Sauskelnės puikiai tinka kūdikiams, kol jie nepasiekia tokio amžiaus, kai yra mokomi ant puoduko. Geriausios sauskelnės gali būti pagamintos iš audinio arba gatavų, kurios yra rinkoje. Jie yra įvairių dydžių, atsižvelgiant į kūdikio dydį. Taigi jūs priartinsite juos prie amžiaus ir svorio. Iš geriausių turimų sauskelnių galite išsirinkti geriausią savo kūdikiui. Be to, dabar rinkoje yra daug prekių ženklų, kurie skatina vystyklų naudojimą. Taip pat galite eiti į senąją mokyklą su audinių sauskelnėmis. Yra nemažai vietinių verslininkų, kurie siuvasi medžiagines sauskelnes, kurias galima lengvai nusipirkti. Taigi jūs turite puikų pasirinkimą savo kūdikiui. Tinkamas būdas būtų naudoti audinius sauskelnes namuose, o išeinant – paminkštintas sauskelnes.

Geriausios kūdikių sauskelnės kūdikiams Indijoje

Turinys:

 1. Kas yra vystyklas & Kūdikio vystyklai?
 2. Ar sauskelnės saugios kūdikiui?
 3. Sauskelnių privalumai
 4. Sauskelnių šalutinis poveikis
 5. Įvairių tipų sauskelnės kūdikiams
 6. 15 geriausių kūdikių vystyklų prekės ženklų
 7. Patarimai & Atsargumo priemonės dėl vystyklų naudojimo

Kas yra vystyklas & Kūdikio vystyklai?

Taigi, jei norite sužinoti, kas yra sauskelnės? Sauskelnės naudojamos kaip apatinis drabužis kūdikiams, kurie nebuvo treniruojami puoduko. Jis dėvimas kaip apatinis trikotažas ir sugeria šlapimą bei išmatas, nesuteršdamas išorinių vaiko drabužių. Paprastai jis turi elastinę juostą, kuri tinka kūdikio juosmeniui ir šlaunims. Taigi, kas yra sauskelnės? Tai yra vystyklų uždėjimo ant kūdikio ir leidimo vaikui laisvai visur klajoti procesas. Tai taip pat leidžia tėvams be problemų ar rūpesčių išvesti vaiką iš namų.

Ar sauskelnės saugios kūdikiui?

Taigi kitas klausimas būtų – ar sauskelnės yra saugios kūdikiui? Na, atsakymas yra taip ir ne. Galite leisti vaikui vystykluose būti daug valandų, tačiau būtina kasdien palikti vaiką kelioms valandoms laisvą. Tai suteikia odai galimybę kvėpuoti ir nesukelia jokių bėrimų ar odos nudegimų.

Sauskelnių privalumai:

Sauskelnių nauda yra gana daug, todėl tėvai nebegali išsikraustyti be jų.

 • Sauskelnės padeda vaiką išnešti iš namų. Taigi juos labai patogu naudoti. Tiesiog užsidėkite juos ir vaikas galės atlikti savo darbą be jokių problemų.
 • Vienkartines sauskelnes galima naudoti ir mesti, todėl jų nereikia plauti ir džiovinti kitam naudojimui.
 • Namuose su kilimine danga išklotomis grindimis tai yra puikus ir higieniškas produktas.
 • Tėvai taip pat gali įsigyti hipoalerginių sauskelnių, kurios yra be jokių chemikalų, saugesnių kūdikiams.
 • Audiniai sauskelnės yra dar vienas puikus tėvų naudojimas. Jie yra minkštesni ant odos ir leidžia jai kvėpuoti.
 • Audiniai vystyklai yra ekonomiški ir taip pat naudingi aplinkai.

Sauskelnių šalutinis poveikis:

Taigi mes žinome, kad sauskelnės padeda vaikui judėti be rūpesčių. Tačiau yra ir sauskelnių trūkumų.

 • Vienkartinės sauskelnės yra gana brangios, ypač kai jas reikia nusipirkti nemažai metų.
 • Dėvint šias sauskelnes daugelį valandų dieną ar naktį, kūdikiai gali išberti. Kadangi sauskelnės yra šlapios, jos veisia kenksmingas bakterijas.
 • Tai taip pat gali pailginti treniruočių laiką. Kadangi vaikas yra pripratęs prie sauskelnių, jie gali nenorėti sėdėti ant puoduko ir daryti savo darbo.

