Arklio uodegos yra labai gerai žinoma šukuosena visame pasaulyje ir yra daugybė skirtingų kuodų tipų. Geriausia dalis apie arklio uodegas yra ta, kad labai lengva tvarkyti šias šukuosenas. Baigę gaminti pasirinktą arklio uodegą, galite eiti visą dieną, nesijaudindami dėl savo plaukų. Yra keletas labai paprastų arklio uodegų, iš kurių galima rinktis, o kai kurias iš jų kasdien naudoja didžioji dauguma moterų visame pasaulyje, o kai kurios iš jų yra gana sudėtingos ir reikalauja atskiros rankų poros. Šios sudėtingos arklio uodegos plačiai naudojamos vestuvėms, oficialiems renginiams ir pan. Atvirkštinės arklio uodegos yra labai lengvų ir labai sunkių arklių uodegų viduryje, todėl jos yra idealios ir gali būti naudojamos bet kokio amžiaus žmonėms, pradedant jaunomis mergaitėmis ir baigiant vyresnio amžiaus moterimis. Žemiau išsamiai aprašytos kelios gerai žinomos atvirkštinės uodegos-

Klasikinis atvirkštinis:

atvirkštinis arklio uodega1

klasikinis atvirkštinis arklio uodega yra pirmoji ir svarbiausia šios kuodų grupės šukuosena, nes ji puikiai atrodo visų tipų žmonėms. Klasikinis inversas turi galimybę atrodyti puikiai beveik bet kokiam įvykiui.

Mokyklos dienos svajonė:

atvirkštinis arklio uodega2

ieškote puikios šukuosenos mokyklai, kuri padės jums rūpestingai ir oriai elgtis kiekvienoje klasėje, tai šukuosena. Arklio uodega yra tikrai mokyklos dienos svajonė, nes ji į jūsų šukuoseną įveda nekaltumo jausmą.

Grįžta atgal:

atvirkštinis arklio uodega3

Atvirkštinė atvirkštinė puošmena vėl yra puiki atvirkštinė šukuosena, kuri dažniausiai tinka savaitgalį. Atvirkštinis atvirkštinis arklio uodega, palyginti su kitomis, yra laisvai pagamintas arklio uodega ir laikui bėgant reikalauja šiek tiek priežiūros. Atvirkštinis arklio uodega yra puikus būdas pradėti savaitgalį stilingai.

Atvirkštinė žuvies uodega:

atvirkštinis arklio uodega4

atvirkštinė žuvies uodega taip pat yra nuostabi atvirkštinė arklio uodega, kuri atrodo beveik nepriekaištingai, derinama su vakarėlio suknele. Atvirkštinė žuvies uodega reikalauja profesionalių rankų, kurios yra būtinos, jei norite nepriekaištingos ir neįtikėtinos šukuosenos. Atvirkštinė žuvies uodega yra lanksti šukuosena, tinkanti daugeliui veido tipų.

Kompleksinė atvirkštinė pynė:

atvirkštinis arklio uodega5

Sudėtinga atvirkštinė pynė plačiausiai naudojama vestuvių metu, nes ji gali bijoti kiekvieno pašalinio žmogaus. Sudėtingos atvirkštinės pynės užbaigimas užtrunka gana ilgai, todėl ją reikia kruopščiai prižiūrėti, tačiau dienos pabaigoje tai puiki šukuosena. Sudėtinga atvirkštinė pynė yra absoliuti žudiko šukuosena bet kuriai kitai oficialiai progai.

Šoninė atvirkštinė šukuosena:

atvirkštinis arklio uodega6

šoninė atvirkštinė šukuosena yra dar viena oficiali šukuosena, kurią taip pat galima dėvėti pasirinktame socialiniame renginyje. Šoninė atvirkštinė šukuosena reikalauja šiek tiek kruopštaus darbo, kad būtų sukurta kaip ir bet kuri kita atvirkštinė arklio uodega, tačiau ją reikia mažai prižiūrėti arba jos visai nereikia. Šią šukuoseną galite papildyti mūsų pasirinktomis juostelėmis ar spaustukais, kad ji atrodytų dar geriau.

Apverstas atvirkštinis arklio uodega:

atvirkštinis arklio uodega7

apverstas arklio uodega yra dar viena jaunatviška šukuosena, kuri puikiai tinka įvairaus amžiaus moterims. Šią šukuoseną galite naudoti tiek oficialiems, tiek neoficialiems renginiams, nes ji gali būti lanksti su bet kokia apranga. Apverstas arklio uodega yra visiškai pribloškiantis, kai užbaigiamas iki tobulumo.

Plaukų ritinys atvirkščiai:

atvirkštinis arklio uodega8

atvirkštinis plaukų ritinys yra dar viena sudėtinga, bet lanksti šukuosena, kuri puikiai tinka beveik bet kokiam įvykiui. Naudokite jį labai efektyviai, kad atkreiptumėte visų žmonių dėmesį į renginį, kurį norite aplankyti.