Teknoloji, on yıl önce başarmayı düşünebildiğimiz şeyleri bizim için erişilebilir ve kolay hale getirdi. Ve yapsak bile bu kadar kolay bir süreç olmayacaktı. Bunlar arasında saç şekillendirme var. İşte kısa sürede elde edebileceğimiz dokuz kıvırcık at kuyruğu saç modeli.

En Kıvırcık At Kuyruğu Saç Modelleri:

1. Düşük Kıvırcık At Kuyruğu:

kıvırcık at kuyruğu saç modelleri

Bu en basiti. Bir maşa kullanarak saçınızı kıvırın, ardından istediğiniz bukle yoğunluğunu elde etmek için ellerinizi saçlarınızdan geçirin. Saç tokası kullanarak saçınızı alçak bir at kuyruğu yapın. at kuyruğunun alt kısmından küçük bir tutam saç alarak saç tokasının etrafına sarın. bir bobin pimi ile sabitleyin.

2. Dağınık Kıvırcık At Kuyruğu:

kıvırcık at kuyruğu2

Bu saç modeli için saçınızı ellerinizle tarayın. Şeffaf bir lastik kullanarak saçınızı gevşek bir at kuyruğu yapın. At kuyruğunun altından saçın bir bölümünü alın ve saç tokasının etrafına sarın. Şimdi bir saç maşası kullanarak, at kuyruğunun arka kısmını ve ön kısmına biraz dalga yaparak dağınık bir görünüm kazandırın..

3. Yüksek Kıvırcık At Kuyruğu:

kıvırcık at kuyruğu3

Bu saç modeli için saçın ön kısmını düzeltin ve bir saç tokası ile sabitleyin. farklı altı fıçı kullanarak at kuyruğunun geri kalanında biraz gevşek bukleler yapın. Bu saç modelinin daha doğal görünmesini sağlayacaktır. Ayrıca stili uzun saatler boyunca bozulmadan tutmak için biraz saç spreyi sıkın..

4. Yan Kıvırcık At Kuyruğu:

kıvırcık at kuyruğu4

Bu saç modelinde saçı başın bir tarafına ayırın ve saçınızı kulağın altında bir saç tokası ile sabitleyin. Şimdi bir bukle maşası kullanarak, saça farklı boyutlarda hacim kazandırmak. Daha doğal bir görünüm vermek için saç tokasını gevşetin ve gevşek bir şekilde sarkmasına izin verin..

5. Bir Örgü Çılgınlığı:

kıvırcık at kuyruğu5

Bu saç modeli dağınık bir örgü gibidir. Bir saç maşası kullanarak saçınızı bukleler halinde kıvırın. Şimdi saçınızı biraz gevşetmek için elinizle tarayın. Saçı bir tarafa alarak saçınızı örmeye başlayın. İşin püf noktası sıkıca örmemek. Sonuna kadar örmeye devam edin ve ardından bir saç tokası ile sabitleyin.

6. Cesur ve Güzel:

kıvırcık at kuyruğu6

Saçınıza zarif ama güçlü bir görünüm kazandırmak için alnınıza yakın bir saç bandı kullanın. Şimdi bir saç fırçası kullanarak saçınızın arkasını sıkın. Ardından saçınızı gevşek bir şekilde arka midilliye bağlayın. Bir saç maşası kullanarak, saçınızın geri kalanını yumuşak bukleler yaparak görünümü tamamlayın..

7. Yarı Yukarı Yarı Aşağı:

kıvırcık at kuyruğu7

Bu at kuyruğu saçınızın hacimli görünmesini sağlar. Saçı iki bölüme ayırın. Saçınızın üst kısmını kıvırın ve hacim kazandırmak için toplayın. Şimdi saç maşasını kullanarak ilk bölümün at kuyruğu ile birlikte saçınızın alt kısmında gevşek bukleler yapın. Bu saça ekstra bir hacim verecektir..

8. Örgülü Kafa Bandı:

kıvırcık at kuyruğu8

Şık bir görünüm mü istiyorsunuz? Bu gitmek için saç modeli. Ön kısmın bir tarafını kullanarak saçınızı kulağın arkasına kadar örün. Alanı bobby pimleri kullanarak sabitleyin. İşlemi diğer tarafta tekrarlayın. Şimdi saçın geri kalanını alarak at kuyruğu yapmak için bağlayın. At kuyruğunun geri kalanını kıvırın, ardından görünümü tamamlamak için saçı bir kurdele ile bağlayın.

9. Hiedi-Kuyruk:

kıvırcık at kuyruğu9

Saçınızı başın bir tarafına alın. Saçınızın geniş bir bölümünü alın ve şakağınızdan başlayarak saçınızı üç eşit parçaya bölün. Şimdi saçınızı farklı boyutlarda Heidi tarzında örün ve her bir örgüyü bir tel toka ile sabitleyin. Şimdi saçın geri kalanını gevşek bukleler halinde kıvırın. Kulağın arkasındaki tarafa bağla. Daha doğal bir görünüm vermek için saç tokasını gevşetin.

Bunlar, kıvırcık bir at kuyruğu elde edebileceğiniz stillerden bazıları. Mevcut araçlarla bir kişi yapabilir ve yapabileceği kadar çok stilde savaşabilir.