Įvairių tipų sauskelnės kūdikiams:

kūdikių sauskelnių rūšys

Šiandien rinkoje yra daugybė kūdikių vystyklų rūšių. Pagrindinės dviejų tipų sauskelnės yra vienkartinės ir audinio sauskelnės.

Vienkartiniai vystyklai:

 • Paminkštintas: Tai sauskelnės, turinčios sugeriantį paminkštintą lakštą, kuris dedamas tarp neaustinių audinių. Tai storos sugeriančios pagalvėlės, kurios gali įsigerti į daug skysčio ir vis tiek nenusileidžia.
 • Elastinė gumytė: Sauskelnės gali būti su užsandarinamomis juostomis arba elastinėmis juostomis. Naujesnės sauskelnės yra su elastinėmis juostomis, pagamintomis iš smulkių tamprių, kad nesužeistų vaiko juosmens.
 • Kelnių stilius: Naujausios iš jų – kelnių stiliaus sauskelnės, kurias galima užsidėti vaikui stovint. Tai puikiai tinka hiperaktyvių vaikų tėvams, kurie daug šokinėja.
 • Tarpai: Aplink kojas yra dvigubos tarpinės, kad šlapimas neišeitų ir nesusigertų sauskelnių. Tai padeda, kai vaiką daug nešiojate.
 • Gelio pagalvėlės: Dabar sugeriantis įklotas yra gelio pavidalo, kuris skystį paverčia geliu ir padeda sauskelnėms ilgiau išlikti sausoms. Tai tinka naudoti naktį, nes kūdikis lieka sausas.
 • Drėgmės indikatorius: Taip pat galite turėti sauskelnes, kuriose yra drėgmės, nurodančios liniją, rodančią, kada sauskelnės užpildytos. Tai naudinga, kai esate su vaiku ir turite žinoti, kada pakeisti sauskelnes.
 • Hipoalergiškas: Vienkartinės sauskelnės taip pat būna įvairių kvapiųjų medžiagų ir turi eterinių aliejų, kurie padeda kūdikio odai. Taigi kūdikiai, alergiški odai, gali turėti sauskelnes be cheminių medžiagų, kurios apsaugos jų odą.
 • Dydis: Jūs gaunate vienkartines sauskelnes pagal kūdikio amžių ir kūdikio svorį.

Audinių vystyklai:

 • Medvilnė: Šios sauskelnės pagamintos iš sugeriančio audinio, kurį galima pakartotinai naudoti. Jie yra ekonomiški, nes gali būti naudojami dar kartą, todėl jums jų nereikia per daug. Jie būna įvairių spalvų ir stilių.
 • Rankšluosčių pagalvė: Dauguma audinių sauskelnių turi vidinį absorbuojančio mikropluošto rankšluosčio sluoksnį, kuris padeda sugerti dalį šlapimo. Kad apsaugotumėte vaiką, jį galima reguliariai keisti ir plauti dezinfekavimo priemone.
 • Atsparus vandeniui: Šios sauskelnės taip pat gali turėti vandeniui atsparų sluoksnį, kad išoriniai vaiko drabužiai nebūtų sutepti. Jie naudojami išvežant vaiką iš namų.
 • Velcro/Snaps: Tradicinės audinių sauskelnės buvo tvirtinamos smeigtukais, tačiau dabar jos yra su velcro ar net spaustukais. Juos gana lengva užsidėti ir saugiau vaikui.
 • Iš anksto paruoštos sauskelnės: Tai visai kaip vienkartinės sauskelnės su visais sluoksniais. Jie yra paruošti naudoti ir gali būti lengvai plaunami.
 • Viskas vienoje sauskelnėje: jie turi vandeniui atsparius sluoksnius ir išorėje
 • Kišeninės sauskelnės: juose yra vandeniui atsparus išorinis sluoksnis ir anga, kurioje galite įterpti sugeriantį mikropluošto sluoksnį.

