İstediğimiz görünümü elde etmek için saçlarının uzamasını beklemek, bu yoğun dünyada hepimizin yapmaya hazır olduğu bir şey değil, çok uzun bir bekleyiş. Sonra yaygın sorunlar, bodur saç büyümesi ve kötü saç günleri ve bir topuzun bile kaba saçlarınızı düzeltemediği günler vardır. Tüm bu yoğun sabahlar için en iyi çare bizde. Buna saç uzantılarına çok benzeyen ancak önceden yapılmış bir formda at kuyruğu uzantıları denir. Bununla artık saç inceltme ve sıçrama eksikliği de dahil olmak üzere sayısız saç problemiyle başa çıkabilirsiniz. İşte ilginizi çekebilecek farklı midilli stilleri.

Güzel ve Şık At Kuyruğu Uzantıları:

1. Abartılı:

at kuyruğu uzantıları

Uzun saç her zaman en çok arzu ettiğiniz saç modeli olmuştur ve şimdi onu öne çıkanlarda da kullanabilirsiniz. Renk kimyasallarından uzak durma korkusuyla geçen tüm o yıllar sonunda nihayet ödenecek, çünkü artık sarışın vurgularınızı kahverengi at kuyruğunun en iyileriyle bir araya getirebilirsiniz ve at kuyruğunun sonundaki hafif girdap at kuyruğunun en iyisini oluşturur..

2. Her Zaman Çok Şık:

at kuyruğu uzantıları 2

Her zaman podyumdaki modellerin şık atkuyruğunu nasıl bu kadar sert taşıyabildiğini ve yine de görünümüne zarar vermediğini merak etmişsinizdir. Sonsuza dek bu şıklığı kilitlemeye çalıştınız ama görev sefil bir şekilde başarısız oldu. Artık bu uzantıyla şık saç stilini bir araya getirebilir ve tutarlılığı koruma konusunda endişelenmenize gerek kalmadan gününüze devam edebilirsiniz..

3. Hacim Veren Midilli:

At kuyruğu uzantıları 3

Saçınızdaki kalınlık ve yoğunluk eksikliğinden dolayı atkuyruğu size çok kötü görünüyor ve bunca yıldır midillilerden uzak durmanızın temel nedeni de bu. Şimdi bu, istenen görünümü elde etmek için şık midillilerine eklenebilen, istenen hacme ve sıçramaya sahip klasik bir at kuyruğu uzantısıdır..

4. Ombre Tonları:

At kuyruğu uzantıları 4

Artık klasik ombre görünümü ile birlikte saçlarınız için istediğiniz görünüme kavuşabilirsiniz. Ombre, saç renginin daha derin bir gölgeden daha açık olana kolay geçişi anlamına gelir. Genellikle saçı topuz yapmak size yumuşak bir yumru verir ve arkadaki ekstra midilli uzantısı mükemmel olur.

5. Klasik Girdaplar:

At kuyruğu uzantıları 5

Pembe, saç renklerinin yeni zirvesi ve şimdi bu klasik girdaplı at kuyruğunda en sıcak renkleri bir araya getirebilirsiniz. At kuyruğu, sadece görünüme kişilik kazandırmakla kalmayıp aynı zamanda görünümün hacmine de katkıda bulunan yumuşak bukleler ile harika görünüyor. Bu görünümü, bir sevgiliye boyun çizgisi veya yumuşak bir yüksek boyun olabilen aşırı uçlarla eşleştirebilirsiniz..

6. Scrunchies:

At kuyruğu uzantıları 6

Perma, saçın zarar görmesine ve sonunda dökülmesine neden olabilecek orijinal saçınızda yapılması gerekmediğinde en iyi şekilde görünür. Bu nedenle izinleri uzantılarla sınırlı tutmak her zaman en iyisidir. Buradaki at kuyruğu, saçın biraz fazla yüklenmesini önlemek için düz bir renkle eşleştirilebilen büyük karışık bukleler ile buruşmuş durumda..

7. Uzun Tutmak İçin:

At kuyruğu uzantıları 7

Önceki resim, karşılaştırıldığında daha sonraki at kuyruğundan biraz daha kısa olan orijinal at kuyruğunu göstermektedir. Bu muhtemelen bir sonraki resimdeki at kuyruğunun, uzantıları kullanmanın daha uzun bir at kuyruğu için nasıl hesaplanabileceğini göstermesinin nedenlerinden biridir..

8. Renk Gösterisi:

At kuyruğu uzantıları 8

İşte at kuyruğunun sonuna doğru sarı ombre ile çikolata at kuyruğu tonlarında at kuyruğu için başka bir klasik ombre görünümü. Bu ilerici saç tonu bugünlerde oldukça yaygın ve saçınızı boyamaktan kaçınmak istiyorsanız bu midilliyi tercih edebilirsiniz..