Paaugliai ir jaunimas mėgsta sportuoti su mažais tatuiruočių dizainais, kuriuos galima lengvai padaryti. Daugelis žmonių taip pat nemėgsta per didelio spalvų kiekio ar adatų, kurių reikia dideliam mastui. Todėl daugelis mėgsta atlikti mažesnius modelius. Labai įprasta ir lengva vieta tai padaryti, o tai gali būti gerai žinoma, kad juos būtų galima parodyti, yra riešas. Tiems, kurie nenori, kad nuolatinės spalvos nudažytų odą, jie gali išbandyti ką nors laikino, pvz., Vandens pernešimo lipdukus, kuriuos galima lengvai įsigyti įvairių stilių, tokių kaip genčių, masonų ar net gėlių. Juos taip pat gana lengva pašalinti lazeriu ar kitais būdais. Jei asmuo nėra tikras dėl dizaino, jis taip pat gali nusipirkti laikinų lipdukų ir dėvėti juos vakarėliui.

Mažos tatuiruotės ant riešo su nuotraukomis

Geriausios mažos riešo tatuiruotės:

Žemiau yra 9 geriausios mažos tatuiruotės ant riešo, kurias žmogus tikrai turėtų išbandyti.

1. Mažos trikampio tatuiruotės ant riešo:

mažos tatuiruotės ant riešo

Tai labai meniška ir lengva sportuoti tatuiruotę. Jie atliekami pieštuku, taip pat tamsios spalvos, pavyzdžiui, trikampiai. Šie geometriniai modeliai gali būti gana lengvi ir įdomūs paaugliams sportuojant. Tai užima mažiau vietos ir tai gali padaryti jauni berniukai ir mergaitės vidinėje riešo pusėje, jei nenori jų demonstruoti, kai yra mokykloje ar kolegijoje. Tai viena gražiausių mažų riešo tatuiruočių mergaitėms.

2. Pelėdos formos mažos tatuiruotės ant riešo:

Pelėdos formos mažos tatuiruotės ant riešo

Tai labai lengva dėvėti tatuiruotės modelį. Tai pelėdos forma su menišku pusmėnuliu, kurią galima lengvai padaryti. Tačiau sudėtingumas šiuo atveju yra labai svarbus dalykas. Tai turėtų atlikti tinkama procedūra geras menininkas, kuris žino, kaip tinkamai padaryti šešėlį ir šešėlį. Kadangi pelėda nėra didelio dydžio, spalvos taip pat turėtų būti atitinkamai parinktos, kad taptų reljefiška ir stilinga.

3. Mažos paukščių tatuiruotės ant riešo:

Mažos paukščių tatuiruotės ant riešo

Tai stilingas šrifto modelis su žodžiais ir paukštis. Tai balandžių modelis, kuris gali būti labai meniškas tiems, kurie mėgsta sportą ir nori tokio dizaino kaip paukštis. Tai lengva sportuoti tiek mergaitėms, tiek paaugliams berniukams. Tam nereikia per daug naudoti spalvų. Todėl tai turėtų padaryti geras menininkas.

4. Mažos trikampio geometrinės tatuiruotės ant riešo:

Mažos trikampio geometrinės tatuiruotės ant riešo

Tai dar vienas labai meniškas geometrinis stilius, kuris gali būti sportas tiems, kurie nori labai mažo dydžio riešo srities dizaino. Tai turėtų būti padaryta pasirinkus spalvą, kurią žmogus patogiai dėvi. Tai yra viena iš geriausių mažų riešo tatuiruočių moterims.

5. Pašto tipo mažos tatuiruotės ant riešo:

Pašto tipo mažos tatuiruotės ant riešo

Tai pašto pašto tipo tatuiruotė. Tai gana meniška. Tai gali būti tų žmonių, kurie nori sportuoti kitaip, o ne įprasti spalvingi ar kitokių genčių dizainai, sportas. Tai gana šiuolaikiška ir lengva nešiotis, taip pat ją galima lengvai pašalinti, o odos dažymo problemos gali nebūti. Tai yra populiarus mažas tatuiruotės dizainas vyrams ant riešo.

6. Funky geometrinio modelio mažos tatuiruotės ant riešo:

Funky geometrinis raštas Mažos tatuiruotės ant riešo

Tai funky geometrinis modelis, kurį galima padaryti abiejuose riešuose. Tai yra funky ir gana gentinis stilius. Tai gali lengvai padaryti paaugliai.

7. Mažos gėlių dizaino tatuiruotės ant riešo:

Mažos gėlių dizaino tatuiruotės ant riešo

Tai senosios mokyklos gėlių dizainas, kurį galima padaryti ant riešo. Tai yra dizaino modelis, todėl gali būti geras stilius mergaitėms sportuoti. Tai galima padaryti spalvomis. Tai yra geriausios gėlių dizaino mažos tatuiruotės riešui.

8. Mažų gėlių tatuiruotės ant riešo:

Mažų gėlių tatuiruotės ant riešo

Tai rožių tatuiruotės modelio darbas, kurį galima atlikti naudojant bet kokį spalvų pasirinkimą arba tam tikrą atspalvį ir šešėlį.

9. Rodyklės geometrinės mažos tatuiruotės ant riešo:

Rodyklės geometrinės mažos tatuiruotės ant riešo

Tai gali būti geros tatuiruotės paaugliams. Jie gali dėvėti laikinus ar nuolatinius modelius su kai kuriomis apyrankėmis ar apyrankėmis ir padaryti juos atrodančius puošniai. Tai viena geriausių mažų riešo tatuiruočių vyrams.