15 geriausių kūdikių vystyklų prekės ženklų:

1. Pampers Easy Ups:

pampers sauskelnes

PIRKITE ČIA

Čia yra puikus kūdikių vystyklas iš „Pampers“, kuris veikia kaip kelnių stilius. Sauskelnes galima naudoti ne ilgiau kaip 12 valandų, todėl puiku tai pasidėti nakčiai. Dėl kelnių stiliaus tai padeda vaikui priprasti prie apatinių. Velcro šonai puikiai tinka sauskelnėms reguliuoti pagal vaiko patogumą. Kai reikia nuimti, sauskelnes galite suplėšyti. Vidinis pamušalas pagamintas iš medvilnės, todėl jūsų kūdikio oda tampa minkšta ir patogi. Yra papildomas pamušalas, kuris padeda įsisavinti. Tai gražios sauskelnės iš garsaus prekės ženklo, todėl tai yra tinkamas pasirinkimas daugumai mamų.

Argumentai “už”:

 • Nauji sauskelnių pamušalai puikiai sugeria.
 • Kelnių stiliaus sauskelnės puikiai tinka vaikams

Minusai: – Netaikoma

2. „Luvs Ultra Leakguard“:

„Luvs Ultra Leakguard“

Tai šaunus sauskelnių prekės ženklas, suteikiantis sauskelnes ekonomiškose 252 sauskelnių pakuotėse. Bendrovė taip pat yra gana tikra dėl savo produkto, todėl suteikia jums pinigų grąžinimo garantiją, jei nesate patenkintas produktu. Taigi šių sauskelnių įsigijimas jums yra naudingas. Sauskelnės yra su papildoma pamušalo medžiaga, kuri padeda susigerti iki 12 valandų. Jie puikiai tinka nakčiai ar ilgoms kelionėms. Šių sauskelnių juosmuo yra platus, todėl vaikui patogu net judant. Sauskelnės yra nepralaidžios, todėl viršutiniai drabužiai lieka sausi ir neleidžia jiems užsiteršti.

Argumentai “už”:

 • Ekonomiškas prekės ženklas su daugybe sauskelnių už mažesnę sumą
 • Pinigų grąžinimo galimybė yra graži schema tėvams

Minusai:- Netaikoma

3. „Huggies Little Snugglers“:

PIRKITE ČIA

Jei jūsų kūdikis yra preemie, jums reikės šių sauskelnių, specialiai sukurtų neišnešiotiems kūdikiams. Sauskelnės taip pat turi galimybę pereiti virkštelės dalį. Sauskelnių juosmuo yra platus, ir tai padeda išvengti nuotėkio. Sauskelnių apačioje yra dvigubas absorbcijos sluoksnis, kuris taip pat puikiai tinka sauskelnėms laikyti iki 12 valandų. Šios sauskelnės taip pat turi drėgmės indikatorių, nurodantį, kada sauskelnes keisti. Šiuose sauskelniuose nėra pridėta aromato. Taigi jie puikiai tinka kūdikiams, kurie yra jautrūs kaip neišnešioti kūdikiai.

Argumentai “už”:

 • puikiai tinka neišnešiotiems kūdikiams, kurie yra labai maži ir subtilūs

Minusai:– Netaikoma

4. „Huggies Overnite“:

huggies sauskelnes

PIRKITE ČIA

Tai yra viena iš geriausių sauskelnių kūdikiams, ypač naktį. Tai leidžia kūdikiui ramiai miegoti visą naktį, nes sausina iki 12 valandų. Šios sauskelnės gelio pagalvėlė paverčia skystį į gelio formą. Šis vystyklas gerai priglunda prie juostos. Yra draugiška elastinė juosta, kurią galima patogiai užsisegti vaikui. Drėgmės indikatorius yra puikus būdas žinoti, kada sauskelnes reikia keisti. Indekso eilutė parodys, ar sauskelnės pasiekė savo ribą. Šios sauskelnės yra pagamintos iš itin minkštos medžiagos, kuri puikiai tinka ir kūdikiams, alergiškiems odai.

