Ar jūsų netenkina dabartinis ūgis? Padidinti ūgį po brendimo sunku, bet ne neįmanoma. Taigi nesijaudinkite, čia yra atsakymas į jūsų sunkumus. Yra keletas tempimo pratimų, kurie padės kelis colius padidinti iki viršutinės kūno dalies. Šie augimo pratimai veiks stuburą, tonizuodami ir lavindami stuburą palaikančius raumenis. Tiesą sakant, tai padidina viršutinę kūno dalį.

9 patarimai, kaip padidinti viršutinę kūno dalį

Padidėjęs viršutinės kūno dalies aukštis pagerina jūsų asmenybę ir išvaizdą, padaro jus aukštesnį. Yra keletas patarimų, kaip natūraliai padidinti viršutinės kūno dalies aukštį.

Geriausi patarimai, kaip natūraliai padidinti viršutinį kūno aukštį naudojant vaizdus:

1. Tempimai viršutinei kūno daliai:

Patarimai, kaip padidinti viršutinę kūno dalį 1

Viršutinės kūno dalies ištempimas yra geriausias būdas padidinti kelis centimetrus iki aukščio. Tokie tempimai veikia stuburą ir padidina viršutinės kūno dalies ilgį. Dėl to atrodysite aukštesnis. Kūno tempimas, pavyzdžiui, kojų ir rankų ištiesimas vienu metu, padės padidinti liemens ir viršutinės kūno dalies aukštį.

2. Apatinės kūno dalies treniruotės:

Patarimai, kaip padidinti viršutinį kūno aukštį -žemos kūno dalies treniruotė 2

Prieš pradėdami bet kokius įprastus pratimus viršutinei kūno daliai padidinti, visada įsitikinkite, kad turite treniruotis ir apatinei kūno daliai. Jūsų treniruočių planas turėtų būti subalansuotas abiem. Nors treniruotės viršutinei kūno daliai yra būtinesnės, tačiau visiškai nepalikite mankštos apatinei kūno daliai.

3. Sukimo pratimai, skirti padidinti viršutinės kūno dalies aukštį:

Patarimai, kaip padidinti viršutinės kūno dalies sukimąsi 3

Sukimas taip pat yra būdas padidinti viršutinės kūno dalies aukštį. Lankstumas pridedamas prie stuburo atliekant sukimo pratimus. Su amžiumi stuburas tampa nelankstus. Taigi šios treniruotės yra labai svarbios ir naudingos didinant viršutinės kūno dalies aukštį.

4. Kabantys pratimai viršutinio kūno aukščio padidinimui:

Patarimai, kaip padidinti viršutinės kūno dalies aukštį rankomis 4

Kabinimas yra dar vienas būdas, dėl kurio stuburas ištemptas ir padidėja viršutinės kūno dalies aukštis. Kabindami įsitikinkite, kad jūsų pečiai ir rankos yra visiškai atsipalaidavę, o kabinti reikia tęsti mažiausiai 20 sekundžių. Šis pratimas ištempia stuburą, todėl viršutinė kūno dalis pailgėja.

5. Kūno apvertimo pratimai:

Patarimai, kaip padidinti viršutinės kūno dalies aukštį ir kūno apversimą 5

Kitas pratimas yra kūno apvertimas, padedantis jums augti. Šis pratimas traukos pagalba padeda ištempti keliuose ir stubure esančias kremzles. Kūno inversija turi būti atliekama kasdien mažiausiai penkias minutes ryte ir vakare. Taip pat galite naudoti inversinius batus, kad padidintumėte šio pratimo stiprumą, todėl jūsų viršutinė kūno dalis bus aukštesnė.

6. Sveika mityba, skirta padidinti viršutinį kūno aukštį:

Patarimai, kaip padidinti sveiką viršutinės kūno dalies aukštį 6

Maistinga ir sveika mityba taip pat vaidina labai svarbų vaidmenį augant. Tai taip pat padidina energijos lygį. Kad išlaikytumėte kaulų sveikatą, padidinkite kalcio ir vitamino D suvartojimą. Venkite saldžių ir riebių maisto produktų, nes jie yra kliūtis augimo hormonų išsiskyrimui organizme.

Žiūrėti daugiau: Ar dviratis gali padidinti aukštį

7. Jogos asanos viršutinio kūno ūgiui:

Patarimai, kaip padidinti viršutinį kūno aukštį- joga 7Joga taip pat yra svarbus būdas pridėti kelis centimetrus prie viršutinės kūno dalies. Joga pagerina lankstumą ir kūno laikyseną. Savo ruožtu padidėja viršutinės kūno dalies aukštis. Joga sustiprina ir pailgina viršutinę kūno dalį, todėl jūsų išvaizda tampa aukštesnė. Tačiau norint pasiekti gerų rezultatų, joga turėtų būti atliekama įprastai.

8. Alternatyvi praktika:

Praleiskite kelias dienas atlikdami tempimo pratimus ar jogą, kad išvengtumėte sužalojimų. Nykščio taisyklė – praktikuoti jogą tris kartus per savaitę mažiausiai pusvalandį ir atlikti tempimo pratimus keturis ar penkis kartus per savaitę.

9. Aštuonių valandų miegas:

Patarimai, kaip padidinti viršutinę kūno dalį- miegoti

Paskutinis ir pagrindinis dalykas, kurį reikia atsiminti, yra pailsėti. Kasdien reikia gero aštuonių valandų miego. Tai suteiks daug laiko atsigauti ir suteiks energijos kūnui kitos dienos treniruotėms.

Jogos ar kūno tempimai, atlikti vieną ar du kartus, jums nepadės. Viršutinės kūno dalies didinimas turi tik vieną raktą – nuoseklumą. Labai svarbu labai nuoširdžiai laikytis susiformavusios rutinos. Taigi būkite sveiki ir padidinkite viršutinę kūno dalį.