Ar galima padidinti ūgį po 15 metų? Ar nerimaujate dėl savo vaiko ūgio? Tada nesijaudinkite, rašydami šį straipsnį, aš jums pasakysiu keletą geriausių patarimų, kaip padidinti ūgį po 15 metų. Aukštis yra būtinas veiksnys, lemiantis bendrą žmogaus asmenybę.

Maži ūgtelėję žmonės ne tik patiria nepasitikėjimą savimi, bet ir atrodo neabejotinai sunkūs daugeliu savo gyvenimo aspektų. Gaila, kad vis tiek gana patrauklus ar puikus žmogus gali būti nepastebėtas, jei jis nesilaiko normalaus ūgio.

Kaip padidinti ūgį po 15

Geriausi patarimai, kaip padidinti ūgį po 15 metų:

Yra daug natūralių būdų, kuriais galite lengvai padidinti savo ūgį šiame etape. Jie yra tokie;

1. Stipri dieta:

Maitinanti dieta- turtinga baltymų, amino rūgščių, geležies, vitaminų, kalcio, kalorijų ir kt. Todėl liepkite jam vengti greito maisto, o jo racione turi būti pieno, žuvies, vaisių ir daržovių. Maistingas maistas padės jam padidinti ūgį. Piene yra daug kalcio, & padėti pakilti į aukštį. Be to, valgykite maistą, kuriame gausu vitamino D..

2. Tinkamas miegas:

Kol atsipalaiduojate, kūnas auga ir regeneruoja audinius. Tiesą sakant, žmogaus augimo hormonas (HGH), atsakingas už didėjantį ūgį, natūraliai susiformuoja organizme, kai turite gerą ir gilų miegą. Gero miego metu smegenys yra be streso ir išskiria papildomų augimo hormonų. Arba pavargusios smegenys rodo mažą augimo hormonų išsiskyrimą. Paprastai per visą augimo etapą žmogus turi miegoti mažiausiai 8–10 valandų.

3. Paimkite Ashwagandha:

Ajurveda teigia, kad ashwagandha taip pat pripažintas Indijos ženšeniu, padedančiu padidinti ūgį. Ašvagandoje yra įvairių mineralų, kurie praplečia kaulų skeletą ir jo storį. Šis posūkis padidina jūsų aukštį. Žolelių parduotuvėje galite lengvai rasti ashwagandha.

  • Sumaišykite du šaukštus ashwagandha miltelių stiklinėje šilto karvės pieno. Įpilkite cukraus, kitaip jaggery pagal savo skonį, ir gerai išmaišykite.
  • Gerkite jį kiekvieną naktį prieš miegą mažiausiai 45 dienas, kad padidintumėte savo ūgį.

Pastaba: kad šis vaistas veiktų, turite visiškai atsisakyti greito maisto.

4. Laikykitės „Exercise Plus Sports“:

Pratimai ir sportas įkvepia augimo hormono, kuris prisideda prie jūsų ūgio, išsiskyrimą. Norėdami turėti gerą ūgį, turite reguliariai kreiptis ir dalyvauti sportiniuose veiksmuose.

  • Vienas geras pratimas ūgiui padidinti yra praleidimas ten, kur reikia daug šokinėti. Kasdien praleiskite bent 30 minučių atviroje vietoje.
  • Laikymasis ant horizontalios juostos ir kabėjimas ištiesus stuburą yra dar vienas veiksmingas pratimas, padedantis įgyti aukštį. Likite tokioje padėtyje 10 sekundžių ir pakartokite bent šešis kartus per dieną.

5. Sukurkite stiprų imunitetą, kad išvengtumėte ligų:

Jis turi išlaikyti stiprią imuninę sistemą. Silpna imuninė sistema yra prastos sveikatos priežastis, kuri gali trukdyti jo augimui. Gera imuninė sistema apsaugo organizmą nuo ligų sukeliančių mikroorganizmų. Kad imuninė sistema būtų stipri, jis neturi įsitraukti į jokius blogus įpročius (kurių esu tikras, kad ne), pavyzdžiui, rūkyti ir pan..

6. Pasimėgaukite joga:

Be to, galite atlikti jogą, kad natūraliai padidintumėte savo ūgį. Žinoma, jogos pratimai palengvina augimą skatinančių hormonų išsiskyrimą iš organizmo. Joga taip pat padeda atsikratyti streso, kuris sukelia įtampą nugaros raumenyse, o tai išryškina aukščiausio augimo metodą. Geriausia jogos poza ūgiui padidinti yra „Surya Namaskar“, kurioje yra 12 skirtingų pozų, atliekamų tam tikra eilės tvarka.

Paprastai žmonės gali užaugti iki tam tikro amžiaus, nuo to laiko vystymosi gerinimas bus sustabdytas. Vykdydami pagrindinius patarimus, tokius kaip aukščiau, galite tapti aukštesni, o ne normalūs. Taigi įtraukite šiuos patarimus į savo kasdienį gyvenimą ir pamatysite rezultatus.