Argumentai “už”:

 • Veikia visą naktį.
 • Tai nesuteikia vystyklų bėrimų
 • Drėgmės indikatorius yra puikus taupymas

Minusai: – Brangus tolesniam naudojimui

5. Geriausia pasaulyje pasiūlymų priežiūra:

PIRKITE ČIA

Jei ieškote hipoalerginių sauskelnių savo kūdikiui, tai jums tinkamiausios. Šios sauskelnės pagamintos iš ekologiškų ir biologiškai skaidžių medžiagų. Kūdikio odelę liečianti sauskelnių pamušalas pagamintas iš kviečių, todėl yra visiškai saugus. Sauskelnės taip pat naudoja mažiau chemikalų, tokių kaip chloras, dažai, dirbtiniai kvapai ir kt. Sauskelnės yra labai patogios dėvėti ir neniežina kūdikio odos. Yra ištempiama juosmens juosta, kuri padeda prisitaikyti prie bet kurio kūdikio. Sauskelnių pamušalas yra pakankamai storas, todėl beveik 12 valandų gali sugerti drėgmę. Tai puikiai tinka naudoti tiek naktį, tiek dieną.

Argumentai “už”:

 • Ekologiškos ir hipoalerginės sauskelnės
 • Puikiai tinka kūdikiams su jautria oda

Minusai:– Gali būti brangus

6. Pampers purslai:

PIRKITE ČIA

Jei norite nusivesti savo kūdikį į baseiną ar paplūdimį, tai jums tinkamiausia sauskelnė. Šis vystyklas yra specialiai sukurtas taip, kad nesipūstų nuo drėgmės ar vandens. Yra dvigubi rankogaliai, iškloti kojų šonus, o tai padeda nutekėti. Sauskelnės taip pat turi šonines juostas, kurias galite ištempti, kad patogiai tilptų jūsų vaikas. Kadangi sauskelnės yra skirtos vandeniui, vidinis pamušalas yra papildomas, kad galėtų sugerti daugiau drėgmės. Šios sauskelnės yra gražaus, spalvingo dizaino, todėl kūdikis tampa stilingas ir mielas. Išbandykite šias sauskelnes savo kūdikiui ir pajuskite skirtumą.

Argumentai “už”:

 • Tinka žaisti paplūdimyje ir prie baseino
 • Lengvai neapkraunamas vandeniu

Minusai:– Galbūt nenorėsite jų pirkti atskirai tik naudojimui baseine

7. Sąžiningos sauskelnės:

sąžiningos sauskelnės

PIRKITE ČIA

Tai dar vienas ekologiškų sauskelnių prekės ženklas, kurį galite nusipirkti savo kūdikiui. Jie pagaminti iš natūralių produktų, tokių kaip kukurūzų krakmolas ir kviečiai, kurie nekenkia kūdikio odai. Kadangi sauskelnėse naudojami biologiškai skaidūs produktai, jie taip pat yra ekologiški. Šonuose yra skirtukai, kuriais galima reguliuoti kūdikio vystyklus. Tai puikiai tinka alergiškiems vaikams, nes naudojamas natūralus aromatas. Hipoalerginės sauskelnės taip pat yra puikus produktas jautrios odos kūdikiams, nes nenaudoja jokių cheminių medžiagų ar dažiklių.

Argumentai “už”:

 • Ekologiškas produktas puikiai tinka tėvams ir kūdikiui
 • Sauskelnės be alergijos džiugina kūdikio odą

Minusai:- Tai gali būti šiek tiek brangios pusės

8. „Baby Ganics“ vystyklai:

kūdikių Ganics vystyklai

Jei ieškote minkštų sauskelnių savo kūdikiui, „Baby genijus“ yra būtent šis prekės ženklas. Šios sauskelnės turi šonus, kuriuos galima patogiai ir saugiai ištempti. Taip pat gausite drėgmės indikatorių, kuris puikiai tinka žinoti, kada reikia pakeisti sauskelnes. Kadangi sauskelnėse nėra jokių cheminių medžiagų, minkšta kūdikio oda yra apsaugota. Kūdikį liečianti sauskelnių pamušalas pagamintas iš augalinių medžiagų, todėl jos nekenksmingos. Net sugeriančiame sluoksnyje yra augalinio aliejaus, kuris išlaiko kūdikio odą minkštą. Taigi rinkitės šias puikias ekologiškas sauskelnes savo kūdikiui ir leiskite jų odai laisvai kvėpuoti.

