dviračių žygį, pasirūpinkite jais ir atrodykite protingai sportuodami.

4. Giro Lusso dviračio pirštinė:

Jei jums patinka važiuoti dviračiu, rinkitės šią Kinijoje pagamintų „Giro Lusso“ pirštinių porą, kad galėtumėte judėti pirmyn. Perforuotos „Cabreta“ odos subtilumo dėka pirštinės yra visiško išpuoselėjimo ir patogumo įrodymas. Perforacija leidžia vėdinti ir apsaugo nuo nemalonaus kvapo ar drėgmės.

5. Sealskinz visų orų moteriškos pirštinės:

Kaip būtų gerai, jei galėtumėte vieną kartą pasiimti geriausią dviračių pirštinių porą ir naudoti ištisus metus? Na, „Sealskinz“ turi ką pasiūlyti jums, ponios, kurios planuoja padaryti jūsų dviračių patirtį laimingą. Naudodami perforuotą tinklelį delno srityje ir tinkamai uždengę, minkštos rankos turėtų būti saugios į jas įeinant.

6. Atspindinčios dviračių pirštinės:

Ne visi dviračiai turi priekinius žibintus ir tai gali tapti pagrindine kliūtimi pagreitinti važiavimą naktį. Dabar rinka pristato puikų variantą, kad jūsų naktinis važiavimas dviračiu būtų saugus. Šviesą atspindinčios dviratininkų pirštinės turi naktinio spindėjimo rodykles, kad nukreiptų kitas dideles transporto priemones ir parodytų dviratininko padėtį kelyje.

7. Gelinės dviračių pirštinės:

Nors paminkštinimas yra būtinos dviračių pirštinės, kad nebūtų pažeisti delnų ir nervų audiniai ir raumenys, gelio putos ant šių pirštinių išvengia nervų suspaudimo ir smūgių. Tai geriausiai tinka moterims, kurios negali atlaikyti didelio spaudimo ir ieško minkštumo važiuodami dviračiu.

8. Megztos dviračių pirštinės:

Dviračių pirštinės geriausiai tinka odai, tačiau megztos formos taip pat yra žiemos šaltkrėtis. Jie yra lengvi, vilnos pagrindu ir gerai sukimba, kai delnas prakaituoja.

9. Žieminės Forza dviračių pirštinės:

Vandeniui atsparios pirštinės turi „Strata plus“ audinio subtilumą, leidžiančią atlaikyti bet kokį vėjo ir vandens slėgį. Jie yra minkšti ir puikiai atrodo sportuojant.