Argumentai “už”:

 • Sauskelnėse naudojamos augalinės medžiagos puikiai tinka kūdikiui
 • Ekologiškos sauskelnės visada yra geras pasirinkimas

Minusai:- Netaikoma

9. Pampers kūdikių sauskelnės:

PIRKITE ČIA

Kita nuostabi kompanija, gaminanti vienkartines sauskelnes, prekės ženklas „Pampers“ tikrai lepina jūsų kūdikį! Šios sauskelnės turi tris sluoksnius sugeriančios medžiagos, kuri išlaiko jūsų kūdikio odą sausą. Sauskelnės turi elastines juosteles, todėl jos gali gerai išsitiesti ir patogiai laikyti kūdikį net judant. Šių sauskelnių yra įvairių dydžių ir dydžių, todėl visada rasite tobulai savo kūdikiui. Sauskelnių drėgmės indikatorius taip pat yra puikus būdas tiksliai žinoti, kada sauskelnes keisti. Pasirinkite šias sauskelnes savo kūdikiui, jei norite ko nors maždaug 12 valandų. Turėdami vienkartinių vystyklų stilių, galite lengvai išmesti šias sauskelnes, kai jos bus panaudotos.

Argumentai “už”:

 • Firminės sauskelnės puikiai veikia daugelį valandų dieną arba naktį

Minusai:– Netaikoma

10. Broody Chick sauskelnės:

Tai nuostabios minkštos sauskelnės, kurias galite nusipirkti savo kūdikiui. Kitas svarbus šios įmonės ir sauskelnių taškas yra tas, kad jie yra biologiškai skaidūs. Tai reiškia, kad suteptas sauskelnes galite paversti kompostu! Ar tai nėra puiki idėja aplinkai? Sauskelnės yra pagamintos iš cheminių medžiagų neturinčių produktų ir yra hipoalergiškos. Sauskelnės pagamintos iš natūralių medžiagų, todėl jos yra gana kvėpuojančios, todėl kūdikiui visą dieną patogu ir sausa oda. Tai savo ruožtu apsaugos jūsų kūdikį nuo bėrimų ar kitų odos sudirginimų. Sauskelnės be cheminių medžiagų puikiai tinka kūdikiams, turintiems jautrią odą, taip pat linkusiems į bėrimus.

Argumentai “už”:-

 • Biologiškai skaidžios sauskelnės yra naudingos aplinkai
 • Hipoalerginės sauskelnės puikiai tinka jautriai odai

Minusai: – Tai gali būti šiek tiek brangu

11. Naty by Nature vystyklai:

PIRKITE ČIA

Čia yra sauskelnės, tinkamos kūdikiams su jautria oda ir linkusios į alergines reakcijas. Šios sauskelnės buvo pagamintos iš kukurūzų medžiagų, skirtų išoriniam sluoksniui ir vidiniams sluoksniams. Taip sauskelnės neapsaugomos nuo chemikalų, dažų ir pan. Šiuose vystykluose nėra kvapiųjų medžiagų, o tai taip pat padeda išvengti alergijos. Šios sauskelnės yra gana kvėpuojančios, todėl kūdikis jausis patogiai net judėdamas ir žaisdamas. Kitas teigiamas šių sauskelnių aspektas yra tas, kad jie taip pat yra biologiškai skaidūs. Taigi, kai kūdikis jį panaudos, paverskite jį kompostu. Pradžiuginkite aplinką savo laimingomis sauskelnėmis.

Argumentai “už”:

 • Ekologiškos sauskelnės puikiai tinka jums ir kūdikiui

Minusai:– Netaikoma

12. „Kirkland Supreme“ vystyklai:

Šios itin sugeriančios sauskelnės yra puikus būdas išlaikyti jūsų kūdikio odą sausą ir patogią. Jūsų kūdikis gali juos naudoti iki 12 valandų dieną arba naktį. Tai padeda jūsų kūdikiui saldžiai miegoti visą naktį be drėgmės jausmo. Taip pat yra drėgmės indikatorius, leidžiantis įvertinti sauskelnių drėgmę. Kai linija pasikeičia iš geltonos į mėlyną, žinote, kad turite pakeisti sauskelnes. Net ir naudojant 12 valandų, sauskelnės yra gana kvėpuojančios, todėl jūsų kūdikis jaučiasi puikiai. Nėra cheminių medžiagų, o sauskelnės yra hipoalergiškos. Jie puikiai tinka kūdikiams, turintiems jautrią odą.

Argumentai “už”:

 • Gražus išorinio sluoksnio dizainas nudžiugins kūdikį
 • Hipoalerginės sauskelnės daro stebuklus jautriems kūdikiams

Minusai:– Netaikoma

13. Pampers Cruisers sauskelnės:

PIRKITE ČIA

Kai jūsų kūdikiai pradeda nuo pirmųjų ir brangiausių žingsnių, jiems reikia sauskelnių, kurios išliks tvirtos ir saugios. Sauskelnės tampa sustingusios, todėl šios specialios sauskelnės turi papildomą sugėrimo sluoksnį, kuris nenusileidžia. Nėra nuotėkio, todėl labai patogu kūdikiams ir tėvams. Yra puikūs elastingi dirželiai, padedantys išlaikyti vystyklą vietoje, net kai vaikas laksto, vaikšto ir krenta. Šoniniai skirtukai taip pat yra labai minkšti, todėl kūdikiui patogu ir jis padeda laisviau vaikščioti. Taigi pabandykite naudoti šias sauskelnes savo kūdikiui, kuris tik pradėjo judėti.

Argumentai “už”:

 • Puikiai tinka kūdikiams, kurie tik pradėjo vaikščioti
 • Vienu metu dirba 12 valandų

Minusai:– nėra hipoalergiškas, todėl jautrios odos kūdikiams tai gali būti problema

14. „Bambo Nature“ vystyklai:

bambuko gamtos sauskelnės

PIRKITE ČIA

Pasirinkite šias hipoalergines sauskelnes savo kūdikiui, ypač jei jų oda jautri. Šios sauskelnės pagamintos iš ekologiškų medžiagų, todėl yra minkštos ir hipoalergiškos. Net vaikai, sergantys astma ar kitomis alergijomis, gali naudoti šias sauskelnes, nes jose nėra jokių cheminių medžiagų. Sauskelnės yra kvėpuojančios medžiagos, todėl kūdikis jaučiasi itin patogiai. Kai kūdikis yra sausas, jis gali gerai miegoti arba judėti ir žaisti, nesijaudindamas susierzinęs. Tai džiugina ir mamas. Taigi rinkitės šią sauskelnę, jei jūsų kūdikis turi alergijos problemų jautriai odai. Pradžiuginkite savo kūdikį šiomis kvėpuojančiomis sauskelnėmis, kurios išlaiko jas sausas ir švarias. Tai vienkartinės sauskelnės, kurias taip pat galima lengvai išmesti ir pakeisti.

Argumentai “už”:

 • Tinkamas pasirinkimas alergiškiems kūdikiams
 • Hipoalerginėse sauskelnėse nėra chemikalų

Minusai:– Netaikoma

15. „Huggies Slip-on“ sauskelnės:

PIRKITE ČIA

Tai puikus kelnių stiliaus vystyklas, kuris puikiai tinka kūdikiams, kurie pradėjo vaikščioti ir ropoti. Iki tol, kol kūdikis bus mokomas ant puoduko, galite naudoti šią sauskelnę ir leisti kūdikiui laisvai judėti. Šios sauskelnės dizainas yra labai paprastas. Tiesiog pakelkite jį kaip kelnaites ir nereikia jokių tvirtinimo detalių. Šių sauskelnių gamybai naudojama medžiaga yra gana minkšta ir tampri, o tai padeda kūdikiui judėti ir efektyviai bėgti. Tai tobula apatinių drabužių stiliaus sauskelnės, kurios puikiai tinka ir tėvams. Dizainas nėra sudėtingas, todėl tėvai tampa nesudėtingi pakeisti sauskelnes, kai jos suteptos.

Argumentai “už”:

 • Kelnių stiliaus sauskelnės yra geriausios ir lengviausiai naudojamos
 • Minkšta medžiaga leidžia kūdikiui kvėpuoti

Minusai:– Netaikoma

Patarimai & Atsargumo priemonės dėl vystyklų naudojimo:

Kūdikiams skirtų sauskelnių rūšių yra tiek daug, kad jums bus sunku nuspręsti, kaip pasirinkti tinkamą jūsų kūdikiui. Kūdikių vystyklų dizainas turi visus privalumus ir trūkumus, kaip aptarta aukščiau. Prieš priimdami sprendimą dėl kūdikiui tinkamų sauskelnių, turite imtis tam tikrų atsargumo priemonių.

 • Jei jūsų kūdikis yra alergiškas ir turi problemų su oda, tuomet reikia rinktis hipoalergines sauskelnes. Šios sauskelnės neturi chemikalų, tokių kaip dažikliai, galintys pakenkti kūdikio odai.
 • Jei jūsų kūdikis pradėjo vaikščioti ar žengė pirmuosius žingsnius, gerai įsigyti sauskelnių, pagamintų iš kelnių stiliaus. Jie gali būti uždėti vaikui be jokių rūpesčių ir turėti minkštas šonines juostas, padedančias kūdikiui judėti ir bėgti.
 • Neišnešioti kūdikiai gali turėti papildomų mažų sauskelnių, specialiai jiems sukurtų
 • Visada naudokite sauskelnes, kol jos visiškai suteps. Tokiu būdu oda nepažeidžiama.
 • Užtepkite vystyklų bėrimo kremą, kad kūdikių oda būtų lygi ir be bėrimų.

Sauskelnių prekės ženklai ir vystyklų kompanijos sunkiai dirba, kad suteiktų jums ir jūsų kūdikiui idealias sauskelnes, atitinkančias konkrečius poreikius.

Sauskelnės yra geriausias kompanionas mamai ir jos kūdikiui. Tai suteikia mamai ir kūdikiui laisvę judėti ir likti sausiems visą naktį. Geriausi sauskelnių prekės ženklai kūdikiams yra daug, todėl gali būti painu apsispręsti. Tačiau visi sauskelnių gamintojai gamina sauskelnes, kurios puikiai tinka jūsų kūdikiui ir jo patogumui. Kiekviena iš šių skirtingų prekės ženklų kūdikių sauskelnių suteikia sauskelnes, turinčias papildomus sugeriančius sluoksnius, o nauji sauskelnių prekės ženklai taip pat turi drėgmės indikatorius. Jie gali būti kelnių stiliaus arba apvynioti sauskelnes, puikiai tinkančias įvairaus amžiaus kūdikiams.

Dažnai užduodami klausimai ir atsakymai:

1. Ar galime turėti aplinkai naudingų sauskelnių?

Ans: Jei ieškote to, kas ne tik padėtų jūsų kūdikiui, bet ir aplinkai, tuomet ekologiškos sauskelnės yra geriausias pasirinkimas. Rinkitės tuos, kurie taip pat yra kompostuojami toms itin ekologiškoms sauskelnėms. Kūdikiui sutepus juos galima kompostuoti. Tokiu būdu jūs padedate aplinkai ir išlaikote savo kūdikį sveiką.

2. Kuris vystyklų tipas yra geriausias – audinys ar vienkartinis?

Ans: Tai asmeninis pasirinkimas, tačiau nepatartina visą dieną naudoti vienkartinių sauskelnių. Kūdikio odai reikia kvėpuoti, todėl tam tikrą dienos dalį gerai naudoti audinių sauskelnes. Dabar mes taip pat turime gerų audinių sauskelnių, kad jos nebūtų lengvai suteptos iš išorės.

3. Ar turėčiau pirkti sauskelnes dideliais kiekiais?

Ans: Kadangi sauskelnės yra kasdienio naudojimo prekė, ekonomiškai geriau jas pirkti urmu. Taip sutaupysite pinigų. Pirkti sauskelnes, kai yra pasiūlymų prekybos centruose, taip pat yra puiki idėja sutaupyti. Tačiau visada nusipirkite didesnių dydžių sauskelnes, taip pat kūdikius, kurie auga kiekvieną mėnesį.